• Kategorie
  • Szukaj
  • Odpływy liniowe - 50cm, 60cm, 70cm, 80cm itp i odpływy liniowe

190.00
szt. Do przechowalni

Odpływ liniowy pod prysznic

Odpływ prysznicowy do każdej łazienki

Odpływ liniowy przyścienny pojawia się w coraz większej ilości polskich domów. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które wyróżnia się ogromną funkcjonalnością, a także efektownym designem. Dużym atutem tego rozwiązania jest to, że można je zastosować w praktycznie każdej łazience, niezależnie od jej wielkości. Tak naprawdę, to odpływ liniowy 60 cm sprawia, że oszczędność miejsca znacznie się zwiększa, dlatego to rozwiązanie jest tak chętnie stosowane, na przykład w niewielkich łazienkach w blokach. Brak konieczności montowania brodzika sprawia, że przestrzeń wydaje się być również większa pod względem optycznym. To rozwiązanie docenią w szczególności osoby starsze, które nie będą musiały pokonywać stopnia, aby wejść do brodzika.

Dlaczego warto postawić na odpływ liniowy 80 cm?

Odpływ liniowy pod prysznic to nowoczesne rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w designerskich łazienkach. Surowy i minimalistyczny wygląd, który jest często uzależniony od rodzaju płytek, a także od kształtu, czy też wzoru odpływu liniowego, nadaje całemu wnętrzu oryginalności. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się zarówno w domach młodych ludzi, którzy pragną nadać pomieszczeniom charakteru i nowoczesności, jak i w mieszkaniach osób starszych, czy też z ograniczeniami ruchowymi. Odpływ liniowy to duże ułatwienie podczas codziennych czynności higienicznych. Oprócz tego warto podkreślić również, że odpływ prysznicowy jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Brak nadmiaru uszczelek, a także uciążliwego w czyszczeniu brodzika, który nierzadko trzeba szorować specjalnymi płynami, sprawia, że codzienne porządki stają się znacznie łatwiejsze. W końcu płytki i gres są bardzo wdzięcznym materiałem do czyszczenia. Łatwo jest je również odkazić w razie takiej konieczności.

Prysznic odpływ liniowy, czyli funkcjonalność i estetyka

 

Podczas wyboru odpływ liniowy warto wziąć pod uwagę głębokość posadzki, ponieważ rozwiązania zastosowane w łazienkach w bloku mogą znacznie się różnić od tych, jakich użyto podczas budowy domu jednorodzinnego. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych modeli prysznic odpływ liniowy, co pozwoli Ci na dobranie idealnego rozwiązania do swoich indywidualnych potrzeb. Przed zakupem warto pochylić się również na dopuszczalnym obciążeniem, jakie zapewnia odpływ liniowy 80 cm. Znaczenie ma także przepustowość tego produktu.