• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasy treningowe dla osób ćwiczących siłowo - idealne do martwego ciągu, przysiadów i wyciskań

Brak produktów do wyświetlenia

Bezpieczeństwo podczas treningów z dużym obciążeniem

Trening siłowy jest w dzisiejszych czasach jednym z najpopularniejszych sposobów kształtowania swojej sylwetki. Jest to związane przede wszystkim ze stosowaniem obciążeń, które sprawiają, że zwiększa się nasza masa mięśniowa. Co ciekawe - ten rodzaj treningów chętnie wybierają nie tylko mężczyźni lecz także kobiety, którym zależy na wzroście siły. Decydując się na takie rozwiązanie należy mieć jednak na uwadze odpowiednie przygotowanie. Chodzi tutaj nie tylko o ułożenie sobie planu lecz zakup akcesoriów wspomagających. Najważniejszym produktem, bez którego nie powinno się rozpoczynać ćwiczeń jest pas do ćwiczeń. Rozwiązanie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem przez wzgląd na to jakie korzyści niesie jego użytkowanie. Ogranicza się całe ryzyko związane z kontuzją pleców czy stabilizacją kręgosłupa. Pas brzuszny do ćwiczeń sprawia, że zyskuje się całkowite bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne gdy pracujemy z ciężarami większymi niż waga naszego ciała. Stosują go nie tylko profesjonaliści lecz także osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z siłownią. To jedyny taki produkt o tak dużej skuteczności.

Jak uchronić się przed kontuzją w trakcie ćwiczeń?

Każdemu zależy na tym, aby sylwetka prezentowała się korzystnie. Wiele osób nie dba przy tym o swoje zdrowie. Wykonuje ćwiczenia nie zastanawiając się zbyt długo nad techniką czy warunkami. Jest to bardzo błędne podejście, które może wywołać więcej szkód niż pożytku. Jak więc uchronić się przed przeciążeniami? Idealnym rozwiązaniem są pasy do ćwiczeń, których głównym zadaniem jest stabilizacja naszej postawy. Odcinek lędźwiowy kręgosłupa nie jest narażony na obciążenie w trakcie wykonywania powtórzeń. Każdy choć raz zmagał się z bólami w dolnej części pleców po wyczerpującym treningu. Są to skutki braku pasa do ćwiczeń na siłowni. Nasze ciało nie było przygotowane na tak duży ciężar, przez co nie byliśmy w stanie utrzymać poprawnej postawy. Sportowcy upatrują w tym produkcie możliwości zwiększenia masy podnoszonych obciążeń. Pasbrzuszny do ćwiczeń jest bardzo uniwersalny. Może być wykorzystywany do wielu rodzajów ćwiczeń - przysiadów, martwego ciągu czy też podciągania się z dodatkowym obciążeniem. Niezależnie od zastosowania warto zadbać o to, aby był dopasowany bezpośrednio do naszej sylwetki. W przeciwnym razie nie uzyska się pełnej skuteczności.

Pas do ćwiczeń z obciążeniem - jak dobrać rozmiar dla siebie?

Pas do martwego ciągu charakteryzuje się przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem. Jest to czynnik wpływający na komfortowe użytkowanie. Należy o tym pamiętać podczas dokonywania wyboru. Nasze pasy do martwego ciągu wykonane są ze skóry, a wewnątrz zastosowaliśmy piankę, której zadaniem jest ochrona ciała przed otarciami. Bicie rekordów w takim wyposażeniu staje się łatwiejsze i bez wątpienia przyjemniejsze. W trakcie produkcji pasa do ćwiczeń siłowych zatroszczyliśmy się także o walory estetyczne. Każdy szczegół jest dopracowany, przez co produkt poza właściwościami funkcjonalnymi cieszy oko ładnym wyglądem. Wybierając pas do przysiadów należy skoncentrować się przede wszystkim na szerokości naszej talii oraz pasa. Nie ma mowy, aby wyposażenie uciskało bądź było zbyt luźne. Pojawienie się takich przeszkód powoduje, że trening staje się niebezpieczny. Najlepszym wyborem jest więc pas do treningu, który posiada możliwość swobodnej regulacji. Niezależnie od tego czy przytyjemy czy schudniemy będziemy mieli szanse dobrania najlepszego rozmiaru dla siebie. Niektórzy sportowcy tego typu akcesoria stosują także przy podciąganiu się. Służy on tutaj jako pas do utrzymywania dodatkowego ciężaru. Pozwala uzyskać masę większą niż nas własny ciężar, co jest bardzo ważne w przypadku nastawienia się na progres.

Stabilizacja postawy ciała czyli gwarancja poprawnej techniki

 

Pasy treningowe, które możesz u nas znaleźć to najwyższa jakość wykonania połączona z przyjemnym i bezproblemowym użytkowaniem. Zadbaliśmy nie tylko o efektywność lecz także wygodę stosowania. Nie ma mowy o dyskomforcie w trakcie ćwiczeń. Będąc na siłowni czy podczas domowego treningu możesz skupić się wyłącznie na swoim celu. Pas do ćwiczeń na siłowni pozwoli Ci ustabilizować sylwetkę, a co za tym idzie zabezpieczyć kręgosłup. Produkt ten spełni oczekiwania zarówno osób początkujących, jak również bardziej doświadczonych. W naszej ofercie znajdują się propozycje w kilku rozmiarach, dzięki czemu kobiety i mężczyźni mogą wybrać to co w pełni im odpowiada. Zadbaliśmy również o różnorodność estetyczną. Pas do ćwiczeńcharakteryzuje się stosunkowo niską ceną, a ogromnymi korzyściami dlatego każdy powinien mieć go w swoim wyposażeniu. W razie problemów z wyborem - zapraszamy do kontaktu. Z nami masz pewność podjęcia satysfakcjonującej decyzji. Nie czekaj - zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś!