• Kategorie
  • Szukaj
  • Piaskarka mobilna idealna do pracy na dużych częściach

MOBILNA PIASKARKA 38L Z ZESTAWEM AKCESORIÓW Nasza mobilna piaskarka o pojemności 38l umożliwia pracę na dużych częściach, które nie pasują do stalowych kabin. Ideal...

Piaskarka mobilna idealna do pracy na dużych częściach

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć również produkty stworzone z myślą o piaskowaniu. Proces ten polega na czyszczeniu, a nawet kształtowaniu określonej powierzchni materiałem ściernym. Jest to znacznie bardziej efektywne, niż ręczne używanie papieru ściernego, ponieważ przy pomocy zestaw do piaskowania materiał ścierny jest kierowany na daną powierzchnię przy wykorzystaniu strumienia sprężonego powietrza. W naszej ofercie znajdziesz piaskarka mobilna, z którą możesz dowolnie się przemieszczać. Urządzenie wyposażono w specjalne kółka, dzięki czemu nawet jego waga nie jest uciążliwa. Sprzęt sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku profesjonalistów, w każdym warsztacie mechanicznym. Jest to również świetny wybór dla amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z majsterkowaniem przy samochodach. Piaskarka mobilnapozwoli Ci na szybką i skuteczną obróbkę różnych części karoserii, fasad, ale również części motocyklowych.

Pistolet do piaskowania do precyzyjnych prac

Wśród narzędzi przeznaczonych do oczyszczania powierzchni, w naszej ofercie znalazł się również wysokiej jakości pistolet do piaskowania. Wyróżnia się on niewielkimi rozmiarami, zatem jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Sprawdza się do usuwania zabrudzeń, a także zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni, które są trudnodostępne. Mogą to być, na przykład wszelkiego rodzaju szczeliny w drzwiach, a także przy oknach. Szybki efekt czyszczący jest możliwy, dzięki użyciu mieszanki powietrza oraz cieczy.

Piaskarka kabinowa idealna do warsztatów motoryzacyjnych

 

W naszej ofercie znajdziesz również urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie samochodowym. Piaskarka kabinowa umożliwia mechanikom usunięcie starej farby, ale również rdzy z części samochodowych. Sprzęt dostępny w naszej ofercie sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i amatorów. Został wykonany z wysokiej klasy komponentów, które sprawią, że będzie odporny na uszkodzenia i posłuży Ci przez długi czas.