• Kategorie
  • Szukaj
  • Duże sejfy pancerne do domu - Rewelacyjna cena

WYJĄTKOWA OCHRONA, JAKĄ ZAPEWNIA SZAFA PANCERNA

Sejf szafa pancerna to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, w każdej firmie, które ma w swoim posiadaniu cenne dokumenty, gotówkę, papiery wartościowe lub ważne dokumenty. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wyżej wymienionych przedmiotów. W naszym sklepie znajdziesz duży sejf, wykonany z najwyższej jakości stali. Gwarantuje on wysoki poziom ochrony Twoich dóbr, a dostęp do jego zawartości będą miały jedynie powołane osoby.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SEJF DUŻY?

Przede wszystkim szafa pancerna sejf charakteryzuje się pokaźnymi rozmiarami. Chodzi tu nie tylko o to, co pomieści w swoim wnętrzu, ale i o to, że trudno byłoby wynieść ją z Twojej firmy. Proponowany przez nas produkt ważny 20 kilogramów i ma ponad pół metra wysokości! Co więcej, sejf duży posiada specjalne otwory, które umożliwiają przymocowanie go do podłogi lub ściany. Wyposażony został również w elektroniczny zamek cyfrowy, który może zostać zaprogramowany przez właściciela. Drzwi posiadają podwójną blokadę, która znacznie utrudnia ewentualne włamanie i wydłuża jego czas, stając się dodatkową przeszkodą. Szafę pancerną można otwierać na dwa sposoby: za pomocą indywidualnie wybranego kodu lub klucza. Istotne jest również to, że jeśli osoba niepowołana lub użytkownik trzykrotnie wprowadzi nieprawidłowy kod, duży sejf automatycznie zostanie zablokowany. W tej sytuacji można otworzyć go jedynie za pomocą jednego z dwóch kluczy, dołączonych do kompletu. We wnętrzu szafy pancernej znajduje się wygodna półka, która przedziela jego przestrzeń. W razie potrzeby, można ją szybko zdemontować. Proponowany przez nas produkt, dostępny jest w kolorze jasnoszarnym.

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA

MSELL24H oferuje błyskawiczną realizację zamówienia. Każdy produkt, który zostanie przez Ciebie zakupiony w naszym sklepie, znajdzie się pod wskazanym adresem tak szybko, jak to tylko możliwe. Towary wysyłamy tuż po zaksięgowaniu wpłaty. Najczęściej następuje to w ciągu 24 godzin od wysłania przelewu. Zamówienie dostarczane jest do klienta maksymalnie w dwa dni robocze (wiele zależy od wybranego kuriera oraz wielkości przesyłki). Zakupy o wartości powyżej 1000 złotych wysyłamy na nasz koszt.

Polecamy również: drzewko dla kotówpodnośnik do traktorkawalizka kabinowakostkarka do lodusejf na kluczemanekin sklepowyskrzynka pocztowa