• Kategorie
  • Szukaj
  • Kettle / Kettlebells - żeliwne, ogumowane, winylowe, regulowane

Brak produktów do wyświetlenia

Trening siłowy - z czego powinien się składać i jak go urozmaicać?

Bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym niezależnie od stopnia doświadczenia są różnego rodzaju akcesoria do ćwiczeń. Branża fitness stale się rozwija chcąc oferować swoim odbiorcom najlepsze propozycje. Nie powinno to dziwić - tylko stały progres jest w stanie sprawić, że nasza sylwetka będzie prezentowała się dobrze. Osiągnięcie takiego efektu nie jest wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Monotonne treningi szybko się nudzą, a my tracimy chęć i motywacje do działania. W takich okolicznościach jedynym rozwiązaniem jest ich urozmaicenie. Sprzętem, który idealnie się do tego sprawdza jest kettlebell. Jest to rodzaj ciężaru, który może być używany do pobudzania niemal wszystkich partii mięśniowych, jednak najczęściej jest dodatkiem do treningu brzucha czy ramion. W czym tkwi jego zaleta? To przede wszystkim połączenie ergonomicznego kształtu wraz z wygodnym uchwytem. Jest to kombinacja, dzięki której zyskuje się niepowtarzalne warunki do uprawiania sportu. Kettle choć wyglądają na sprzęt agresywny mogą być bez ograniczeń wykorzystywane nie tylko przez mężczyzn lecz także kobiety. Ich uniwersalność sprawi, że już po kilku użyciach nie będziemy sobie wyobrażali treningów bez tego sprzętu.

Akcesoria sprawdzające się w ćwiczeniach na wszystkie partie ciała

Nasz asortyment zawiera kettlebel żeliwny, którego główna część czyli ciężar pokryty jest gumą. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć hałas związany z wykonywaniem treningów. Taka opcja spodoba się więc osobom, które decydują się na budowanie swojej sylwetki w domu. Z hantli kettlebell korzystają także siłownie oraz studia, w których organizuje się ćwiczenia rehabilitacyjne czy też aerobikowe. Produkt wyposażony jest w chromowany uchwyt, który dobrze trzyma się w ręce i dodatkowo odznacza się wysokimi walorami estetycznymi. Dół pokryty jest gumą, która łatwo czyści się i pielęgnuje, przez co zachowanie higieny nie stanowi żadnego problemu. Ochrona w postaci powłoki ogranicza ryzyko wystąpienia uszkodzeń np. podczas upadku czy uderzenia. Kettlebell 12kg żeliwny wykonany jest wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, przez co użytkownik zyskuje pewność, że zakup da pełną satysfakcje i będzie wpływał na uzyskanie efektów przez długi czas. Z tego typu akcesoriów mogą korzystać wszyscy niezależnie od stopnia doświadczenia czy czasu stażu. Jest to przyrząd gimnastyczny w pełni bezpieczny i skuteczny.

Kettlebell - jakość, skuteczność i estetyka w jednym produkcie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również kettlebell żeliwne, które pokryte są winylem. Są to jedne z najbardziej popularnych ciężarków. Ich uniwersalne zastosowanie sprawdza się podczas każdego treningu. Służą nie tylko do wzmacniania mięśni lecz także pozwolą poprawić koordynacje ruchową. Łącząc je z ćwiczeniami wysiłkowymi można korzystnie wpłynąć na naszą wydolność organizmu. Kettlebell żeliwny idealnie sprawdzi się w trakcie treningu niemal wszystkich partii mięśniowych. Dużą zaletą odróżniającą tego typu sprzęt od standardowych hantli jest szansa wykonywania ćwiczeń wielostawowych. Jest to niezwykle ważne szczególnie dla osób, które na co dzień korzystają z klasycznego treningu siłowego. Produkt ten z pewnością sprawi, że twoja aktywność fizyczna zmieni się nie do poznania. Możesz zapomnieć o monotonnych powtórzeniach i braku efektów. Kettlebell uczyni sport ciekawszym, a Ty będziesz miał stale ochotę na urozmaicenie swojej aktywności. Kettle charakteryzują się ogromną wytrzymałością i stosunkowo niewielkimi rozmiarami. Jest to czynnik, który sprawia, że są tak chętnie zabierane w podróż. Miejsce gdzie chcesz ćwiczyć nie jest już ważne odkąd posiadasz mobilny sprzęt.

Akcesoria treningowe, których nie może zabraknąć w Twoim domu!

 

Wszystkie hantle kettlebell budujące skład naszej oferty to połączenie najwyższej jakości oraz komfortu. Dążyliśmy do tego, aby nasi odbiorcy uzyskali odpowiednie warunki do rozwijania aktywności fizycznej. W efekcie powstały sprzęty o ergonomicznym kształcie i perfekcyjnym wykonaniu. To daje gwarancje wieloletniego i co najważniejsze satysfakcjonującego użytkowania. W trosce o różne potrzeby i oczekiwania kettle występują w kilku wariantach wagowych. Coś idealnego dla siebie znajdą więc nie tylko mężczyźni lecz także kobiety. Dodatkowym urozmaiceniem jest kolorystyka sprzętu, która zależy od zastosowanego obciążenia. Atut ten jest szczególnie przydatny gdy posiada się cały zestaw. Wówczas szybko odnajdzie się interesujący nas sprzęt. Kettlebells cena czyli to czego najbardziej obawiają się klienci. My dajemy szansę zakupu profesjonalnych akcesoriów w korzystnych cenach tak, aby każdy miał możliwość prowadzenia zdrowego, aktywnego trybu życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!