• Kategorie
 • Szukaj
 • Drapak i drapaki dla kota - Domek, legowisko, tuba dla Twojego kota

210.00
szt. Do przechowalni
☀️ Drapak dla kota z platformą widokową, falą i słupkiem do drapania.☀️  Kocięta z natury są bardzo ruchliwe i chętne do zabawy, lubią też wbijać wszędzie swoj...
125.00
szt. Do przechowalni
Drapak dla kota z legowiskiem w kształcie tuby 100cm siwy Nasz drapak w większości pokryty jest miękkim pluszem, o który Twój kot może się ocierać. Dodatkowo na tu...
315.00
szt. Do przechowalni
Drapak dla kota z platformą widokową, falą i słupkiem do drapania.   Kocięta z natury są bardzo ruchliwe i chętne do zabawy, lubią też wbijać wszędzie swoje ...
125.00
szt. Do przechowalni
✨Drapak dla kotaz platformą widokową, falą i słupkiem do drapania.✨  
125.00
szt. Do przechowalni
❤️ Drapak dla kota z legowiskiem w kształcie tuby 100cm beżowo-brązowa Koty mają n
395.00
szt. Do przechowalni
Hamak stojący będzie świetnym rozwiązaniem dla kotów, które lubią sobie poleżeć. Wygodne legowisko mieści się na dwóch słupkach. Wszystko znajduję się na platformie...
90.00
szt. Do przechowalni
❤️DRAPAK DLA KOTA BEŻOWA SIZALOWA TUBA 70CM❤️    Koty mają naturalną potrzebę drapania dlatego nasz drapak z zewnętrznej części pokryty jest...
294.00
szt. Do przechowalni
Hamak Stojący Drapak Legowisko dla Kota   Hamak stojący będzie świetnym rozwiązaniem dla kotów, które lubią sobie poleżeć. Wygodne legowisko mieści s...
99.00
szt. Do przechowalni
Drapak dla kota beżowy w łapki Zniszczone meble oraz dywany to bardzo częste utrapienie na które skarży się wielu właścicieli kotów. Niewielu jednak zdaje so...
Drapak dla kota brązowy w łapki Zniszczone meble oraz dywany to bardzo częste utrapienie na które skarży się wielu właścicieli kotów. Niewielu jednak zdaje so...
Drapak dla kota z legowiskiem, domkami platformą widokową, beżowy w łapki. Drapak zapewni kotu jego własne miejsce w waszym domu. Posiada dwa domki wykonane z plu...
Cechy produktu: - 3 poziomy wewnątrz tuby - pompon na sznurku w każdym okienku - legowisko w górnej części tuby - tuba z zewnątrz pokryta sizalem - wielofunkcyjny: ...
⭐DRAPAK DRZEWKO DLA KOTA 170CM RÓŻNE KOLORY⭐ Marzy Ci się atrakcyjne i funkcjonalne miejsce dla Twojego kota, które p

KOTY KOCHAJĄ RUCH - DRAPAKI DLA KOTA

Te zwierzęta, chociaż kojarzą się z miłymi domowymi pupilami, to w rzeczywistości drapieżniki. Polują, a kiedy nie polują trenują polowanie.

Koty szukają w mieszkaniu:

 • miejsca skąd mogą zeskoczyć i wskoczyć
 • miejsca, gdzie mogą się wdrapywać,
 • miejsca, gdzie mogą ćwiczyć walki z innymi kotami.

JEDEN NA GÓRZE, DRUGI NA DOLE

W domu dzikiego zwierzęcia, jakim jest kot niezastąpione są  drapaki dla kota, które pomagają kotom mieszkać w domu lub mieszkaniu i wyładować swoją energię. Dobry drapak dla kota to taki, który ma kilka poziomów, tak aby kot mógł przeskakiwać z jednego, na drugi, wspinać się i obserwować co dzieje się dokoła. Dobry drapak nie musi być drogi, tanie drapaki dla kota bez problemu spełnią oczekiwania kotów, jeśli będą dla nich atrakcyjne.

