• Kategorie
  • Szukaj
  • Toalety przenośne

TOALETY PRZENOŚNE – PRODUCENT BITUXX

Wybierając się w podróż, czy na camping zawsze myślimy o aspekcie higienicznym. To bardzo kłopotliwa sprawa, którą już teraz można rozwiązać w bardzo prosty sposób. Proponujemy więc toalety przenośneProducent, czyli firma Bituxx oferuje wytrzymałe produkty, które są niezwykle proste w transporcie.

NA BIWAK, ŁÓDŹ LUB DO PRZYCZEPY

Toalety przenośne producent przygotował urządzenia, po które może sięgnąć każdy. Dzięki specjalnym, bocznym zaczepom bardzo łatwo jest je zmontować i zdemontować. Posiadają osobne zbiorniki na wodę oraz nieczystości, które można w łatwy sposób przenieść lub przewieźć w miejsce ich utylizacji. Cała toaleta jest dość lekka, ponieważ waży zaledwie 5 kilogramów. Jej udźwig to natomiast aż 130 kilogramów! Potrafi więc wytrzymać pod naprawdę dużym ciężarem.

Przenośna toaleta turystyczna dzięki swoim niewielkim wymiarom, może zostać zamontowana na polu namiotowym, w łodzi lub nawet w przyczepie. Nie wymaga podłączenia do kanalizacji, w związku z czym, może towarzyszyć nam w każdym miejscu, do którego się wybierzemy.

PROSTA W OBSŁUDZE I CZYSZCZENIU

Przenośna toaleta nie wymaga specjalnych umiejętności, jeśli chodzi o korzystanie z niej nawet w otoczeniu natury. Wyposażona została w zbiorniki na czystą wodę i nieczystości oraz w muszlę sedesową. Aby spłukać nieczystości wystarczy jedynie lekko pociągnąć za dobrze widoczną dźwignię i nacisnąć pompkę, która wypompuje do muszli odpowiednią ilość wody. Na koniec wystarczy zakryć ponownie otwór.

Ze względu na to, że cały zestaw można w dowolnej chwili rozłożyć – łatwo jest go umyć, choćby pod bieżącą wodą. Dla jak najlepszych warunków sanitarnych polecane jest dodanie specjalnego detergentu do zbiornika z wodą, co pozwoli zachować świeżość.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Pamiętaj, że przenośna toaleta została wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego. W związku z tym producent przestrzega przed opieraniem się o jej korpus lub zbiornik. Co ważne, dzieci powinny korzystać z toalety tylko pod nadzorem osób dorosłych.

Ustaw toaletę w chłodnym, zacienionym miejscu. Wystawienie jej na działanie wysokiej temperatury i promieni słonecznych może sprawić, że materiał, z którego została wykonana przenośna toaleta będzie gorący, a z jej wnętrza będzie wydobywał się nieprzyjemny zapach.