• Kategorie
  • Szukaj
  • Siatki ochronne do trampolin - Dobre ceny!

  Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 244-250 cm (6 słupków) Siatka zabezpieczająca wokół trampoliny, zapewnia bezpieczeństwo - nikt nie może spa...
187.00
szt. Do przechowalni
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 305 cm (8 słupków)
202.00
szt. Do przechowalni
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 400 cm (6 słupków)
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 370 cm (6 słupków)
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 430 cm (6 słupków)
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 460 cm (12 słupków)
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 370 cm (8 słupków)
Siatka ochronna do trampoliny o średnicy 244-250 cm (8 słupków)

Siatka ochronna do trampoliny – po co i dlaczego?

Siatka ochronna do trampoliny pełni funkcję zabezpieczającą skaczących przed upadkiem. Oferowana przez nasz sklep trampolina siatka ochronna wykonana jest z nylonu, który zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia czy wymagające warunki atmosferyczne. Nylonową siatkę można też z łatwością czyścić w razie potrzeby. Warto zainwestować w porządnej jakości akcesoria do trampoliny – nie chcemy przecież oszczędzać na bezpieczeństwie naszych dzieci ani kogokolwiek kto chciałby pobawić się na naszej trampolinie. Bez siatki użytkowanie takiego sprzętu byłoby niebezpieczne, a wręcz niemożliwe!

Ochrona na sprezyny trampolina – montaż krok po kroku

Sposób montażu siatki ochronnej jest banalnie prosty. Może go wykonać każdy, kto zapozna się z prostą instrukcją. Zabezpieczenie polega na przypięciu siatki za pomocą zatrzasków i suwaków. W równie łatwy sposób ochrona na sprezyny trampolina może zostać zdjęta – jeżeli na przykład zaszłaby potrzeba transportu trampoliny i jej wcześniejszego rozmontowania lub jeśli chcielibyśmy taką siatkę po prostu wymienić czy wyczyścić.

Ochrona na sprężyny do trampoliny – rodzaje i wymiary

To wielkość i wymiar twojej trampoliny ogrodowej będzie warunkowała rozmiar siatki, którą należy kupić, aby zabezpieczyć sprzęt. W naszym sklepie oferujemy siatki o rozmiarach: 460 cm – 15 FT na 12 słupków (siatka zewnętrzna), 370 cm – 12 FT na 6 słupków, 244-250 cm na 8 słupków, 490 cm – 16 FT na 12 słupków oraz 305 cm- 10 FT na 6 słupków. Zmierz swoją trampolinę i odwiedź naszą stronę internetową w poszukiwaniu idealnej siatki do trampoliny!

Potrzebna siatka ochronna na trampoline? Zajrzyj do nas!

 

Msell24h.pl to sklep internetowy oferujący produkty z wielu różnych kategorii. To co możemy zaproponować naszym klientom to szeroki asortyment sprzętów i akcesoriów ogrodowych świetnej jakości i w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli więc siatka ochronna na trampolinę to coś czego szukasz – doskonale trafiłeś! Masz jakiekolwiek wątpliwości? Zapytaj o poradę naszego konsultanta. W Msell24h możesz być pewien, że trafisz na świetną obsługę klienta. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie doradztwa i znają się na technicznych kwestiach dotyczących naszych produktów. Dodatkowo zapewniamy, że realizujemy zamówienia szybko i starannie, dbając o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu do transportu. Msell24h to gwarancja sprawnych zakupów, dobrej jakości i niskich cen!