• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty z kolcami do akupresury - idealne na ból pleców!

Brak produktów do wyświetlenia

Sposoby radzenia sobie z nadmiarem stresu i jego konsekwencjami

Zmęczenie, bóle mięśni czy głowy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu odzyskasz spokój i równowagę? Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby! Nasza propozycja jest przygotowana w taki sposób, aby niwelować Twoje problemy. To maty do akupresury, które pozwolą Ci poczuć się odprężonym bez konieczności wychodzenia z domu. Akupresura jest znana już od bardzo dawna. Jej cechą charakterystyczną jest dotykanie, uciskanie ciała w celu pozbycia się wszelkich dolegliwości czy stresu. Od dziś nie musisz odwiedzać specjalistów, aby zapewnić sobie chwilę relaksu. Maty z kolcami możesz stosować w domu, o wybranej przez siebie porze. Mata akupresura stanowi produkt uniwersalny. Sami decydujemy w jaki sposób chcemy ją użytkować - kładąc się na niej, wykonując masaż stóp czy pleców. Maty do akupresury mogą być również rozkładane na krześle. Jest to świetny wybór dla osób, które na co dzień mają siedzący tryb pracy. Tego typu rozwiązanie pomogło już wielu osobom, w różnym wieku. Zainteresowanie wynika przede wszystkim z niewielkich wymagań jakie należy spełnić, aby cieszyć się zdrowiem. Wystarczy odrobina miejsca i czas.

Bóle, bezsenność - gdzie leży przyczyna i jak ją zlikwidować?

Mata z kolcami wchodząca w skład naszego asortymentu charakteryzuje się wykonaniem z tworzyw wysokiej jakości. Kolce wyprodukowane są z tworzywa sztucznego, a na to umieszczana jest poszewka. Dużym udogodnieniem jest możliwość zdejmowania powłoki. Daje to swobodę czyszczenia oraz pielęgnacji maty do akupunktury. Higiena zachowana jest niezależnie od miejsca w jakim wykonujemy cały proces. Zadbaliśmy o wystarczającą ilość kolców tak, aby zagwarantować najlepsze doznania i efekt. W ofercie dysponujemy matą na ból pleców w kilku wariantach jeśli chodzi o wielkość czy rozłożenie bolców. Kolce umieszczone są w wyprofilowanych rozetkach, przez co otrzymujemy optymalny nacisk na nasze ciało. Większość naszych produktów jest wzbogacona dodatkowo o saszetkę, która pozwala na bezproblemowe przenoszenie maty. Jest to duża zaleta dla osób, które nie chcą rezygnować z relaksu nawet podczas podróży. Tego typu zabiegi mogą być również zbawienne po wyczerpujących treningach. Mata do masażu akupresura sprawi, że nasze mięśnie odprężą się, a tym samym mamy szansę uniknięcia bolesnych zakwasów.

Mata z kolcami do akupresury - sposób działania i korzyści płynące z jej użytkowania

Każdy z nas choć raz zmagał się z bezsennymi nocami bądź uciążliwym zmęczeniem. Takie okoliczności decydują o naszym samopoczuciu czy jakości funkcjonowania. Nie pozwól sobie, aby wpłynęło to na Twój humor. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i ciesz się zdrowym życiem. Nasza mata rehabilitacyjna do akupresury świetnie sprawdza się jako produkt do relaksacji. Jej działanie przyczynia się do zniwelowania napięcia mięśniowego. Z powodzeniem może być wykorzystywana również przy problemach z krążeniem krwi. Wiele osób uważa, że mata na plecy z kolcami jest w stanie pobudzić wydzielanie się endorfin. Już po kilku zastosowaniach produktu przestaniesz odczuwać bóle pleców czy głowy. Raz na zawsze pożegnasz bezsenność. To wszystko stanie się przy niewielkim wkładzie wysiłku. Wystarczy, żemata zdrowotna do akupresury będzie stosowana regularnie i zgodnie z potrzebami Twojego ciała. Sam pomysł jest innowacyjny, gdyż pozwala odbiorcy samodzielnie ograniczać negatywne skutki wielogodzinnej pracy fizycznej czy umysłowej. Relaks w takich warunkach staje się efektywny, a Ty możesz cieszyć się spokojem.

Jaką matę wybrać, aby zagwarantować sobie relaks niezależnie od okoliczności?

 

Nasza oferta opiera się na matach akupresurowych zróżnicowanych pod względem wielkości czy rozłożenia kolców. Czynnik ten umożliwia podjęcie decyzji adekwatnej do indywidualnych preferencji. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza mata z kolcami na kręgosłup charakteryzowała się niezawodnym wykonaniem, dlatego wykorzystaliśmy wyłącznie sprawdzone, solidne materiały. W trosce o uniwersalność stosowania produkty posiadają w zestawie specjalne opakowanie, dzięki któremu zabierzesz matę do akupunktury w dowolne miejsce. Dużą zaletą mat akupresura jest ich niewielka waga pozwalająca nosić ją bez utraty sił. Wszystkie nasze propozycje cechuje antypoślizgowy charakter, który ma wpływ na utrzymanie bezpieczeństwa podczas użytkowania. Mata do akupunktury mimo najwyższej jakości nie jest droga, tak aby każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Jeśli masz problem z wyborem najlepszej maty dla siebie skorzystaj z naszej pomocy! Chętnie doradzimy Ci i przedstawimy wszelkie informacje na temat produktów. Zmień swoje nawyki już dziś i ciesz się momentami relaksu.