• Kategorie
  • Szukaj
  • SKRZYNKI POCZTOWE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY!

Oryginalna i nowoczesna skrzynka na listy ze stali szlachetnej. W całości wykonana ze stali nierdzewnej niezwykle odpornej na warunki atmosferyczne, wyposażona w miejsce na gazetki i ulotki reklamowe.Zapewnia pełne bezpieczeństwo korespondencji.Zestaw zawiera elementy montażowe i dwa kluczyki.
99.00
szt. Do przechowalni
Ta kompaktowa skrzynka pocztowa ze stali ocynkowanej zachwyca swoimi wymiarami i ponadczasowym designem.
70.00
szt. Do przechowalni
NOWOCZESNA SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY Z GAZETNIKIEM Skrzynka pocztowa została wykonana z wysokiej jakości ocynkowanej stali malowanej proszkowo, co zapewnia jej wyt...
150.00
szt. Do przechowalni
Oryginalna i nowoczesna skrzynka na listy ze stali malowanej proszkowo niezwykle odpornej na warunki atmosferyczne, wyposażona w miejsce na gazetki i ulotki reklamowe. Dzięki solidnej konstrukcji oraz dużej pojemności świetnie sprawdza się zarówno jako skrzynka do użytku prywatnego jak i w przedsiębiorstwach. Zapewnia pełne bezpieczeństwo korespondencji. Zestaw zawiera elementy montażowe i dwa kluczyki.
119.00
szt. Do przechowalni
Skrzynka pocztowa w amerykańskim stylu z ruchomą flagą w kolorze czerwonym.
100.00
szt. Do przechowalni
Solidna i nowoczesna skrzynka na listy z szeroką wrzutnią na korespondencję. Wykonanie ze stali oraz malowanie proszkowe i dodatkowe zabezpieczenie lakierem bezbarwnym sprawiają że jest niezwykle odporna na korozję i warunki atmosferyczne.Wytrzymała konstrukcja i ochronna klapka na wrzutnię zapewnia pełne bezpieczeństwo korespondencji.Zestaw zawiera elementy montażowe i dwa kluczyki.
120.00
szt. Do przechowalni
SKRZYNKA POCZTOWA NA LISTY GAZETY STAL NIERDZEWNA
115.00
szt. Do przechowalni
Skrzynka pocztowa w amerykańskim stylu z ruchomą flagą w kolorze czerwonym.
100.00
szt. Do przechowalni
Skrzynka na listy przeznaczona do użytku zewnętrznego, do montażu na ogrodzeniu lub murze. Posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką, chroniący pocztę przed zniszczeniem.Wysokiej jakości wykonanie zapewnia pełne bezpieczeństwo korespondencji i odporność na warunki atmosferyczne. Zestaw zawiera elementy montażowe i dwa kluczyki.
95.00
szt. Do przechowalni
  SKRZYNKA AMERYKAŃSKA  POCZTOWA NA LISTY US - Z CZERWONĄ FLAGĄ 7 KOLORÓW Skrzynka pocztowa doskonale prezentuje się na ogrodzeniach metalowych, jak i ...
140.17
szt. Do przechowalni
☑️KLASYCZNA SKRZYNKA POCZTOWA NAŚCIENNA Z PODGLĄDEM + GAZETNIK
95.00
szt. Do przechowalni
Nowoczesna skrzynka z dużym wrzutnikiem, w eleganckim stylu DESIGN
135.00
szt. Do przechowalni
Nowość skrzynka pocztowa na listy w kolorze grafitowym
99.00
szt. Do przechowalni
SKRZYNKA POCZTOWA Z GAZETNIKIEM Wysoka jakość produktu pozwoli na dobre zabezpieczenie korespondencji przed deszczem, czy wilgocią. Ocynkowana stal - malowana prosz...
182.96
szt. Do przechowalni
Skrzynka pocztowa w amerykańskim stylu z ruchomą flagą w kolorze czerwonym.
100.00
szt. Do przechowalni

Mimo że Internet zdominował dzisiejszy świat, a większość informacji otrzymujemy mailem, tradycyjna droga pocztowa nadal jest najpewniejszą metodą korespondencji. Wysłany do Ciebie list z ważną informacją nie trafi bowiem do spamu, nie możesz również zapomnieć hasła, bo tradycyjne skrzynki pocztowe ich nie wymagają. Potrzebny będzie w najlepszym wypadku kluczyk. Istnieje także mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś się do nich włamie.

EUROSKRZYNKI POCZTOWE

W naszym sklepie znajduje się taki produkt, jak skrzynki pocztowe euro. To bardzo ważny element wyposażenia klatek schodowych w blokach lub w przypadku biura, w którym mieści się kilka firm. Skrzynka pocztowa euro powinna zostać zawieszona w miejscu, które jest łatwo dostępne dla każdego. Dzięki temu ani nikt z Was, ani listonosz nie będzie miał problemu z dostarczeniem i odebraniem korespondencji.

Euroskrzynki lokatorskie muszą znaleźć się w bloku lub kamienicy! Miejsce ich ustawienia, pozostawiamy indywidualnemu wyborowi. Euro skrzynka pocztowa przez wiele wspólnot oraz spółdzielni znajduje się już za domofonem. W związku z czym listonosz zyskuje własny kod do drzwi lub dzwoni do lokatorów z prośbą o ich otwarcie. Euroskrzynki na listy mogą znaleźć się również w tzw. wiatrołapie jeszcze przed domofonem. To rozwiązanie bardzo często wybierają te osoby, które nie chcą, aby ktoś obcy kręcił się po klatce. Tak umiejscowiona skrzynka na listy euro daje pewność, że nikt raczej nie będzie próbował dostać się do wnętrza budynku, podając się za listonosza.

SRZYNKA POCZTOWA NOWOCZESNA

Ale skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej to nie tylko te lokatorskie. W naszej ofercie dostępne są również podwójne lub pojedyncze – w wielu wariantach! Posiadamy tradycyjne modele takie, jak skrzynka pocztowa czarna, które można zawiesić na drzwiach, ścianie, płocie lub bramie. Możesz wybrać jej wielkość oraz pojemność. Niektóre z nich wyposażone zostały również w gazetniki. To jednak nie wszystko! Nowoczesna skrzynka pocztowa może być również utrzymana w amerykańskim stylu! Możesz umieścić ją przed domem lub przy wejściu na posesję. Gdy listonosz zostawi w niej przesyłkę uniesie dołączoną flagę do góry.

 

Każda oferowana przez nas skrzynka pocztowa nierdzewna zapewnia Twojej korespondencji maksimum ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej, produkty te pokryte są specjalną powłoką, która chroni je przed zniszczeniem. Dodatkowo skrzynka pocztowa cena w naszym sklepie jest niezwykle korzystna!