• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczne wciągarki i wyciągarki łańcuchowe!

99.00
szt. Do przechowalni
WYCIĄGARKA ŁAŃCUCHOWA WARSZTATOWA 1 T Wciągarka łańcuchowa BITUXX to wysokiej jakości produkt o długości aż 2,75 metra, który umożliwia podnoszenie ciężkich...
WYCIĄGARKA ŁAŃCUCHOWA WARSZTATOWA 2 T Wciągarka łańcuchowa BITUXX to wysokiej jakości produkt o długości aż 2,75 metra, który umożliwia podnoszenie ciężkich ...

Dobry warsztat nie może obejść się bez dobrej wyciągarki

Duża siła, niezawodność i łatwość obsługi – to najbardziej pożądane cechy sprzętu ułatwiającego pracę w trudnych warunkach. Taka też musi być dobra wyciągarka samochodowa. W Msell24h znajdziesz solidne modele o dużym udźwigu.

Wyciągarka zawsze da radę

Postaw na mocny sprzęt i wybierz wersję, która może podnieść ciężar nawet 2 ton. Taka wyciągarka łańcuchowa to niezastąpiony pomocnik podczas naprawdę wymagających zadań. W jakich sytuacjach się sprawdzi? Chociażby wymiana silnika w samochodzie. Wykonując taką operację w warsztacie, niezbędna jest wyciagarka do silnika. Wciągarka ręczna jest prostym urządzeniem, ale dzięki przemyślanej konstrukcji znacząco ułatwia pracę. Nie trzeba używać dużej siły, aby w wygodny sposób podnieść nawet spory ciężar.

Wyciagarka nie tylko do warsztatu

Prosta konstrukcja urządzenia to atut, bo dzięki temu sprzęt jest niezawodny i może pracować w niemal każdych warunkach. Wciągarka łańcuchowa przyda się m.in. na budowie. Instalując ją na szczycie budowanego budynku, możemy w wygodny sposób transportować materiały wprost na miejsce. Niewielkie wymiary i niska masa pozwalają na łatwe przemieszczanie wyciągarki i używanie jej w kilku różnych miejscach. Wyciągarka reczna ma wiele zalet, a do tego nie kosztuje dużo. W naszym sklepie znajdziesz modele w atrakcyjnych cenach a przy tym niezawodne i trwałe.

Wyciągarki – rodzaje

Wyciągarka ręczna to podstawowa odmiana urządzenia, które jednocześnie jest najbardziej popularna. I nic w tym dziwnego, bo niska cena, solidna konstrukcja i możliwość zastosowania w wielu sytuacjach czynią z tego sprzętu maszynę niemal idealną. Jeśli zależy ci na jeszcze większym komforcie, wybierz model z silnikiem elektrycznym. Pamiętaj jednak, że takiej trwałości, jaką oferuje wciągarka ręczna łańcuchowa nie zapewni ci żaden inny model.

Wciągarki na trudny teren

Wyciągarka do quada to sprzęt, który powinien mieć u siebie każdy fan off-roadu. Koniec z podnoszeniem maszyny domowymi sposobami. Postaw na jakość i wybierz odpowiedni model wyciągarki do quada dopasowany do twoich potrzeb. W Msell24h znajdziesz narzędzia zdolne podnieść ciężar o masie 2 ton. Wyciagarka do quada nie zajmuje dużo miejsca, dlatego warto mieć ją w swoim garażu. Niezależnie od tego, co chcesz podnieść i na jaką wysokość – wciągarka to sprzęt, na którym zawsze możesz polegać. Bieżące naprawy i generalne remonty samochodu, quada czy motocykla jeszcze nigdy nie były tak proste!