Dobry drapak to taki, który jest dla kota bezpieczny i atrakcyjny. Bezpieczny, czyli uszyty jest z materiału, który nie jest toksyczny oraz z którego kot nie może wydrapać fragmentów materiału. Koty, podobnie jak psy lubią szarpać i gryźć podczas zabawy.

KOTY LUBIĄ DRAPAĆ

Atrakcyjne kocie drapaki, to takie, które mają kilka poziomów, budkę i np. przyczepioną na sznurku zabawkę, żeby kot nie nudził się na drapaku.

Pamiętać należy także o  podstawowej funkcji drapaka – czyli drapaniu. Drapaki dla kota powinny być zrobione z materiału, który kot będzie chciał drapać. Jest to niezbędna funkcja dla kotów, bo w ten  sposób zwierzęta mogą spiłowywać sobie pazurki. W naturalnych warunkach kot sam usuwa nadmiar pazura, drapiąc o drzewo lub podłoże. Mieszkając w domu, to człowiek musi mu zapewnić możliwość drapania i spiłowywania pazurów.

Drapak powinien być:

 • bezpieczny,
 • funkcjonalny,
 • uszyty z dobrych materiałów,
 • mieć kilka poziomów,
 • mieć co najmniej jedno legowisko,
 • być wyważony (stabilny)

KOTY TO NOCNE ROZRABIAKI

Kocie drapaki powinny być dobrze wyważone i tak skonstruowane, aby kot nie przewrócił drapaka. Upadający drapak może być niebezpieczny, zarówno dla zwierzęcia, jak i dla człowieka. Ważną rolę odgrywa cena. Warto przejrzeć oferty, aby znaleźć tanie drapaki dla kota, które spełniają wszystkie wymagane normy oraz oczekiwania opiekuna kota lub kotów. Kiedy w Twoim domu pojawia się więcej niż jeden kot drapaki dla kota stają się koniecznością, bo to nie tylko świetne miejsce dla kociaków do zabawy, ale także i odpoczynku. Dobry drapak, to radość i dla kotów i dla ich ludzkich towarzyszy. Bawiące się koty, to uspakajający i sprawiający frajdę widok.

ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEGO KOTA I DAJ MU ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ RUCHU!

Zdrowy kot, to kot zadbany. Piękna lśniąca sierść i przypiłowane pazurki. W naturalnych warunkach kociaki zdzierają pazury wspinając się, w domu niezbędny jest drapak, a najlepiej drapak XL, a nawet drapak XXL.

KTO MAJĄCY W DOMU KOTA NIE ZNA JEGO NOCNYCH ZABAW?

Pobudka o trzeciej w nocy, bo maluch postanowił się bawić? Albo podarte oparcie kanapy, bo ostre pazurki były już stanowczo za długie? Koty mają swoje potrzeby, a odpowiedzialny opiekun potrafi je zaspokoić.

Kot musi:

 • mieć odpowiednie miejsce do spania,
 • mieć zabawki i miejsce do zabawy
 • mieć odpowiedni drapak,
 • miseczkę do jedzenia i osobną do picia.

DRAPAK – WAŻNA SPRAWA

Jedzenie i picie to oczywistość i nikt już się nad tym nie zastanawia, ale drapak, to rzecz równie ważna, bo kot musi wyładować swoją energię, którą w naturalnym środowisku wyładowuje polując.

Koty są różne i mają róże charaktery. Dla jednego kociaka drapak tuba XXL będzie doskonałym rozwiązaniem, dla innego pełen ciekawostek i zabawek  drapak XL, to będzie to co spełni jego oczekiwania. Najważniejsze jest jednak, aby sprzęt, który kupujesz dla swojego kota był bezpieczny i miał dużo ciekawych zakamarków, zabawek, sznureczków.

DRAPAK DLA KOTA XL

To frajda nie tylko dla kotów, ale i ich opiekunów. Patrzenie na skaczące i bawiące się koty poprawia humor i daje satysfakcję, że robisz coś dobrego dla zdrowia fizycznego i psychicznego swojego kota.

Kiedy w domu pojawia się kolejny kociak, to zamiast jednego mniejszego drapaka możesz postawić drapak dla kota XXL. Na tym urządzeniu gonitwy, zabawy i najbardziej szalone kocie pomysły będą miały szansę się zrealizować.

