• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczne zamiatarki do liści. Idealna na ulicę, drogę czy chodnik.

Zamiatarka ręczna o szerokości 70 cm. Umożliwia precyzyjne sprzątanie chodników, podjazdów, parkingów, ścieżek nawet do 7 razy szybciej niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod sprzątania. Dzięki urządzeniu z zamiataniem uporasz się w mgnieniu oka.
370.00
szt. Do przechowalni

Zamiatarka do domu jednorodzinnego

Tania zamiatarka ręczna

Czyste i schludne podwórko to Twoje marzenie? W takim razie zamiatarka do kostki brukowej to niewątpliwie idealny wybór właśnie dla Ciebie. Zapomnij o żmudnym sprzątaniu liści, czy też piasku przy użyciu tradycyjnej miotły. To mało efektywny sposób na pozbycie się zabrudzeń. Zamiatarki ręczne dostępne w sklepie internetowym MSell24h rozwiążą Twój problem. Dzięki temu praktycznemu urządzeniu przestrzeń wokół Twojego domu będzie zachowana w odpowiedniej czystości. Zamiatarka do liściprzyda Ci się nie tylko jesienią, kiedy odpadów na ścieżkach jest najwięcej, ale również wiosną, czy też latem. Jest to efektywne rozwiązanie, które sprawdzi się na przykład po wichurach.

Precyzyjna i dokładna zamiatarka do kostki

Zamiatarka drogowa to przede wszystkim gwarancja precyzji oraz dokładności. Miotłą nie uda Ci się osiągnąć tak szybkich i efektownych rezultatów. Korzystając ze sprzętu dostępnego w naszej ofercie zyskujesz pewność, że dokładnie wysprzątasz również rogi i krawędzie na danej powierzchni. A to wszystko za sprawą bocznych szczotek, które dotrą do wszystkich narożników. Dzięki temu rozwiązaniu, zamiatarka chodnikowa jest znacznie bardziej precyzyjna i skuteczna podczas sprzątania. Gdzie sprawdzi się to urządzenie? Zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. W Twoim ogrodzie, przed domem, instytucjami publicznymi, czy też nawet w garażu oraz altance.

Prosta w obsłudze zamiatarka uliczna

 

Zamiatarki chodnikowe są bardzo proste w użytkowaniu, dzięki czemu komfort ich obsługi jest niezwykle wysoki. Łatwo i szybko przyzwyczaisz się do nowego urządzenia, dzięki czemu w prawdziwie ekspresowym tempie przejdziesz do pozbywania się uciążliwych liści, czy też nadmiaru piachu i innych zanieczyszczeń sprzed swojego domu. Zamiatarka jest kompaktowa i nie zajmie wiele miejsca w Twoim mieszkaniu. Jest to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które posłuży Ci przez bardzo długie lata, ponieważ wyróżnia się wysoką jakością wykonania z dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Jako sklep internetowym MSell24h oferujemy Ci bardzo szybką dostawę zamówionych przez Ciebie produktów. Pomimo sporych rozmiarów zamiatarki zostanie ona do Ciebie dostarczona w nienaruszonym stanie, dzięki bezpiecznemu zapakowaniu przesyłki. Wysyłki są realizowane w dni robocze w ciągu dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia.