• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki dla dzieci w dobrej cenie!

Zabawki dla dzieci to słabość każdego rodzica

Ci z was, którzy mają dzieci z pewnością wiedzą, że na zabawki przeznacza się największą część swoich dochodów. Te mamy, które do tej pory uwielbiały wydawać pieniądze na drogie kosmetyki i ubrania, nagle przestają zauważać własne potrzeby, ale nie mogą powstrzymać się przed kupieniem kolejnej lalki, samochodu czy klocków swojemu maluchowi. Ojcowie, którzy mają synów wreszcie mogą zanurzyć między regałami, na których stoją zabawki dla dzieci i powrócić do swoich dziecięcych marzeń. Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że zabawki dla dzieci są projektowane przede wszystkim w taki sposób, aby przykuć wzrok rodzica i to jego zachęcić do kupna. Tak samo konstruowane są reklamy zabawek, to rodzice są często grupą docelową – i co najważniejsze ten mechanizm doskonale działa. Chcemy przecież jak najlepiej dla naszych maluchów i uwielbiamy obserwować radość na ich małych buziach.

Zabawki dla niemowlaka oraz zabawki dla 2 latka

Wybierając zabawki dla dzieci warto mieć na uwadze, by nie tylko były miłe dla oka, ale by były wykonane z odpowiednich materiałów bezpiecznych zwłaszcza dla najmłodszych. Zabawki dla niemowlaka muszą być tak skonstruowane, aby biorące je do buzi dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Nie mogą mieć ostrych krawędzi, małych elementów, nie mogą być zbyt ciężkie i skomplikowane. Z kolei zabawki dla 2 latka mogą być już bardziej złożone oraz zawierać elementy edukacyjne. W tym przypadku sprawdzą się świetnie sortery z klockami, grające instrumenty, zabawki dla dzieci wydające dźwięki zwierząt. Zabawki dla 2 latka powinny potrafić dziecko zainteresować, zaciekawić oraz móc je czegoś nauczyć. Naśladowanie odgłosów zwierząt i instrumentów sprawdza się w tym wieku doskonale. 2-latek będzie też chętnie budował wieżę z klocków czy próbował łączyć proste, dziecięce puzzle.

Inspirujące zabawki dla 3 latka

3-letnie dziecko potrafi już bawić się samo, wiele rzeczy je interesuje i potrzebuje coraz więcej ruchu. Możemy inwestować w bardziej skomplikowane zabawki dla 3 latka, bo jest on już na tyle mądry, że wie, że nie bierze się do buzi wszystkiego znajduje się na podłodze, raczej nie ma też już zbyt dużej szansy, że połknie mały element bez nadzoru. W wielu przypadkach możemy zobaczyć, że przedział graniczny pomiędzy zabawkami przebiega właśnie w wieku trzech lat. Dlatego wybierając zabawki dla 3 latka możemy puścić wodze fantazji i „zaszaleć” z czymś bardziej złożonym. Mogą być to mniejsze klocki do układania domków, gospodarstw czy miasteczek z postaciami. W przypadku chłopców dobrze sprawdzą się również samochody, dźwigi, koparki, ciężarówki czy samoloty. Ciekawym rozwiązaniem wspierającym motorykę trzyletniego dziecka może być również dostępna w ofercie naszego sklepu krowa – skoczek. Jest to pompowana zabawka wykonana solidnej, nietoksycznej oraz zupełnie bezpiecznej gumy, która zapewnia stabilność podczas skakania. Krowa posiada rogi, za które dziecko się z łatwością trzyma i może przeskakiwać zarówno w domu jak i na podwórku. Co ciekawe krowa skoczek zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale może działać również wspomagająco przez rehabilitację postawy. Produkt posiada wszystkie wymagane certyfikaty i jest w pełni bezpieczny dla dzieci od lat trzech.

Zabawki dla dziewczynek czy zabawki dla chłopców?

 

Jeżeli mamy dwójkę dzieci wiemy jak trudno jest sprawić, by nie kłóciły się o zabawki. Tym bardziej jeśli mamy „parkę” i często jesteśmy zmuszeni kupować zarówno zabawki dla dziewczynek jak i zabawki dla chłopców. Jednym z pomysłów na okiełznanie tego problemu w wersji budżetowej jest kupowanie jednego prezentu dla obojga lub kupowanie dwóch takich samych rzeczy. W tym przypadku zabawki dla dziewczynek jak i zabawki dla chłopców może zastąpić wspólny namiot wraz z dodatkowym tunelem, który można użytkować zarówno w domu jak i w ogrodzie. Tego typu zabawki dla dzieci w pewnym sensie zmuszają rodzeństwo do wspólnej zabawy, a przy tym rozwijają bardzo wyobraźnię. Zabawa w dom, w budowanie zamku czy bazy w namiocie to wspaniałe wspomnienia na dorosłe lata. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko namiot, ale również basen z suchymi kulkami i tunelem do przechodzenia. Czy można sobie wyobrazić coś wspanialszego? Taka inwestycja sprawdzi się nie tylko jako forma zabawki dla dziewczynek i zabawki dla chłopców, ale także zabawki dla 4 latkazabawki dla 5 latka czy nawet starszych dzieci. Wszystko ogranicza jedynie dziecięca wyobraźnia! W naszej ofercie znajdziecie też stół z ławkami i parasolem, który może być bazą do wszelkiego rodzaju zabaw związanych z odgrywaniem ról. Może być to dom, sklep czy lekarz. Do zestawy dołączony jest również parasol, który latem ochroni przed słońcem, a jesienią przed deszczem. W pokoju z pewnością znajdzie zastosowanie podczas zabawy. Tego typu produkty wspaniale sprawdzą się jako zabawki dla 4 latka i zabawki dla 5 latka. Dzięki nim w pokoju lub ogrodzie stworzycie dziecięcy kącik, w którym można się bawić, jeść i uczyć!