Duży drapak XXL ma:

 • cztery duże tuby, gdzie kot może odpocząć lub schować,
 • dwa hamaki do leżenia,
 • 2 drabinki,
 • 1 domek,
 • 20 słupków, w tym 13 do drapania,
 • 3 sznurki do zabawy.

KOTY UWIELBIAJĄ TOWARZYSTWO

 Kot szuka interakcji ze swoim opiekunem lub z innymi zwierzętami. Najlepszym sposobem na to jest zabawa, dlatego trzeba kotu zapewnić odpowiednią ilość ruchu i zabawy. Rzucanie piłeczki lub zabawki i jej aportowanie lub zabawa ze specjalną wędką to aktywności, którymi Twój pupil nie pogardzi. Jednak nie zawsze jest czas, aby w ciągu dnia pobawić się z kociakiem, dlatego sznurki, hamaki i platformy drapaka to doskonałe miejsce, żeby Twoje koty miały odpowiednią ilość ruchu i zabawy. Może po nich skakać, bawić się z innym kotem, spać i ćwiczyć polowanie. Kot, który ma odpowiednią ilość ruchu jest zdrowy.

RUCH I SEN – DWIE NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY KOTA

Kociarze doskonale wiedzą, że koty choć są śpiochami, to uwielbiają się bawić i polować. Drapak zapewni im jedno i drugie.

Koty przesypiają większość dnia. Kot może spać od 14 do 16 godzin na dobę. To nie lenistwo. Te zwierzęta oszczędzają energię i ciągle czuwają. Kot budzi się bardzo szybko i od razu jest gotowy do ataku, bez względu na to gdzie się znajduje.

KOTY SĄ ŚWIETNYMI OBSERWATORAMI

Legowisko drapak dla kota to idealne miejsce dla mruczka obserwującego świat z góry. Z pewnością takim prezentem uszczęśliwisz swojego kota. Koty lubią tzw. trzecią przestrzeń, czyli wysokość. Zadbaj o to, aby w domu były półki na które kociak może się wdrapać, albo legowisko z drapakiem dla kota, po którym zwierzak może bezpiecznie skakać, chować się i wdrapywać.  Legowisko i drapak dla kota spełnia kilka niezbędnych funkcji dla prawidłowego rozwoju kotów. Dzięki takiemu drapakowi kot może:

 • wspinać się,
 • skakać po różnych poziomach drapaka
 • chować się w tubach,
 • obserwować z wysokości,
 • drapać.

Koty mają naturalną potrzebę obserwowania tego co się dzieje wokół nich. Same szukają kontaktu z człowiekiem i nie lubią, aby brać je na ręce. Jeśli jednak kot wybrał sobie na miejsce obserwacji legowisko do drapaka, z którego Cię obserwuje, wcale nie oznacza, że unika z Tobą kontaktu, a wręcz przeciwnie. Kot chce być w Twoim towarzystwie, obserwować Cię, ale w tym momencie nie ma ochoty na głaskanie. Legowisko drapak dla kota ma:

 • 3 wygodne platformy obserwacyjne,
 • 5 poziomów z których kot może obserwować otoczenie,
 • 2 domki, w których może się schować,
 • stabilną podstawę, gwarantującą bezpieczeństwo Twojego kota.

Platformy obserwacyjne, które ma drapak dla kota legowisko spełnią podwójną funkcję. Po pierwsze, kot może tam spać, a dla tego zwierzęcia sen jest bardzo ważny. Poza tym kot, który śpi na wysokości czuje się bezpieczniej, bo w każdej chwili może sprawdzić co robią inni domownicy.

Po drugie, platforma jest świetnym miejscem obserwacyjnym i daje możliwość ćwiczenia polowania. Koty są szybkie i zwinne, ale tę zwinność muszą trenować, a drapak legowisko to doskonałe miejsce do tego typu ćwiczeń.

            Drapak legowisko dla kota spełnia także doskonale swoją podstawową funkcję, czyli drapaka. Pokryta sznurem sizalowym konstrukcja pozwala na to, aby kot mógł drapać i ścierać pazury, które szybko rosną, a domowy kociak nie ma gdzie ich zetrzeć. Zanim pupil zniszczy meble pomyśl o tym, aby zapienić mu miejsce do drapania.

