• Kategorie
  • Szukaj
  • SKRZYNKI POCZTOWE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY!

Mimo że Internet zdominował dzisiejszy świat, a większość informacji otrzymujemy mailem, tradycyjna droga pocztowa nadal jest najpewniejszą metodą korespondencji. Wysłany do Ciebie list z ważną informacją nie trafi bowiem do spamu, nie możesz również zapomnieć hasła, bo tradycyjne skrzynki pocztowe ich nie wymagają. Potrzebny będzie w najlepszym wypadku kluczyk. Istnieje także mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś się do nich włamie.

EUROSKRZYNKI POCZTOWE

W naszym sklepie znajduje się taki produkt, jak skrzynki pocztowe euro. To bardzo ważny element wyposażenia klatek schodowych w blokach lub w przypadku biura, w którym mieści się kilka firm. Skrzynka pocztowa euro powinna zostać zawieszona w miejscu, które jest łatwo dostępne dla każdego. Dzięki temu ani nikt z Was, ani listonosz nie będzie miał problemu z dostarczeniem i odebraniem korespondencji.

Euroskrzynki lokatorskie muszą znaleźć się w bloku lub kamienicy! Miejsce ich ustawienia, pozostawiamy indywidualnemu wyborowi. Euro skrzynka pocztowa przez wiele wspólnot oraz spółdzielni znajduje się już za domofonem. W związku z czym listonosz zyskuje własny kod do drzwi lub dzwoni do lokatorów z prośbą o ich otwarcie. Euroskrzynki na listy mogą znaleźć się również w tzw. wiatrołapie jeszcze przed domofonem. To rozwiązanie bardzo często wybierają te osoby, które nie chcą, aby ktoś obcy kręcił się po klatce. Tak umiejscowiona skrzynka na listy euro daje pewność, że nikt raczej nie będzie próbował dostać się do wnętrza budynku, podając się za listonosza.

SRZYNKA POCZTOWA NOWOCZESNA

Ale skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej to nie tylko te lokatorskie. W naszej ofercie dostępne są również podwójne lub pojedyncze – w wielu wariantach! Posiadamy tradycyjne modele takie, jak skrzynka pocztowa czarna, które można zawiesić na drzwiach, ścianie, płocie lub bramie. Możesz wybrać jej wielkość oraz pojemność. Niektóre z nich wyposażone zostały również w gazetniki. To jednak nie wszystko! Nowoczesna skrzynka pocztowa może być również utrzymana w amerykańskim stylu! Możesz umieścić ją przed domem lub przy wejściu na posesję. Gdy listonosz zostawi w niej przesyłkę uniesie dołączoną flagę do góry.

 

Każda oferowana przez nas skrzynka pocztowa nierdzewna zapewnia Twojej korespondencji maksimum ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej, produkty te pokryte są specjalną powłoką, która chroni je przed zniszczeniem. Dodatkowo skrzynka pocztowa cena w naszym sklepie jest niezwykle korzystna!