• Kategorie
  • Szukaj
  • Stojak motocyklowy, czyli łatwa konserwacja i naprawy

STOJAK PODNOŚNIK DO MOTORU MOTOCYKLA TYŁ
150.00
szt. Do przechowalni
STOJAK PODNOŚNIK DO MOTORU MOTOCYKLA PRZÓD
155.00
szt. Do przechowalni
Szybkie i łatwe parkowanie motocykla! Ten praktyczny stojak jest idealny do transportu,konserwacji, serwisu i napraw jednośladów. Masywne wykonanie stojaka gwarantuje stabilność. Gumowany uchwyt koła gwarantuje stabilność uchwytu. Pasuje w przedziale rozmiarów 17-21 cali i szerokości koła 90mm - 130mm. Idealny dla warsztatów, hobbystów, dealerów i zespołów wyścigowych, jak i grup motocyklowych.
STOJAK MOTOROWY DO TRANSPORTU MOTOCYKLÓW BITUXX Stojak oferujący najwyższe bezpieczeństwo dla Twojego motocykla, dzięki doskonałej jakości i precyzyjnemu wykonaniu....

Stojaki motocyklowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości stojaki motocyklowe, które umożliwią Ci jeszcze lepsze zadbanie o Twój jednoślad. Jeżeli zależy Ci na  najlepszym bezpieczeństwie podczas jazdy, docenisz możliwość zadbania o opony w Twoim pojeździe. Jest to bardzo ważny punkt, którego nie można pomijać. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości podnośnik do motoru, dzięki któremu będziesz mógł wykonać wszystkie czynności konserwacyjne, a także naprawy. Stojak do motoru umożliwia podniesienie urządzenia ważącego nawet 680 kilogramów. Sprawdzi się zatem świetnie również w przypadku quadów. Urządzenie posiada skrętne kółka, a także śruby stabilizujące, co oznacza, że przenoszenie go jest proste i trwa zaledwie chwilę. Bez trudu umieścisz go w miejscu, w którym chcesz.

Stojaki na motor z mechanizmem hydraulicznym

Urządzenie dostępne w naszym sklepie zostało wyposażone w mechanizm hydrauliczny, co zapewnia wytrzymałość i niezawodność w każdej sytuacji. Wsporniki dodatkowo są pokryte specjalną gumą, zatem zapobiegają uszkodzeniu pojazdu. Stojak motocyklowy rewelacyjnie sprawdzi się w każdym warsztacie, ale również w garażu każdego amatora jednośladów. Urządzenie jest wyposażone w specjalne dwie, niezależne od siebie dźwignie, które są odpowiedzialne za podnoszenie, a także opuszczanie.

Gwarancja bezpiecznej wysyłki

 

Obawiasz się, że zamówiony przez Ciebie stojak nie dotrze pod Twoje drzwi w jednym kawałku? Rozwiewamy zatem wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy, że produkt dotrze do Ciebie w idealnym stanie, ponieważ zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczony przed transportem. Oprócz tego korzystamy z usług najlepszych przewoźników, którzy dbają o przewożony przez siebie towar. Proponowane przez nas stojaki motocyklowe są wykonane z najlepszych pod względem jakości materiałów, zatem służą swoim właścicielom niezawodnie przez bardzo długi czas.