• Kategorie
  • Szukaj
  • Przedłużacze

Brak produktów do wyświetlenia

Przedłużacze – niezbędne w każdym domu i biurze

Listwa zasilająca – podłączysz do niej kilka urządzeń jednocześnie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz listwy zasilające, które różnią się od siebie długością, a także ilością gniazdek. Do swojego domu albo biura możesz wybrać taką listwa antyprzepięciowa, które świetnie sprawdzi się w warunkach, jakie panują w pomieszczeniu. Niezależnie od tego ile urządzeń elektrycznych musi być podłączonych do prądu jednocześnie – listwa elektryczna bez wątpienia rozwiąże ten problem. Jest to bezpieczne oraz bardzo wygodne rozwiązanie, które już od lat jest stosowane zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i prywatnych. Podczas zakupów koniecznie zwróć uwagę na ilość gniazd, które znajdują się na listwa zasilająca. Odpowiednia ich ilość umożliwi Ci wygodne oraz bezpieczne podłączenie wszystkich sprzętów.

Listwa przeciwprzepięciowa gwarantuje bezpieczeństwo 

Przedłużacz elektryczny to najlepszy sposób na to, aby zapewnić bezpieczeństwo w każdym pomieszczeniu. Funkcja antyprzepięciowa gwarantuje spokój oraz ochronę. Jest to sposób na odpowiednio kontrolowanie przepływu energii elektrycznej. Właśnie dzięki temu możesz ochronić podłączone do prądu urządzenia przed zwarciem, na przykład podczas wyładowań atmosferycznych. Listy przeciwprzepięciowe doskonale sprawdzają się podczas jakichkolwiek skoków napięcia. Jeżeli jesteś właścicielem kosztownych sprzętów elektronicznych, które nie mogą ulec uszkodzeniu, również przez wzgląd na przechowywane wewnątrz dane, możesz swobodnie postawić na zakupy w sklepie internetowym MSell24h.

Przedłużacz bębnowy – idealny do zadań specjalnych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również przedłużacz bębnowy, który doskonale sprawdza się podczas prac remontowych, ogrodowych, czy też na budowanie. Jest to tak naprawdę w pełni mobilne gniazdko z prądem, które umożliwi Ci podłączenie urządzenia do sieci w dowolnym miejscu oraz w dowolnym czasie. W naszej ofercie znajdziesz produkt z najwyższej półki, który na pewno nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Jego długość umożliwi Ci wykonanie prac w dowolnym miejscu. Nasz sklep internetowy na polskim rynku istnieje już od wielu lat, co czyni z nas liderów w sprzedaży artykułów do biura, ogrodu, a także domu. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na bardzo szybką realizację zamówienia.

Przedłużacze i listwy zasilające

Praca w biurze opiera się głównie o urządzenia elektroniczne. Nic więc dziwnego, że przedłużacz czy listwa zasilająca to przedmiot, którego nigdy nie powinno zabraknąć w środowisku biurowym. Jeśli zamierzają Państwo zadbać o odpowiednią dostępność gniazdek elektrycznych w swojej firmie, a także w domu, ten dział naszego sklepu jest dla Was.

Odpowiednia listwa zasilająca do każdego domu i biura

Każda listwa zasilająca i przedłużacz to solidnie wykonany produkt, którego użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem nie wiąże się z zagrożeniem dla sprzętów elektrycznych. Proponujemy listwy o różnych poziomach mocy maksymalnej i różnej ilości gniazd, w tym modele zawierające także złącza USB do ułatwionego ładowania personalnej elektroniki. Dom, biuro, poczekalnia, kawiarnia czy inny lokal usługowy, to tylko niektóre miejsca, w których mogą przydać się tego typu artykuły. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty na wysokiej jakości, atestowane produkty.