• Kategorie
  • Szukaj
  • NAJLEPSZE SKRZYNKI NA LISTY LOKATORSKIE NA RYNKU

SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY GAZETY LOKATORSKA 4
470.00
szt. Do przechowalni
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY LOKATORSKA 2 X 4 WRZUTY
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY LOKATORSKA EUROSKRZYNKA 5
SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY LOKATORSKA 2 X 3 WRZUTY
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 4 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.
Fukcjonalna skrzynka lokatorska na listy w ponadczasowym nowoczesnym designie.
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 10 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 6 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 8 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 3 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.
Dzięki ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji, system Euro skrzynek na listy doskonale sprawdza się w firmach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Ze względu na zwartą konstrukcję, system letterbox 6 skrzynek zajmuje niewiele miejsca. Montaż jest w ten sposób łatwy i szybki.

LOKATORSKIE SKRZYNKI NA LISTYW REWELACYJNEJ CENIE

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdują się najlepsze skrzynki pocztowe lokatorskie, dostępne na rynku. Skąd to przekonanie? Spójrz tylko na produkty, dostępne w naszym asortymencie! Są pojemne, eleganckie, solidnie wykonane. Każda wspólnota oraz spółdzielnia doceni ten zakup, który będzie cieszył oko tuż po wejściu do budynku. Skrzynki na listy lokatorskie mogą bowiem znacznie wzbogacić wystrój wnętrza klatki schodowej. To nie tylko praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, ale również bardzo stylowe!

Skrzynki pocztowe lokatorskie dostępne w naszym sklepie można ustawić w wielu miejscach. Mogą znaleźć się wewnątrz kamienicy, bloku mieszkalnego, albo domu wielorodzinnego. Msell24H w swojej ofercie posiada lokatorskie skrzynki na listy dla trzech, czterech, pięciu lub nawet sześciu mieszkań! Jeśli w Twoim bloku znajduje się więcej lokali, spokojnie możesz zamontować kilka obok siebie albo w konfiguracji jedna pod drugą!

Skrzynka na listy lokatorska posiada standardowe wymiary. Wejdą do niej spokojnie listy, ulotki i mniejsze przesyłki. Otwierane są standardowymi kluczykami, dołączonymi do każdego zestawu. Każdy lokator otrzyma własny egzemplarz, aby mieć pewność zabezpieczenia swojej korespondencji i wybrania jej w dogodnym dla siebie momencie.

Jeśli chodzi o wykonanie, oferowane przez nas produkty przygotowano z najlepszych materiałów! Są na tyle wytrzymałe, że można przymocować je nawet do betonowych fundamentów! Każda skrzynka lokatorska na listy wykonana jest ze stali nierdzewnej, co chroni ją przed korozją. Co więcej, stanowi ona świetną ochronę korespondencji przed czynnikami zewnętrznymi, jak wiatr, deszcz, śnieg a nawet słońce. Każda z sekcji posiada ruchomą część, przez którą można wrzucić korespondencję oraz otwory, które pełnią kilka funkcji. Po pierwsze, możesz przez nie zajrzeć do wnętrza i sprawdzić, czy czekają na Ciebie jakieś listy. Po drugie, to prosty system wentylacji, który zapobiega osiadaniu wilgoci wewnątrz i pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu.

 

Skrzynki lokatorskie na listy dostępne są w naszym sklepie w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu dobierzesz coś, co będzie trafiało nie tylko w Twój gust, ale i w ogólny projekt klatki schodowej. Proponujemy kolory: grafit, odcienie szarości, metallic, stal nierdzewną oraz biel.