• Kategorie
  • Szukaj
  • Sejfy - elektroniczne, na szyfr, na klucz

580.00 -27%
423.00
580.00 -27%
423.00

Sprawdź nasz sejf elektroniczny oraz sejf domowy na szyfr

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą duże wartości pieniężne, kosztowności lub ważne dokumenty, nie warto ryzykować. Odpowiedni sejf domowy lub biurowy pomoże bezpiecznie przechować dowolne przedmioty ważne dla Państwa życia osobistego lub biznesu.

Odpowiednie sejf domowy i biurowy do każdych potrzeb

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów sejfów. Różnią się one m.in. wielkością, rodzajem i klasą stosowanych zabezpieczeń czy sposobem montażu. Każdy sejf domowy i biurowy dostępny w sklepie to jednak wysokiej klasy produkt, który zapewni Państwu spokój ducha.

W naszym asortymencie znajdują się także szafki na klucze oraz innego typu urządzenia zabezpieczające do domu i biura. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty na atestowane sejfy – gwarantujemy przystępne ceny oraz wygodne zakupy z szybką i bezpieczną dostawą.

SEJFY BIUROWE, DOMOWE ORAZ SCHOWKI

Sejfy zazwyczaj kojarzą się z bankami. Okazuje się jednak, że są to produkty, które bardzo przydają się również w biurach, a nawet w mieszkaniach. To miejsca, w których można przechowywać cenne dokumenty, złoto, gotówkę oraz inne kosztowności, które wymagają ochrony. Nie ryzykuj i nie przechowuj ich w szufladach, nawet tych, zamykanych na klucz. W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości sejfy oraz schowki.

SEJF ELEKTRONICZNY

Sejf elektroniczny to nowoczesne urządzenie, które służy do przechowywania. Wykonany jest z solidnych, trwałych materiałów. Można ustawić go w szafie, może stać na widoku, ale może zostać również ukryty w ścianie, co będzie stanowiło dodatkowe wyzwanie dla ewentualnego rabusia, ponieważ przed próbą złamania szyfru, będzie musiał najpierw dowiedzieć się, gdzie sejf został ukryty. W naszej ofercie znajduje się sejf domowy elektroniczny oraz ten biurowy w różnych wielkościach: od niewielkich skrytek po pokaźne szafy pancerne. Tak naprawdę każdy z nich posiada podwójne zabezpieczenie, ponieważ można otworzyć go za pomocą specjalnego kodu lub dołączonego do zestawu klucza, którego warto pilnie strzec!

SEJF NA SZYFR

W naszym asortymencie znajduje się również niewielkich rozmiarów sejf na szyfr. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą chronić osobiste drobiazgi oraz gotówkę. Sejf domowy na szyfr może zostać ukryty w meblach lub przytwierdzony do podłoża, wbudowany w ścianę, dzięki czemu jeszcze lepiej będzie chronić zawartość. Tego typu produkt nie zajmuje wiele miejsca i z pewnością nie rzuca się w oczy.

MAŁY SEJF W SAM RAZ DO DOMU?

O ile do biura, czy też ogólnie do firmy warto wstawić większych rozmiarów sejf, a nawet szafę pancerną, o tyle do warunków domowych nie potrzeba aż tak pokaźnych rozmiarów skrytki. Z tego względu można zainwestować w mini sejf domowy. Możesz w nim ukryć biżuteryjne pamiątki rodzinne, gotówkę, papiery wartościowe czy akty notarialne. Możesz mieć pewność, że mini sejfy domowe świetnie ich strzegą, ponieważ można je wkomponować w aranżację wnętrza, ukrywając przed wzrokiem niepowołanych osób. Taki produkt może nawet zostać z łatwością wkomponowany w ścianę lub w tylną część szafy, tuż za ubraniami, które będą zasłaniać dostęp do niego.

SEJF DOMOWY NA KLUCZ, KTÓRY POWINIEN ZOSTAĆ UKRYTY W BEZPIECZNYM MIEJSCU

Niezależnie od tego jak wysoka lub niska będzie sejf domowy cena, pamiętaj o bezpieczeństwie! Posiadając sejf domowy na klucz, należy zadbać o ostrożność. Każdy tego typu produkt posiada opcję otwarcia za pomocą klucza. Zadbaj o to, aby ten nie był na widoku i, aby nie korzystały z niego osoby, którym nie ufasz.

Polecamy również: drapak dla kota, polerka do samochodu, duża walizka, kostkarka do lodu, sejf na klucze, manekin damski, duża skrzynka