• Kategorie
  • Szukaj
  • Moce i tanie woreczki do transportu ryb

Worki do ryb 14x40 100 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Zbiornik dla bojownika Happet na baterie
Zbiornik dla bojownika Happet na baterie
Produkt niedostępny
Worki do ryb 16x40 100 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Worki do ryb 18x40 100 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Worki do ryb 20x50 100 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Worki do ryb 25x50 100 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Worki do ryb 30x70 20 sztuk Happet
Produkt niedostępny
Worki do ryb 35x80 25 sztuk Happet
Produkt niedostępny

Transport rybek

Chcesz założyć własne akwarium, dokupić do niego mieszkańców, a może sprzedać wyhodowany narybek? W takich sytuacjach konieczny jest transport rybek. Należy to jednak zrobić w odpowiedni sposób. Jest to kluczowe, ponieważ ma ogromny wpływ na ich zdrowie. Jeżeli będą zbyt zestresowane mogą stracić przez to życie. Należy je zatem przewieźć bezpiecznie w konkretne miejsce. Jest to bardzo złożone oraz istotne zagadnienie, a nawet kilka błędów może spowodować poważne problemy zdrowotne. Właśnie dlatego w naszej ofercie można znaleźć praktyczne propozycje, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Są to worki do transportu rybek, które wyróżniają się różnymi wymiarami. Co ważne, są bardzo solidne oraz trwałe i mocne, dzięki czemu są bezpiecznym sposobem przenoszenia poszczególnych gatunków. Dzięki naszym produktom będziesz mógł szybko i sprawnie przewieźć rybki bez zbędnych trudności i problemów. 

Transport ryb akwariowych – jak robić to dobrze?

Transport rybek musi odbywać się w odpowiednich warunkach. W naszej ofercie kupisz praktyczne, foliowe woreczki, które Ci to umożliwią. Są one szczelne, a zatem nie wypłynie z nich woda. Bardzo ważne jest to, aby pochodziła ona z akwarium, w którym dotychczas przebywały zwierzęta. Dzięki temu nie zmienią one nagle swojego środowiska i istnieje większa szansa na to, że przeżyją przeprowadzkę. To jednak nie wszystko, ponieważ sam plastik, z którego wykonano woreczki powinien być bezpieczny dla ich zdrowia. Podczas kontaktu z wodą, nie może wydzielać żadnych chemicznych substancji, które mogłyby zagrozić życiu zwierząt. Właśnie w naszej ofercie znajdziesz te w pełni bezpieczne woreczki, które zostały wykonane z plastiku, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i gwarantuje bezpieczeństwo, a zatem Twoje rybki się nie zatrują podczas transportu.

U nas kupisz solidne woreczki do transportu

W naszej ofercie znajdziesz woreczki różnej wielkości. Są one pakowane po kilkadziesiąt sztuk, a do tego są dostępne w bardzo korzystnych cenach. Z naszych propozycji często korzystają zarówno profesjonalni, jak i początkujący hodowcy rybek, ale również sklepy zoologiczne. Co ważne, klienci chętnie do nas wracają, co jest najlepszym dowodem na to, że nasze woreczki są po prostu solidnie wykonane, trwałe i mocne. Dzięki nim transport przebiega bez żadnych problemów, ponieważ te zapewniają szczelność. Kiedy wkładać do nich zwierzęta, pamiętaj jednak o tym, aby wlać do środka odpowiednią ilość wody, ale oprócz tego zostawić we wnętrzu również powietrze, które pozwoli rybce oddychać. Wszystkie nasze akcesoria kupisz w MSell24h w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy wysoką jakość, a w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości, zawsze możesz się z nami skontaktować! Możesz to zrobić zarówno telefonicznie, jak i mailowo.