• Kategorie
  • Szukaj
  • Kubki termiczne i termosy na jedzenie i picie - dobre ceny!

Brak produktów do wyświetlenia

Kubek termiczny i termos obiadowy

Kubki termiczne trzymające temperaturę przez długi czas

Kubek termiczny możesz wziąć ze sobą wszędzie – do pracy, do szkoły, na wycieczkę, do samochodu, czy też na spacer. Sprawdzają się nie tylko zimą, ale również latem, ponieważ utrzymują nie tylko ciepło napoju, ale również przyjemny chłód. Mogą zatem rozgrzewać podczas zimnych wędrówek, ale też orzeźwiać w trakcie upalnych dni. Kubki termiczne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są produkowane z najlepszych materiałów, które gwarantują utrzymanie temperatury przez wiele godzin. Oprócz tego kubki termiczne są wyposażone w wygodne pokrywki, które ułatwiają spożywanie napoju znajdującego się wewnątrz. Są szczelne, a ich zamknięcie na „klik” łatwe w użytkowaniu.

Termos na zupę do pracy i do szkoły

Pojemny, szczelny i długo trzymający temperaturę – termos gastronomiczny dostępny w naszym sklepie internetowym wyróżnia się na tle konkurencji. Wykonano go bowiem z materiałów najwyższej klasy. Posiada ponadto wygodny uchwyt, zatem jego przenoszenie nie jest uciążliwe. Termos na jedzenie to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zawsze mieć pod ręką zdrowy i ciepły posiłek dla swojej pociechy, koniecznie przyjrzyj się naszej ofercie, ponieważ u nas kupisz termosy o różnej pojemności. To oznacza, że jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ bez trudu dobierzesz termos z pojemnością odpowiednią do swoich potrzeb.

Termos na jedzenie sprawdzi się w podróży

Termos turystyczny, który kupisz w naszym sklepie internetowym Msell24h możesz zabrać ze sobą wszędzie. Sprawdzi się on zarówno podczas wielogodzinnej jazdy samochodem, jak i podczas pieszych wędrówek, na przykład po górach. U nas kupisz również termos do kawy, dzięki któremu zawsze będziesz mógł naładować baterie przy pomocy tego energetycznego naparu. Wygodne i szczelne otwieranie sprawi, że napój nie rozleje się nawet, gdy będziesz go przenosić w swoich plecaku czy też w torbie podręcznej. W zestawie znajduje się również pokrywka do termosu, która może pełnić także funkcję kubka.

Termos gastronomiczny dla firm

 

W naszej ofercie znajdziesz również termos gastronomiczny, który jest chętnie używany podczas obsługi cateringowej. Jego duża pojemność sprawia, że sprawdza się on podczas obsługi nawet bardzo sporych imprez. W urządzeniu znajduje się wbudowany termometr, który umożliwia systematyczne sprawdzanie aktualnej temperatury płynu.