• Kategorie
  • Szukaj
  • PROFESJONALNA WIERTNICA SPALINOWA DLA FIRMY I DOMU

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, z pewnością przyda Ci się wiertnica. To urządzenie, które może przydać się również przydać się każdemu, kto prowadzi własny dom lub posiada spore pole/farmę. W Msell24H oferujemy wiertnice glebowe, skompletowane w konkretne zestawy. Kupując u nas, zyskujesz komplet potrzebnych narzędzi.

WIERTNICA RĘCZNA – DO CZEGO MOŻE SIĘ PRZYDAĆ?

Wbrew pozorom, wiertnica do gleby ma szereg zastosowań, zarówno w profesjonalnej firmie, jak i w użytku domowym. Może być wykorzystywana przede wszystkim do wykonywania otworów. Przydają się one, np. podczas tworzenia/wylewania fundamentów pod dom lub inny budynek. Co więcej, wiertnica do ziemi to urządzenie, które znacznie usprawni i ułatwi budowę ogrodzenia wokół Twojej działki. Wiertnica wykorzystywana jest również powszechnie w leśnictwie i ogrodnictwie, ze względu na to, że umożliwia szybkie i precyzyjne stworzenie potrzebnych otworów. Jest również narzędziem, po które sięga się często podczas kształtowania krajobrazu.

Urządzenie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie musisz znaleźć sposób na odprowadzanie wody, np. gruntowej. Potrzebne otwory wykonasz szybko i bez większego problemu. A jeśli chodzi o wodę, z pomocą wiertnicy ręcznej wykopiesz również własną studnię.

WIERTNICA SPALINOWA – UŻYTKOWANIE

Jeśli chodzi o wiertnice glebowe, w naszym sklepie dostępne są dwa rodzaje sprzętów. Pierwsze to te lżejsze i drobniejsze, z których obsługą poradzisz sobie świetnie w pojedynkę. Są również urządzenia nieco większe, które wymagają obsługi przez dwie osoby. Dzięki temu uzyskasz odpowiednią stabilizację i precyzyjnie wykonasz zaplanowane otwory.

W naszej ofercie znajduje się wiertnica ręczna, które dostępna jest w komplecie z jednym wiertłem, kilkoma lub wiertłami i rozszerzeniami. Zestawy dostępne w naszym asortymencie gwarantują Ci różnorodne wykorzystanie sprzętu, który możesz dopasować do swoich potrzeb.

Każda wiertnica do ziemi w zestawie zawiera amortyzator, który uchroni użytkownika od nadmiernych wstrząsów, dzięki czemu ułatwi zachowanie stabilnej postawy. Poza tym dołączamy również narzędzia do konserwacji urządzenia oraz jasną i przejrzystą instrukcję obsługi.