• Kategorie
  • Szukaj
  • Rampy

RAMPA NAJAZD PODJAZD DO 440 KG KOMPLET
RAMPA NAJAZD PODJAZD DO 440 KG KOMPLET
Produkt niedostępny
RAMPA NAJAZD STALOWA DO 220 KG
RAMPA NAJAZD STALOWA DO 220 KG
Produkt niedostępny
RAMPA ZAŁADUNKOWA NAJAZD ALU DO 320 KG
RAMPA ZAŁADUNKOWA NAJAZD ALU DO 320 KG
Produkt niedostępny

Rampy samochodowe w dobrej cenie!

Rampy samochodowe to propozycja, która sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, którym zależy na komforcie i wygodzie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo solidnie wykonane rampy, które świetnie sprawdzą się, na przykład w przypadku załadunków wszelkiego rodzaju motocykli, skuterów, maszyn budowlanych, a nawet kosiarek. Jeżeli zdarza Ci się przewozić ciężki sprzęt, który wymaga specjalnego traktowania – rampa do samochodu jest dla Ciebie koniecznym wyborem. Ale to nie wszystko, ponieważ nasze propozycje są również bardzo wszechstronne, zatem jeden zakup możesz wykorzystywać na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz rampę, która po złożeniu może służyć Ci również jako najazd. To oznacza koniec z uciążliwym leżeniem pod autem. Od teraz wymiana zderzaka, czy też tłumika nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najlepszych, ale również bardzo trwałych materiałów. Dzięki temu będą Ci służyć przez długi czas, a na pewno się nie zniszczą pod wpływem ciężaru.

Rampa z podnośnikiem hydraulicznym do Twojego auta

Rampa z podnośnikiem również znajduje się w naszej bogatej ofercie. Możemy zaoferować Ci zarówno nieco bardziej tradycyjne rampy, jak i specjalnie wyprofilowane, które wyróżniają się bardzo łagodnym najazdem, który sprawdzi się zarówno przy samochodach osobowych, jak i sportowych z szerokimi oponami. Solidny materiał, z którego je wykonano to podstawa, ale oprócz tego wszystkie spawy są bardzo mocne, zatem podczas podnoszenia Twojego auta na pewno nie ulegnie on uszkodzeniu, a Ty będziesz w pełni bezpieczny podczas wykonywania każdej pracy. Rampa z podnośnikiem hydraulicznym może Ci się przydać nie tylko do napraw pojazdów, ale również do konserwacji. Jest to produkt, który przyda się zarówno w profesjonalnych warsztatach samochodowych, jak i w każdym przydomowym garażu. Jest to sprzęt, który idealnie sprawdzi się zarówno w rękach mechaników, dealerów samochodowych, jak i pasjonatów motoryzacji.

Rampy samochodowe dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie nie brakuje również ramp, które spełnią potrzeby i oczekiwania osób niepełnosprawnych. Rampy samochodowe umożliwią bezpieczne przewożenie osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. To właśnie ten produkt ułatwia wprowadzenie oraz wyprowadzenie wózka z pojazdu. Dostępne w naszym sklepie produkty zapewniają łatwość użytkowania, a także pełne bezpieczeństwo.

RAMPY do samochodu/NAJAZDY  do bezpiecznego załadunku ciężkich maszyn, takich jak kosiarka / małych ciągników, maszyn budowlanych, quadów / motocykli, a nawet wózki inwalidzkie