• Kategorie
  • Szukaj
  • Węże do kompresora, pneumatyczne - sprawdź naszą ofertę!

Wąż do kompresora ułatwi pracę w warsztacie

Narzędzia pneumatyczne to wynalazek, który doceni każdy majsterkowicz. Duża siła, mnogość zastosowań i uniwersalne akcesoria – nic dziwnego, że ten system staje się coraz bardziej popularny. Podstawą całego oprzyrządowania jest jednak wąż do sprężarki. Bez niego żadne narzędzie, zasilane sprężonym powietrzem nie będzie działać.

Waz do kompresora – który najlepszy?

W Msell24h można znaleźć wiele modeli węży, przeznaczonych do różnych zastosowań w warsztacie. Najbardziej podstawowy model to wąż ciśnieniowy do kompresora, występujący w różnych długościach. Wybierz ten, który będzie najlepszy w twoim warsztacie. Zbyt długi może okazać się niepraktyczny, z kolei zbyt krótki będzie oznaczać konieczność dokupienia przedłużek. Wąż pneumatyczny spiralny to model polecany wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda użytkowania. Spiralna forma pomaga w utrzymaniu porządku – wąż sam zwija się, gdy przestajemy z niego korzystać. Nie plącze się, a dzięki dużej elastyczności jest bardzo uniwersalny.

Wąż pneumatyczny ma setki zastosowań

Zasilanie kluczy udarowych, pistoletów malarskich, młotów, wiertarek – można by wymieniać bez końca, a wszystkie te narzędzia zasilimy, dobierając odpowiedni wąż spiralny do kompresoraWąż pneumatyczny na bębnie samozwijający to wygoda i oszczędność miejsca, bo cały przewód chowa się w estetycznym bębnie. Funkcja samozwijania to koniec z poplątanym wężem i koniecznością nawijania po skończonej pracy. Wąż pneumatyczny na bębnie występuje w wielu wariantach różniących się długością, dzięki czemu nawet wymagający użytkownicy, w dużych warsztatach nie będą zwiedzeni. Maksymalna długość węża to aż 50 metrów – to pozwala na spory zasięg pracy, bez konieczności przestawiania kompresora w inne miejsce.

Przewód pneumatyczny do podłączania urządzeń

 

Szybkozłączki, w które wyposażony jest każdy sprzedawany przez nas waz do sprężarki znacznie ułatwiają pracę. Zmiana narzędzia, podpięcie akcesoriów czy kolejnego odcinka węża to kwestia kilku sekund. Co najważniejsze, połączenie jest szczelne i pewne. Nasze węże pneumatyczne wykonane są z najlepszych materiałów, co zapewnia długi czas bezproblemowej eksploatacji. W każdym warsztacie przyda się wąż pneumatyczny na zwijaku – to usprawni pracę i przede wszystkim – podniesie jej komfort. Pamiętaj, że dobry wąż do kompresora to podstawa. Nie warto oszczędzać na tym elemencie, dlatego wybierz sprawdzone węże pneumatyczne ze sklepu Msell24h i ciesz się bezawaryjną pracą przez wiele lat.