• Kategorie
  • Szukaj
  • Solidne imadła w najlepszej cenie! Szeroki wybór

IMADŁO MASZYNOWE 80 MM   Nasze solidne imadło maszynowe 80 mm niemieckiej firmy BITUXX jest nie
85.00
szt. Do przechowalni
IMADŁO MASZYNOWE 100 mm Nasze solidne imadło maszynowe 100 mm niemieckiej firmy BITUXX jest niezbędne podczas prac warsztatowych. Dzięki pewnemu mocowaniu s...
95.00
szt. Do przechowalni
Imadło kątowe to praktyczne narzędzie, które pozwoli na przytrzymanie materiału z którym przyszło nam pracować. Pozwoli przykręcić, nawiercić, skleić i zmontować dane przedmioty. Solidne wykonanie sprawi, że sprawdzi się do codziennego użytku, nawet w profesjonalnych warsztatach. Inteligentny projekt pozwoli utrzymać w szczękach dwa takiej samej, lub różnej grubości przedmioty. Maksymalne otwarcie to 105 mm. Wrzeciono pozwala na proste operowanie jedną ręką. Dodatkową zaletą będzie stabilna podstawa, która może zostać przytwierdzona do blatu roboczego. Kompaktowe i lekke sprawdzi się, podczas transportu.

Imadło z najwyższej półki

Imadlo w niskiej cenie

Imadło to bardzo praktyczny i w wielu przypadkach niezbędny wręcz przyrząd, który służy do mocowania różnorodnych przedmiotów, które następnie są poddawane ręcznej albo mechanicznej obróbce. Jest to sprzęt, który świetnie sprawdza się w wielu miejscach, w których wymagana jest duża precyzja oraz staranność i dbałość o detale. Imadło precyzyjne może być zbudowane ze szczęk, najczęściej dwóch, które są odpowiednio zaciskane przy użyciu niezbędnej w tym przypadku śruby. Ta z kolei jest napędzana specjalnym pokrętłem. Tak naprawdę jest to podstawowa budowa imadło stołowe. Warto bowiem wiedzieć o tym, że na rynku dostępne są różne modele tego przyrządu, które stworzono z myślą o konkretnym celu i zastosowaniu. W sklepie internetowym MSell24h również możesz znaleźć przeróżne modele tego urządzenia.

Imadło maszynowe do każdego warsztatu i zakładu

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć imadła maszynoweimadła ślusarskie, czy też imadło kątowe oraz imadlo obrotowe. W zależności od swoich potrzeb bez trudu znajdziesz w naszej ofercie produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Warto dokładnie przejrzeć opisy poszczególnych produktów, aby wybrać najlepszy wariant dla siebie. Imadło stołoweświetnie sprawdzi się tak naprawdę w każdym zakładzie, czy też warsztacie. Wiele osób prywatnych, które lubią majsterkować w swoim przydomowym garażu nie wyobrażają sobie życia bez tak wygodnego i praktycznego produktu. Imadło ślusarskie może mieć nieco bardziej skomplikowaną i złożoną budowę od tego tradycyjnego. Tego typu urządzenia mogą posiadać obrotnice, czy też przeguby. Ponadto imadlo kątowe może z kolei być wyposażone w podziałkę kątową, która sprawia, że praca jest jeszcze bardziej precyzyjna i dokładna.

Dlaczego warto postawić na imadła maszynowe?

 

Imadła są chętnie używane również podczas prac jubilerskich, modelarskich, szlifierskich, czy też drobnych naprawach. Produkty dostępne w naszej ofercie są prawdziwym niezbędnikiem w każdym warsztacie – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorskim. Jeżeli lubisz majsterkować i często musisz skupić się na precyzyjnej obróbce konkretnego przedmiotu – postaw na imadlo, a na pewno się nie zawiedziesz. Pamiętaj o tym, że decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz liczyć na bardzo szybką realizację i wysyłkę produktu. Dużym atutem jest szeroki wybór, wysoka jakość wykonania poszczególnych sprzętów, dbałość o detale, a także bardzo korzystne ceny.