• Kategorie
  • Szukaj
  • Stojak motocyklowy, czyli łatwa konserwacja i naprawy

Szybkie i łatwe parkowanie motocykla! Ten praktyczny stojak jest idealny do transportu,konserwacji, serwisu i napraw jednośladów. Masywne wykonanie stojaka gwarantuje stabilność. Gumowany uchwyt koła gwarantuje stabilność uchwytu. Pasuje w przedziale rozmiarów 17-21 cali i szerokości koła 90mm - 130mm. Idealny dla warsztatów, hobbystów, dealerów i zespołów wyścigowych, jak i grup motocyklowych.
191.00
szt. Do przechowalni
180.00
szt. Do przechowalni
STOJAK PODNOŚNIK DO MOTORU MOTOCYKLA TYŁ
150.99
szt. Do przechowalni
STOJAK PODNOŚNIK DO MOTORU MOTOCYKLA PRZÓD
156.00
szt. Do przechowalni
STOJAK MOTOROWY DO TRANSPORTU MOTOCYKLÓW BITUXX Stojak oferujący najwyższe bezpieczeństwo dla Twojego motocykla, dzięki doskonałej jakości i precyzyjnemu wykonaniu....

Stojaki motocyklowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości stojaki motocyklowe, które umożliwią Ci jeszcze lepsze zadbanie o Twój jednoślad. Jeżeli zależy Ci na  najlepszym bezpieczeństwie podczas jazdy, docenisz możliwość zadbania o opony w Twoim pojeździe. Jest to bardzo ważny punkt, którego nie można pomijać. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości podnośnik do motoru, dzięki któremu będziesz mógł wykonać wszystkie czynności konserwacyjne, a także naprawy. Stojak do motoru umożliwia podniesienie urządzenia ważącego nawet 680 kilogramów. Sprawdzi się zatem świetnie również w przypadku quadów. Urządzenie posiada skrętne kółka, a także śruby stabilizujące, co oznacza, że przenoszenie go jest proste i trwa zaledwie chwilę. Bez trudu umieścisz go w miejscu, w którym chcesz.

Stojaki na motor z mechanizmem hydraulicznym

Urządzenie dostępne w naszym sklepie zostało wyposażone w mechanizm hydrauliczny, co zapewnia wytrzymałość i niezawodność w każdej sytuacji. Wsporniki dodatkowo są pokryte specjalną gumą, zatem zapobiegają uszkodzeniu pojazdu. Stojak motocyklowy rewelacyjnie sprawdzi się w każdym warsztacie, ale również w garażu każdego amatora jednośladów. Urządzenie jest wyposażone w specjalne dwie, niezależne od siebie dźwignie, które są odpowiedzialne za podnoszenie, a także opuszczanie.

Gwarancja bezpiecznej wysyłki

 

Obawiasz się, że zamówiony przez Ciebie stojak nie dotrze pod Twoje drzwi w jednym kawałku? Rozwiewamy zatem wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy, że produkt dotrze do Ciebie w idealnym stanie, ponieważ zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczony przed transportem. Oprócz tego korzystamy z usług najlepszych przewoźników, którzy dbają o przewożony przez siebie towar. Proponowane przez nas stojaki motocyklowe są wykonane z najlepszych pod względem jakości materiałów, zatem służą swoim właścicielom niezawodnie przez bardzo długi czas.