KOT LUBI TOWARZYSTWO, ALE INACZEJ NIŻ PIES

Kot chodzi swoimi drogami, ale lubi się bawić i wchodzić w interakcję z człowiekiem. Daj mu najlepsze w możliwych warunków, a odwdzięczy się na swój uroczy, koci sposób.

KOCI TOWARZYSZ ŻYCIA

Mówi się, że to pies jest towarzyski, a kot chodzi swoimi drogami, ale koty to bardzo społeczne zwierzęta. Traktują człowieka jak towarzysza. Reagują na imię. Łatwo to zaobserwować, kiedy w domu jest więcej kotów.

Jeśli w Twoim domu po raz pierwszy pojawia się kot, to pamiętaj o tym, żeby zapewnić mu ruch i zabawę w czasie, kiedy Ciebie nie ma. Dla małego kota doskonały będzie drapak tuba dla kota. Ten drapak ma:

 • 3 otwory, w których kot może spać lub się schować,
 • 3 zabawki-pomponiki na których może trenować polowanie,
 • sznurkowy drapak.

DRAPAK DO NIEWIELKIEGO MIESZKANIA

Drapak tuba doskonale sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu, bo ma tylko metr wysokości i jest szeroki na niespełna 40 cm. Każda zabawka, która ma zakamarki, różne poziomy z których koty mogą skakać, jest dla kota urozmaiceniem. Drapak i zabawki to niezbędne akcesoria, żeby mieszkać w symbiozie z kotami. Koty, tak jak ludzie mają swoje charaktery i swoje potrzeby. Jeden kot będzie często przychodził na kolana i będzie chciał się z Tobą bawić, inny za bliskość uzna przebywanie w tym samym pomieszczeniu.

Te zwierzęta są ciekawskie i lubią wyzwania, dlatego tuba drapak dla kota to dla nich idealne połączenie kryjówki i miejsca do zabawy i odpoczynku. Koty lubią od czasu do czasu ukryć się przed wzrokiem innych, bo w naturalnym środowisku są nie tylko łowcami, ale same często padają ofiarą innych drapieżników, dlatego kot domowy, który ma miejsce, z którego może obserwować innych i w razie potrzeby się schować będzie czuł się w takim domu komfortowo i z pewnością odwdzięczy Ci się swoim towarzystwem.

Drapak dla kota tuba spełnia także doskonale swoją podstawową funkcję, czyli drapaka. Pokryta sznurem sizalowym konstrukcja pozwala na to, aby kot mógł drapać i ścierać pazury. W naturalnym środowisku, mimo że ostre pazury są potrzebne, to koty je ścierają, bo za długie mogą haczyć i zwierzę ma problemy z poruszaniem się i zeskakiwaniem. W domu koty nie potrzebują  ani ostrych, ani długich pazurów, więc szukają miejsca, gdzie mogą je spiłować. Jeśli nie ma domu takiego urządzenia jak drapak lub tuba drapak dla kota kociak wybierze Twoją kanapę lub drewniane drzwi.

KOTY TO CHARAKTERNE STWORZENIA

Większość kotów ma podobne potrzeby, o które opiekunowie mogą bez problemu zadbać, przy okazji oszczędzając sobie i kotu stresów.

KOCI TEMPERAMENT

Koty tak, jak każde zwierzęta mają swój charakter. Jeden jest wielkim pieszczochem i domaga się  głaskania, inny nie znosi towarzystwa i jest raczej duszą introwertyczną. Domek drapak dla kota to świetne miejsce na ukrycie się przed światem zewnętrznym. I to doceni nie tylko kot introwertyk, ale każdy inny kociak, bo te zwierzęta lubią miejsca odosobnienia w których mogą w spokoju odpocząć.

