• Kategorie
  • Parametry
  • Kostkarki

Kostkarki do lodu

Kostkarka do lodu to wydajne urządzenie, które umożliwia niezwykle szybkie i proste przygotowywanie sporej ilości zamrożonych kostek. Dostępne w naszym asortymencie kostkarki to idealne urządzenia domowe. Świetnie sprawdzą się podczas letnich przyjęć, a także na co dzień, umożliwiając przygotowanie orzeźwiających napojów i szybkie schłodzenie w każdej sytuacji.

Idealna kostkarka do lodu do zastosowania domowego

Domowa nastolna kostkarka do lodu do pracy wymaga jedynie podłączenia do zasilania. Zbiornik napełnia się wodą, a urządzenie wykonuje resztę pracy. Domowe maszyny tego typu posiadają możliwość wytwarzania do kilkunastu kilogramów lodu na dobę. Do ich atutów należy również możliwość szybkiego przygotowania kostek (kilkanaście sztuk w kilkanaście minut). Cicha praca, kompaktowe wymiary i elegancki wygląd urządzeń sprawiają, że pasują do każdej kuchni. Przenośna, lekka forma sprawia, że kostkarek można używać wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia ich do prądu.

Dostępne w naszej ofercie wysokiej klasy urządzenia z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zachęcamy do przeglądania asortymentu i do dokonywania zakupów!

 

KOSTKARKA DO LODU. LATEM WIESZ, ŻE JEST NIEZBĘDNA

Dobrej jakości kostkarka do lodu to taka, która przygotuje lód bardzo szybko i nie zajmuje w kuchni zbyt wiele miejsca. Bardzo ważna jest także wydajność i zapotrzebowanie na energię elektryczną. Im mniejsze zużycie prądu, tym kostkarka jest tańsza w utrzymaniu i przede wszystkim bardziej ekologiczna.

UPAŁ, A KLIENCI CZEKAJĄ

 Kiedy prowadzisz biznes, w którym zimne napoje sprzedają się codziennie, po jakimś czasie wiesz, że kostkarka do lodu gastronomiczna to sprzęt niezbędny, bo ani lodówka z kostkarką, ani zwykłe pojemniki nie wyszczają.

KLUCZOWA JEST WYDAJNOŚĆ

Wydajny, czyli jaki? O wydajności napisano już setki artykułów i książek. W codziennym życiu wiadomo jedno. Cena musi być adekwatna do tego jak szybko i jak często można coś zrobić. Bez względu na to czy robi się to samemu czy robi to maszyna. Przygotowując kostki do lodu ręcznie, czyli nalewając wody do woreczków lub pojemników, tracisz mnóstwo czasu i energii. Pewne czynności warto zmechanizować, aby uniknąć strat energii i zwiększyć swoją wydajność i produktywność.

DOMOWA KOSTKARKA DO LODU

Czy warto mieć w domu kostkarkę do lodu? A któż by nie chciał w ciągu dwunastu minut mieć pełnego dzbanka kostek lodu? Kostkarka do lodu do domu to urządzenie niewielkich rozmiarów (25 cm, na 35cm, na 32,5 cm), zajmuje więc w kuchni niewiele miejsca, a kostkarka do lodu mała jest poręczna i można zabrać ją ze sobą na przykład na weekendowy wypad za miasto.

BIWAK I ZIMNE NAPOJE

Biwak i zimne napoje, to nie oksymoron. Jedno drugiego nie wyklucza. Niewielkich rozmiarów  kostkarka do lodu domowa to sprzęt poręczny, który można zapakować do samochodu i zabrać ze sobą na letni wyjazd, a nawet na weekend. Wystarczy dostęp do prądu i w kilka minut napoje będą schłodzone kostkami lodu. Kostkarka lodu może być stale używanym sprzętem w domku nad jeziorem. To właśnie na letnich wyjazdach najczęściej sięga się po napoje chłodzące, a kostki lodu stają się niezbędne.

JAK WAKACJE, TO MUSZĄ BYĆ LODY

Kochasz sorbety i kruszony lód, ale męczy Cię ciągłe czekanie na to, aby zmrozić wodę i pokruszyć kostki lodu? Z kostkarką do lodu bez problemu zrobisz sorbet, schłodzisz jogurt lub mleczny koktajl, a kawa mrożona będzie tak pyszna jak w kawiarni.

Kostkarka lodu  jest niewielkich rozmiarów, a jej obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy wlać wodę do pojemnika i ustawić rozmiar kostek lodu (do wyboru są małe i średnie), włączyć i po kilkunastu minutach gotowe.

Polecamy również: domek dla kota, podnośnik do traktorka, walizka kabinowa, kostkarka do lodu, sejf elektroniczny, manekin sklepowy, amerykańska skrzynka na listy