• Kategorie
  • Szukaj
  • Popielnice i Papierośnice - Sprawdź nasze produkty!

POPIELNICA ŚCIENNA ZE STALI NIERDZEWNEJ Kompaktowa popielnica ścienna, sytuowana na zewnątrz, oraz w miejscach wydzielonych, wewnętrznych stref dla osób palących....
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 28 szt.
Waga 2 kg.
125.00
szt. Do przechowalni

Popielnice w najlepszych cenach

Popielnica idealnie sprawdzi się w każdej firmie

W wielu firmach nie brakuje palaczy, którzy w trakcie przerwy gromadzą się przed wejściem do firmy, aby załagodzić głód nikotynowy. Jeżeli jako szef masz dość niedopałków w śmietniku, czy też na chodniku – postaw na klasyczne popielnice, które są bardzo praktycznym rozwiązaniem w przypadku każdego przedsiębiorstwa. Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają zamykaną klapę, która zapewnia czystość w otoczeniu. Opróżnianie papierośnicy nie sprawia żadnych trudności i zajmuje zaledwie chwilę. Wystarczy, że pracownik wyjmie dolny pojemnik z popiołem, a następnie go opróżni. Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym otrzymasz zarówno elementy montażowe, jak i klucze do otwierania pojemnika.

Popielnica ścienna pozwala na zachowanie porządku

Palacze nierzadko mają problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na wyrzucenie niedopałka po papierosie. Popielnica to najlepszy sposób na to, aby mieli oni zawsze pod ręką miejsce, w którym mogą go umieścić. Produkty dostępne w naszej ofercie są wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu pracownik każdej firmy, czy też instytucji publicznej będzie chętnie z nich korzystał, co ograniczy brudzenie przez palaczy do minimum. W naszej ofercie znajdziesz popielnice dostępne w kilku wariantach cenowych oraz rozmiarowych. Koszt jest zależny od wielkości, a także od modelu produktu. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, co daje gwarancji intensywnego użytkowania przez bardzo długie lata.

Nowoczesna i praktyczna popielnica na ścianę

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości popielnice montowane na ścianę. Są one odporne na uszkodzenia, a także zmienne warunki atmosferyczne. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą w każdej firmie przez bardzo długi czas. Ich sporym atutem jest również minimalistyczny, nowoczesny wygląd, który sprawdzi się świetnie w każdej przestrzeni, niezależnie od aranżacji wokół. Popielnice nie zwracają na siebie uwagi, a pozwalają na zachowanie odpowiedniego porządku wokół.