ZAOPIEKUJ SIĘ NIM

Jeśli chcesz, żeby Twój kot był zaopiekowany, to zadbaj nie tylko o jego pożywienie i świeżą wodę, ale i o zabawę, poczucie bezpieczeństwa i zdrową psychikę. Duże domki dla kotów z drapakiem to sprzęt, który świetnie się sprawdzi zarówno przy kocie leniuszku-miziaku, jak i szalonym kocim biegaczu. Domek dla kota z drapakiem to miejsce, w którym kot może:

 • zadbać o swoje pazury, bo ma drapak,
 • odpocząć, bo drapak domek dla kota ma domek – budkę, hamak dla kota,
 • obserwować z wysokości co się dookoła dzieje, bo drapak ma platformę,
 • skakać, bo domek dla kota drapak ma 145 cm wysokości i 5 rożnych poziomów,
 • wspinać się, bo ma do dyspozycji drabinkę, stabilna podstawę i słupki,
 • bawić się, bo zainstalowana jest zabawka-sznurek 

W JEDNYM DOMU MOGĄ MIESZKAĆ ZWIERZĘTA O BARDZO RÓŻNYM TEMPERAMENCIE

Warto zadbać o taki sprzęt, aby spełniał potrzeby wszystkich kocich domowników. Domek z drapakiem dla kota jest tak zrobiony, aby kot bez względu na to, jaki ma temperament czy charakter mógł zarówno odpocząć, jak i aktywnie spędzić czas, trenując pościgi i polowania. 
Dobry drapak dla kota domek to taki drapak, który spełnia wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju kota funkcje. Zapewnia mu:

 • ruch,
 • bezpieczeństwo,
 • odpoczynek,
 • spokojny sen,
 • możliwość obserwacji otoczenia.

Domki i drapaki dla kotów w jednym, to kompaktowe rozwiązanie spełniające potrzeby Twojego kota. Kot, który ma zapienioną rozrywkę i bezpieczeństwo nie niszczy mebli, jest zadowolony i szczęśliwy, a dzięki temu jego opiekunowie mają pewność, że dali zwierzęciu wszystko czego domowy kot potrzebuje. 
Każdy przedmiot, który ma służyć pupilom powinien być bezpieczny dla zwierząt i ludzi, ale  drapak i domek dla kota mają być także ładne i pasować do mieszkania, dlatego oferujemy drapak z domkiem dla kota  w kilku kolorach i wzorach. 

Jego ulubioną porą aktywności jest czas, kiedy Tobie najbardziej chce się spać. Zadbaj o to, żeby kociak się nie nudził, a rano powita Cię szczęśliwe zwierzę.

Nocne marki doskonale znają zwyczaje kotów, które potrafią o trzeciej w nocy rozpocząć polowanie na piłeczkę i próbować do tego zaangażować swojego ludzkiego towarzysza. Kiedy kot nie ma miejsca, w którym może spożytkować energię będzie szukał interakcji z człowiekiem. Dbając o kota, zadbaj o jego aktywność. Koty lubią skakać z wysokości, chować się w zakamarkach, a ich zabawy z kartonem czy skanie z półek na swoich opiekunów, to już legenda.

Zainwestuj w dobry drapak, a zobaczysz, jak kot świetnie sam sobie radzi z nocną aktywnością. W naszym asortymencie znajdziesz drapak dla kota 170 cm, który ma:

 • 8 poziomów, w tym 5 na różnych platformach,
 • solidny drapak, 10 słupków porytych sznurem sizalowym
 • dwa domki-budki, w tym jeden z dwoma, a drugi aż z trzema wejściami,
 • 2 drabinki
 • 3 miejsca do leżenia i obserwacji,
 • 3 zabawki-myszki.

Wysoki drapak 170 cm zapewnia kotu poczucie bezpieczeństwa. Te zwierzęta wchodzą wysoko na meble i półki, żeby móc obserwować otoczenie i w razie potrzeby uciec lub zaatakować. Dlatego tak wysoki drapak na pewno przypadnie do gustu Twojemu pupilowi. Taka wysokość pozwala kotu nie tylko na obserwację, ale także na trenowanie skoków. Koty to drapieżniki i polując długo się przyczajają, a później szybko i daleko skaczą. To leży we ich naturze i te zwierzęta, które mieszkają w domu z człowiekiem muszę tę umiejętność ćwiczyć w mieszkaniu, dlatego  drapak dla kota 170 cm wysokości to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli w domu masz bardzo aktywnego zwierzęcia albo masz kilka kotów.

