• Kategorie
  • Szukaj
  • Rondel czyli produkt niezbędny w każdej kuchni

Brak produktów do wyświetlenia

Przygotowywanie zdrowych posiłków w rondelku nigdy nie było prostsze

Samodzielne przygotowywanie posiłków wiąże się z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu jednak daje szansę tworzenia niepowtarzalnych smaków. Wiele osób decyduje się na zdrową żywność, co korzystnie wpływa na ich samopoczucie oraz zdrowie. My również na to stawiamy, dlatego oferujemy Ci żeliwny rondel, w którym przygotujesz swoje ulubione potrawy. Jest to rozwiązanie, które bez wątpienia powinno znaleźć się w każdym mieszkaniu, a także większej gastronomii. Uniwersalność rondelka z rączką powoduje, że można w nim wykonywać masę dań i mieć pewność, że się wyjdą znakomicie. Nie trzeba przejmować się, że woda lub sos wykipi, a to zasługa szklanej pokrywy, która trzyma wszystko w środku. Nie bez znaczenia jest również chwytność małego rondelka. Posiada on rączki, które nie nagrzewają się, a co za tym idzie jesteś zabezpieczony przed poparzeniem się. Te wszystkie atuty powodują, że produkt staje się bardzo przydatny i już po kilku zastosowaniach nikt nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania. Niewielki rozmiar powoduje, że można go z łatwością przechowywać, a także w razie potrzeby zabrać ze sobą np. na wakacje.

Atuty stosowania rondelków podczas gotowania potraw

Rondel do gotowania z Naszej oferty jest jedynym takim produktem na rynku. Wynika to przede wszystkim z niezawodnej jakości o jaką zadbaliśmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy chce się cieszyć zakupem przez długi czas. Nasz rondelek kuchenny z pewnością spełni te wymagania. Jest stworzony z niezawodnej stali nierdzewnej, dzięki której zachowuje swój pierwotny wygląd, nie rdzewieję i nie pojawiają się na nim trudne do usunięcia zacieki. Dodatkowo zastosowaliśmy akutermiczne dno, które sprawia, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a także zatrzymuje temperaturę. Nie musisz więc stresować się tym, że wystygnie Ci danie. Jeszcze po kilkunastu minutach potrawa będzie smakowała identycznie jak w chwili wyłączenia dostępu do ciepła. Jest to świetna opcja dla osób zapracowanych. Inną, równie pomocną zaletą jest zastosowanie wewnątrz miarek, które pozwolą na dobranie ilości wody do własnych potrzeb. Nie musisz mieć już osobnych akcesoriów, gdyż nasz rondel z przykrywką daje Ci wszystko to czego oczekiwałeś. Produkt może być stosowany we wszystkich kuchenkach, bez obaw że ulegnie zniszczeniu. Został także sprawdzony pod kątem mycia w zmywarce.

Rondelek z rączką gwarancją całkowitej wygody oraz bezpieczeństwa

Niskipłaski rondelek poza właściwościami funkcjonalnymi posiada także wartości estetyczne. Idealnie wpasuje się do każdej aranżacji. Już po kilku zastosowaniach zauważa się zmiany zarówno w szybkości jak i jakości przyrządzanych potraw. Rondle żeliwne mogą być wykorzystywane do przyrządzania sosów, gotowania makaronów, a także prostych przystawek jak jajka czy parówki. Zastosowanie ich w swojej kuchni sprawi, że inne garnki nie będą już takie przydatne. Co ważne wszystkie akcesoria sprawiają, że potrawy pozbawione są dużej ilości tłuszczu, a także ma się gwarancje zachowania witamin i minerałów. Gospodarze mają pewność, że żywność będzie posiadała oczekiwany smak. Niski rondelek, dzięki swojej trwałości, a także odporności na uszkodzenia oraz zniszczenia może być z powodzeniem wykorzystywany w gastronomii nawet przy częstym użytkowaniu. Nie ma obaw, że powstaną zabrudzenia czy porysowania, gdyż specjalna powłoka chroni przed tym. Nasz asortyment posiada wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty także możesz mieć pewność swojego bezpieczeństwa.

Jaki powinien być dobry rondel żeliwny?

 

Znalezienie idealnego rondelka z rączkami zawsze sprawiało Ci trudność? Na szczęście już dłużej nie musisz się tym przejmować. W naszej ofercie znajdziesz produkty zróżnicowane pod względem wielkości, a także ceny, dlatego też podjęcie wyboru stanie się łatwe jak nigdy dotąd. Kupując u nas masz pewność kombinacji jakości z konkurencyjnymi cenami. Wiesz, że Twój rondel potowarzyszy Ci przez długi czas ułatwiając codzienne przygotowywanie potraw. Funkcjonowanie będzie przyjemne, a serwowane posiłki smaczne. Wychodząc na przeciw różnorodnym oczekiwaniom i wymaganiom zadbaliśmy o różnorodność także pod kątem wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz propozycje w kilku wariantach kolorystycznych - stalowym, zielonym, czerwonym, a także czarnym. Bez względu na barwę produkty zachowują wszystkie swoje właściwości. Jeśli chcesz stać się posiadaczem jednego z najlepszych i najbardziej przydatnych produktów w swojej kuchni zaufaj specjalistom w tej dziedzinie czyli Nam! Nasze rondle żeliwne pozwolą Ci zapomnieć o długim przesiadywaniu w kuchni czy przypalonych potrawach. Możesz je kupić w ciemno, bo sprawdzą się na każdej kuchence! Do tego nie musisz przepłacać!