• Kategorie
  • Szukaj
  • Rampy

RAMPA NAJAZD STALOWA DO 220 KG
RAMPA NAJAZD STALOWA DO 220 KG
Produkt niedostępny

Rampy samochodowe w dobrej cenie!

Rampy samochodowe to propozycja, która sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, którym zależy na komforcie i wygodzie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo solidnie wykonane rampy, które świetnie sprawdzą się, na przykład w przypadku załadunków wszelkiego rodzaju motocykli, skuterów, maszyn budowlanych, a nawet kosiarek. Jeżeli zdarza Ci się przewozić ciężki sprzęt, który wymaga specjalnego traktowania – rampa do samochodu jest dla Ciebie koniecznym wyborem. Ale to nie wszystko, ponieważ nasze propozycje są również bardzo wszechstronne, zatem jeden zakup możesz wykorzystywać na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz rampę, która po złożeniu może służyć Ci również jako najazd. To oznacza koniec z uciążliwym leżeniem pod autem. Od teraz wymiana zderzaka, czy też tłumika nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najlepszych, ale również bardzo trwałych materiałów. Dzięki temu będą Ci służyć przez długi czas, a na pewno się nie zniszczą pod wpływem ciężaru.

Rampa z podnośnikiem hydraulicznym do Twojego auta

Rampa z podnośnikiem również znajduje się w naszej bogatej ofercie. Możemy zaoferować Ci zarówno nieco bardziej tradycyjne rampy, jak i specjalnie wyprofilowane, które wyróżniają się bardzo łagodnym najazdem, który sprawdzi się zarówno przy samochodach osobowych, jak i sportowych z szerokimi oponami. Solidny materiał, z którego je wykonano to podstawa, ale oprócz tego wszystkie spawy są bardzo mocne, zatem podczas podnoszenia Twojego auta na pewno nie ulegnie on uszkodzeniu, a Ty będziesz w pełni bezpieczny podczas wykonywania każdej pracy. Rampa z podnośnikiem hydraulicznym może Ci się przydać nie tylko do napraw pojazdów, ale również do konserwacji. Jest to produkt, który przyda się zarówno w profesjonalnych warsztatach samochodowych, jak i w każdym przydomowym garażu. Jest to sprzęt, który idealnie sprawdzi się zarówno w rękach mechaników, dealerów samochodowych, jak i pasjonatów motoryzacji.

Rampy samochodowe dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie nie brakuje również ramp, które spełnią potrzeby i oczekiwania osób niepełnosprawnych. Rampy samochodowe umożliwią bezpieczne przewożenie osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. To właśnie ten produkt ułatwia wprowadzenie oraz wyprowadzenie wózka z pojazdu. Dostępne w naszym sklepie produkty zapewniają łatwość użytkowania, a także pełne bezpieczeństwo.

RAMPY do samochodu/NAJAZDY  do bezpiecznego załadunku ciężkich maszyn, takich jak kosiarka / małych ciągników, maszyn budowlanych, quadów / motocykli, a nawet wózki inwalidzkie