• Kategorie
  • Szukaj
  • Trenuj swoje przedramiona - Ściskacze do rąk

Brak produktów do wyświetlenia

Efektywne ćwiczenia na mięśnie dłoni i zwiększenie siły chwytu

Wszyscy z nas podczas treningów skupiamy się na konkretnej partii mięśni. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, które pozwala nam osiągać wymarzone cele. Często jednak zapominamy o tym jak ważna jest równowaga. Całe nasze ciało powinno być trenowane z takim samym zaangażowaniem. Idealnym przykładem obszaru, który najczęściej pomijamy są nasze dłonie. Przyjmujemy, że wystarczające jest wykonywanie ćwiczeń na barki czy ramiona nie zwracając uwagi na to jak ogromną rolę odgrywa siła naszego uścisku. Wykorzystujemy ją na co dzień podczas podstawowych czynności. Warto o nią dbać i utrzymywać dłonie w dobrej kondycji. Jak można uzyskać taki efekt? Nie jest to nic trudnego odkąd w naszej ofercie umieściliśmy ściskacz do dłoni. Jest to intuicyjne urządzenia pozwalające rozwijać mięśnie naszych dłoni. Ściskacz heavy grip opiera się na prostym systemie działania dlatego nikt nie powinien mieć trudności z jego użytkowaniem. Mogą z niego korzystać zarówno młodsi użytkownicy jak również starsi gdyż charakteryzuje się pełnym bezpieczeństwem. Produkt ten często można spotkać na profesjonalnych siłowniach ale sprawdzi się również w warunkach domowych. Chcąc uzyskać satysfakcjonujące rezultaty należy korzystać z niego regularnie.

Zasada funkcjonowania ściskacza do nadgarstków

Ściskacz do nadgarstków nie jest, aż tak mocno rozpowszechniony, a wynika to głównie z faktu, iż mięśnie naszych dłoni nie są widoczne. Większość społeczeństwa nie skupia się, aż tak bardzo na tej partii do momentu, aż nie pojawią się bóle bądź drętwienie. W dzisiejszych czasach jesteśmy szczególnie narażeni na choroby cywilizacyjne związane z naszym nadgarstkiem czy palcami. Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej, przy komputerze w niczym nie pomaga. W takich okolicznościach ściskacz regulowanyokazuje się zbawienny. Pozwoli rozciągnąć mięśnie bez użycia zbyt dużej siły. Ćwiczenia te można wykonywać bez względu na miejsce w jakim się przebywa - w domu, na spacerze czy w biurze. Niewielkie rozmiary ściskaczy sprawiają, że można zabrać je wszędzie. Już po paru tygodniach widać pierwsze efekty. Zwiększa się siła i pewność uścisku. Nasz chwyt podczas dźwigania ciężarów jest stabilniejszy. Znikają trudności z łapaniem przedmiotów czy ich utrzymaniem. Tego typu zalety powodują, że ściskacze do rąk mogą być z powodzeniem wykorzystywane w rehabilitacji bądź przy leczeniu chorób stawów. Poza poprawą mięśni rąk użytkownicy zauważają także zwiększenie się masy mięśniowej na przedramieniu.

Sposoby na pozbycie się bólu dłoni oraz drętwienia

Ściskacz dłoni znajdujący się w naszym asortymencie został wykonany z połączenia twardych materiałów tak, aby uzyskać optymalny opór podczas wykonywania ćwiczeń. Tworzywo nie jest podatne na uszkodzenia czy zniszczenia. Wysoka jakość pozwala na długotrwałe użytkowanie. W celu uzyskania pełnej efektywności warto dokonać zakupu dwóch ściskaczy na przedramiona, aby możliwa była praca dwóch rąk jednocześnie. Osoby posiadające tego typu produkty u siebie widzą w nich ogromny potencjał i nie wyobrażają sobie dalszego trenowania bez nich. Jest to idealne uzupełnienie treningu siłowego bądź przygotowanie się do niego. Ściskacz do rąk to opcja najbardziej przydatna dla osób, które na co dzień wykorzystują dłonie do swojej pracy. Użytkowanie urządzenia powoduje, że możemy pozbyć się wszelkich dolegliwości bólowych z tego odcinka. Wykonany z aluminium uchwyt idealne dopasowuje się do dłoni i ogranicza ślizganie. Ergonomiczny kształt sprawia, że cały proces jest komfortowy i przyjemny. Ściskacz do ręki opiera swoje działanie na zastosowaniu wytrzymałej sprężyny stalowej, podwójne skręconej. To połączenie mimo, iż proste daje tak zadowalające efekty.

Rehabilitacja nadgarstka i palców czyli ćwiczenie przedramion ściskacz

 

W naszym asortymencie masz możliwość znalezienia różnych propozycji. Ściskacz występuje zarówno w wersji stałej jak również regulowanej, gdzie możesz sam dobrać poziom obciążenia. Produkty odróżniają sie także rodzajem chwytu - twardy lub miękki. Nie wpływa to na samo działanie, a wyłącznie na wygodę podczas stosowania. Do dyspozycji użytkowników są także różne wersje kolorystyczne, między innymi czarna, szara i czerwona. Ściskacz do rąk jest produktem, który możemy użytkować w domu, lecz sprawdzi się on także jako sprzęt do rehabilitacji, powrotu do sprawności czy jako dodatek do treningu. Niezależnie od tego w jakim celu go kupujesz - zadbaj o stan i zdrowie swoich dłoni w profesjonalny sposób. Z nami masz gwarancje najwyższej jakości i co ważne także atrakcyjnych cen. To odróżnia nas od konkurencji. Pozwalamy, aby nasi klienci mogli dokonać wyboru zgodnego z ich potrzebami bez ryzyka przepłacania. W razie dodatkowych pytań na temat oferowanych sprzętów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.