• Kategorie
  • Szukaj
  • Moce i tanie woreczki do transportu ryb

Brak produktów do wyświetlenia

Transport rybek

Chcesz założyć własne akwarium, dokupić do niego mieszkańców, a może sprzedać wyhodowany narybek? W takich sytuacjach konieczny jest transport rybek. Należy to jednak zrobić w odpowiedni sposób. Jest to kluczowe, ponieważ ma ogromny wpływ na ich zdrowie. Jeżeli będą zbyt zestresowane mogą stracić przez to życie. Należy je zatem przewieźć bezpiecznie w konkretne miejsce. Jest to bardzo złożone oraz istotne zagadnienie, a nawet kilka błędów może spowodować poważne problemy zdrowotne. Właśnie dlatego w naszej ofercie można znaleźć praktyczne propozycje, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Są to worki do transportu rybek, które wyróżniają się różnymi wymiarami. Co ważne, są bardzo solidne oraz trwałe i mocne, dzięki czemu są bezpiecznym sposobem przenoszenia poszczególnych gatunków. Dzięki naszym produktom będziesz mógł szybko i sprawnie przewieźć rybki bez zbędnych trudności i problemów. 

Transport ryb akwariowych – jak robić to dobrze?

Transport rybek musi odbywać się w odpowiednich warunkach. W naszej ofercie kupisz praktyczne, foliowe woreczki, które Ci to umożliwią. Są one szczelne, a zatem nie wypłynie z nich woda. Bardzo ważne jest to, aby pochodziła ona z akwarium, w którym dotychczas przebywały zwierzęta. Dzięki temu nie zmienią one nagle swojego środowiska i istnieje większa szansa na to, że przeżyją przeprowadzkę. To jednak nie wszystko, ponieważ sam plastik, z którego wykonano woreczki powinien być bezpieczny dla ich zdrowia. Podczas kontaktu z wodą, nie może wydzielać żadnych chemicznych substancji, które mogłyby zagrozić życiu zwierząt. Właśnie w naszej ofercie znajdziesz te w pełni bezpieczne woreczki, które zostały wykonane z plastiku, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i gwarantuje bezpieczeństwo, a zatem Twoje rybki się nie zatrują podczas transportu.

U nas kupisz solidne woreczki do transportu

W naszej ofercie znajdziesz woreczki różnej wielkości. Są one pakowane po kilkadziesiąt sztuk, a do tego są dostępne w bardzo korzystnych cenach. Z naszych propozycji często korzystają zarówno profesjonalni, jak i początkujący hodowcy rybek, ale również sklepy zoologiczne. Co ważne, klienci chętnie do nas wracają, co jest najlepszym dowodem na to, że nasze woreczki są po prostu solidnie wykonane, trwałe i mocne. Dzięki nim transport przebiega bez żadnych problemów, ponieważ te zapewniają szczelność. Kiedy wkładać do nich zwierzęta, pamiętaj jednak o tym, aby wlać do środka odpowiednią ilość wody, ale oprócz tego zostawić we wnętrzu również powietrze, które pozwoli rybce oddychać. Wszystkie nasze akcesoria kupisz w MSell24h w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy wysoką jakość, a w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, zawsze możesz się z nami skontaktować! Możesz to zrobić zarówno telefonicznie, jak i mailowo.