• Kategorie
  • Szukaj
  • Manekiny sklepowe - całopostaciowe

Manekiny do sklepu - Cała postać!

Manekin całopostaciowy to produkt, który jest niezbędnym wyposażeniem większości sklepów. Z jego pomocą można przygotować fenomenalne wystawy, które bez wątpienia przyciągną wzrok klientów i ich zainteresowanie. W naszym sklepie można znaleźć manekiny postaciowe, przedstawiające dorosłych mężczyzn, chłopców, dziewczynki oraz dziewczęta. Wszystkie produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Są lekkie i łatwe w montażu.

Manekiny - NIE TYLKO NA WYSTAWĘ

Manekin wystawowy może być wykorzystywany na kilka sposobów. Jego podstawową rolą jest prezentowanie odzieży na sklepowej ekspozycji. Jeśli jednak Twoja firma posiada sklep internetowy lub udostępnia swoją ofertę w sieci, manekiny sklepowe mogą być wykorzystane również podczas sesji zdjęciowych. To znacznie ogranicza koszty, ponieważ nie musisz w takich sytuacjach opłacać modeli oraz modelek. Mają one nienaganne sylwetki, realistyczne kształty i przyjemne, estetyczne twarze.

ZAPREZENTUJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ

Mając w zasięgu ręki manekiny do sklepu odzieżowego możesz przygotować zachwycającą wystawę najnowszej kolekcji ubrań. Większość dostępnych u nas manekinów jest rozkładana, w związku z czym niezwykle łatwo jest je ubrać lub zmienić ich garderobę. Jeśli ubranie jest nieco za duże, można dopasować je za pomocą szpilek, dzięki czemu będzie leżało idealnie. Takie rozwiązanie z pewnością przyciągnie do Twojego sklepu klientów.

POSTAW NA SYMPATYCZNĄ APARYCJĘ

Każdy dostępny w naszym sklepie internetowym manekin wystawowy, posiada precyzyjny, ręcznie wykonany makijaż. Make up, oczywiście jest delikatny i bardzo naturalny. Ma dodać manekinom autentyczności, realizmu, wzbudzić w kliencie pozytywne emocje. W związku z tym zadbano przede wszystkim o oczy, aby błyszczały i miały gęste rzęsy. Niektóre modele posiadają ufryzowane włosy, w innych przypadkach włosy wykonane zostały jako odlew z tworzywa sztucznego. Męskie manekiny mają poważny wyraz twarzy, aby nadać powagi prezentowanej kolekcji. Jeśli chodzi o te dziecięce, lekko uśmiechają się do klienta, budząc w nim sympatię i zachęcając do zakupu ubrań dla bliskich.

STABILNE I LEKKIE

Nasze manekiny wykonane zostały z wyjątkowo lekkiego plastiku. Przeniesienie ich nie stanowi dużego problemu. Dzięki temu wymiana garderoby również nie jest męcząca. Każdy z nich posiada jednak w zestawie podstawę, wykonaną ze stali, dzięki czemu zyskuje stabilizację. Do manekinów dołączamy przejrzystą instrukcję w języku polskim.

Polecamy również: tuby dla kota, wózki transportowe motocykla, torby podróżne, kosze na pranie, sejfy elektroniczne, manekiny damskie, amerykańskie skrzynki na listy