KOTY LUBIĄ CIEPŁE I SUCHE MIEJSCA

Kiedy robi się chłodniej na dworze i w domu, te zwierzęta częściej przytulają się do swoich opiekunów, wchodzą na kolana i do łóżka, żeby się ogrzać. Drapak dla kota 170 cm spełniać może funkcję nie tylko zwykłego drapaka i platformy do ćwiczenia skoków, ale także miejsca, gdzie kotu będzie ciepło i bezpiecznie. Domki dla kota zamontowane na drapaku są obszyte ciepłym i miękkim materiałem, który zapewnia wygodę. Kot w domku-budce może się schować przed oczami ludzi i innych zwierząt, a przy okazji ma tam ciepłe i bezpieczne miejsce do odpoczynku i snu. Bezpieczeństwo dla kotów to możliwość obserwowania tego co dzieje się dookoła, czyli np. spanie na platformie umieszczonej bardzo wysoko. 

 

KOCHAMY KOTY, ZA TO JAKIE SĄ I BEZ WZGLĘDU NA TO, JAKIE SĄ

Szalejące w nocy kociaki potrafią dać popalić swoim opiekunom. Wystarczy dać im zajęcie, aby nie budziły domowników. Drapak z drzewa czydrzewko dla kota będzie świetnym zajęciem dla kociego rozrabiaki.

Piłeczka w pyszczku kota czy przynoszenie zabawek pod nogi, to dla kociarzy nie jest zaskakujący widok. Nie tylko psy lubią się bawić. Kociak zaangażowany w zabawę jest jak małe dziecko, które nie patrzy na konsekwencje. Skakanie z szafy, czy zawieszanie się na firankach nie dziwi miłośników kotów. No i wiadomo: żadnych choinek na święta. Kot, który nie może spożytkować energii – rozrabia. Daj mu szanse, aby się wyszalał.

KOT TO ŚPIOCH

Koty śpią od 14 do 16 godzin na dobę i potrzebują takiej przestrzeni, w której czują się komfortowo i bezpiecznie, czyli albo są ukryte przed wzrokiem innych, albo leżą na odpowiedniej wysokości, z której obserwują świat. Drzewko drapak dla kota to świetne miejsce dla kotów, które mogą dzięki drapakowi rozładować energię. Wysokie drzewko dla kotów ma wiele zalet.

 • kilka poziomów, po których kot może się wspinać i przeskakiwać,
 • drapak drzewko dla kota ma dwa domki, jeden z dwoma, drugi z trzema wejściami, gdzie kocia może się schować, albo spać,
 • Trzy zabawki-myszki umocowane na sznurkach, aby kot mógł się bawić,
 • dwie drabinki do wspinania,
 • drapak dla kota drzewko jest bardzo wysoki, bo ma aż 170 cm, a na jego wierzchołku znajdują się trzy miejsca obserwacyjne,
 • jest uszyty z miękkiego materiału, o który kot może się ocierać,
 • ma 10 słupków pokrytych sznurem sizalowym, które służą jako drapak.

KOTY DOBRZE CZUJA SIĘ W TOWARZYSTWIE INNYCH KOTÓW

 

Koty, tak jak ludzie muszą się polubić. Dobrze jest mieć koty z tego samego miotu, bo wtedy jest duża szansa, że małe kociaki, które się razem wychowywały będą miały ochotę spędzać razem czas. Koty, które mieszkają w jednym domu nie nudzą się tak, jak samotny kociak. Drapaki i drzewka dla kotów w domu, w którym są te zwierzęta pozwalają im na wspólne zabawy, ganianie się i wspinanie się na zmianę po drapaku. Wysoki drapak dla kota drzewo to także urządzenie, które umożliwia kotom wspólne trenowanie polowań. Chowanie się w domku na zmianę, to także rodzaj ćwiczeń, zwłaszcza dla młodych kociąt. Wysokidrapak drzewo sprawdzi się przy dorosłym kocie, bo ciekawskie kocięta mogą nie potrafić samodzielnie z niego zejść. Jednak już przy kilkomiesięcznym kociaku drapak drzewko będzie doskonałym miejscem, w którym kot spożytkuje swoją energię.