• Kategorie
  • Szukaj
  • Najlepsze akcesoria i gadżety turystyczne i biwakowe - stwórz swój niezbędnik turystyczny!

Akcesoria turystyczne na podróże małe i duże

Każdy z nas lubi od czasu do czasu gdzieś wyjechać. Są osoby, których pasją jest odkrywanie zagranicznych krajów, ale są też ci, którzy preferują penetrację własnej ojczyzny. Jedni i drudzy znajdą w naszym sklepie akcesoria turystyczne, które sprawią, że każda podróż będzie miła i bardziej uporządkowana.

Rowerem w świat

Jeśli jesteś miłośnikiem dwóch kółek, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jakie zalety ma podróżowanie z rowerem. Niestety, długie dystanse bywają wyczerpujące nie tylko dla rowerzysty, ale i dla jego sprzętu. Zerwany łańcuch, wymiana koła, naprawa przerzutek – to tylko niektóre naprawy, które trzeba przeprowadzić w rowerze podczas długich podróży. Ważne jest, aby przeprowadzać je bezpiecznie. Dlatego w naszym sklepie wielobranżowym, znajdziesz specjalny stojak serwisowy na rower. Z jego pomocą stabilnie ustawisz swoje dwa kółka i zajmiesz się przeprowadzeniem bezpiecznej naprawy. Po zakończonej pracy, możesz go złożyć i schować, np. do plecaka. To prawdziwy niezbędnik turystyczny!

Jeśli lubisz rowery, ale prowadzisz gospodarstwo, hotel, oferujesz noclegi na campingu – to możesz pokazać innym miłośnikom jednośladów, że są u Ciebie mile widziani. Wystarczy, że wykorzystasz akcesoria turystyczne camping w postaci stojaków na rowery, przy których Twoi goście będą mogli bezpiecznie pozostawić swoje sprzęty.

Gadżety turystyczne na biwakowanie w górach

Piesze wędrówki z namiotem na plecach mają mnóstwo uroku. W taką podróż trzeba się jednak odpowiednio zaopatrzyć. Nie wszędzie możemy rozpalać ogniska, jednak coraz więcej miejsc dopuszcza, wykorzystanie własnej, przenośnej kuchenki gazowej. Tego typu akcesoria biwakowe są niezwykle przydatne, szczególnie podczas niepogody, gdy chcemy zjeść i napić się czegoś ciepłego. Takie sprzęty są lekkie i nie zajmują wiele miejsca, dlatego to wprost idealne akcesoria turystyczne pod namiot.

Zapakuj wszystko, czego potrzebujesz. Pomogą Ci w tym turystyczne gadżety

 

Wśród najważniejszych turystycznych gadżetów znajdują się walizki. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych kolorach i rozmiarach. Będą to akcesoria turystyczne do samochodu, które bez problemu przewieziesz w bagażniku. Wyposażone są w obrotowe kółka oraz teleskopowe rączki, które ułatwiają przejście z bagażem od punktu A do punktu B. Ich wielkość jest zróżnicowana, dzięki czemu mogą być to także walizki, w które zapakujesz akcesoria turystyczne w góry, nad morze albo w podróż samolotem.