• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilarki stołowe i piły stołowe do drewna

Za pomocą naszej przecinarki do płytek będziesz w stanie szybko oraz sprawnie przyciąć płytki ceramiczne do pożądanych rozmiarów i z łatwością dopasować je do tworzonej posadzki czy ściany. Ma znakomitą skuteczność cięcia oraz jest bardzo precyzyjna - krawędzie płytek będą gładkie, w związku z czym będą się idealnie prezentowały na ścianach i podłogach. Dzięki przesuwnej prowadnicy, kątownikowi i regulowanemu blatowi płytki można ciąć zarówno prosto, jak i pod kątem do 45 stopni. Solidna podstawa, prosta a zarazem dokładna regulacja kąta i szerokości cięcia zapewniają wszechstronne użytkowanie oraz komfort pracy.
Głęboko tnąca ręczna piła kątowa z solidną 400 mm żeliwną podstawą. Szczególnie przydatna przy wykonywaniu ram, cięciu listew przypodłogowych i boazerii, wszelkich pracach wykończeniowych i dekoratorskich. Uchwyty dystansowe pozwalają na szybkie osadzanie i cięcie elementów powtarzalnej wielkości.
PIŁA SPALINOWA MOC 2,6 KW(3,6 KM) SOLIDNA A ZARAZEM LEKKA WAGA JEDYNE 5,45kg

Piły stołowe, dzięki którym zmienisz swoją przestrzeń

Realizacja projektów budowlanych, a czasem także domowych prac remontowych okazuje się być bardzo uciążliwa i pracochłonna. Wynika to głównie z braku odpowiedniego przygotowania - przede wszystkim w kwestii wyposażenia. Sprzęt jest głównym czynnikiem wpływającym na jakość oraz komfort pracy. Dotyczy to zarówno profesjonalistów, jak również osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z majsterkowaniem. Narzędzia wpływają również na bezpieczeństwo oraz czas jaki zajmują konkretne zadania. Tworząc swój zestaw pracownicy nie mogą zapomnieć o zakupie pilarki stołowej. Jest to opcja sprawiająca, że można dowolnie dopasowywać rozmiar półproduktów do własnych potrzeb. Mowa tu również o możliwości tworzenia własnych rozwiązań - na przykład mebli. Piły stołowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, a wynika to przede wszystkim z ich budowy. Specjalny stół jest w stanie utrzymać materiały nawet o bardzo dużej masie. Ich kształt sprawia, że pracownik nie ma problemu z obracaniem tworzyw czy też ich cięciem. Piła do drewna stołowa może okazać się pomocna także w dzieleniu opału. Bez względu na sposób użytkowania konieczne jest zdecydowanie się na niezawodne rozwiązanie, gdyż taki wydatek powinien wiązać się z wieloletnim, całkowicie bezproblemowym użytkowaniem.

Piła tarczowa stołowa o konkurencyjnych cechach na rynku

W naszej ofercie zawarliśmy kilka opcji stołowych pilarki tarczowej tak, aby każdy miał możliwość dostosowania zakupu do własnych, indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Wszystkie nasze piły stołowe do drewna są wykonane z najwyższej jakości tworzyw, tak aby gwarantować bezpieczeństwo niezależnie od czynności jakie się wykonuje. Jest to bardzo ważne szczególnie w tym typie pracy, gdyż jeden niewłaściwy ruch może być tragiczny w skutkach. Tworząc asortyment skupiliśmy się również na wytrzymałości. Produkty są zabezpieczone przed szybkim zużywaniem się oraz uszkodzeniami. Jest to bardzo istotne dla osób, które korzystają z piły stołowej na co dzień, z dużą częstotliwością. Nie ma obaw, że po kilku miesiącach konieczne będzie reklamowanie narzędzi. Dużym atutem wyróżniającym nasze pilarki stołowe na tle konkurencyjnych ofert jest ich poręczność oraz łatwość obsługi. Cała konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby gwarantować swobodę realizacji prac budowlanych. Piła tarczowa stołowa posiada dużą moc, przez co jest w stanie poradzić sobie nawet z bardzo twardymi i odpornymi na cięcie materiałami. Jest to niezawodne rozwiązanie, z którym codzienna praca wydaje się być łatwiejsza i przyjemniejsza.

Urządzenia, które będą najlepszą inwestycją w Twoim życiu

 

Wielu majsterkowiczów przed dokonaniem zakupu zastanawia się czy jest to niezbędny wydatek albo czy zmieszczę go w swoim warsztacie. Wychodząc naprzeciw takim problemom zadbaliśmy o niemal wszystkie oczekiwania, a co za tym idzie u nas znajdziesz piłę stołową do drewna w kilku rozmiarach, a także w paru wariantach cenowych. Nie musisz się niczym przejmować - wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z modeli, a późnej możesz cieszyć się ogromną zmianą podczas swojej pracy. Nasz sprzęt posiada ergonomiczny kształt, uchwyty, a także systemy antywibracyjne przez co dotychczasowe czynności nie będą męczące. W trosce o bezpieczeństwo nasza pilarka stołowa do drewna posiada system awaryjny, który wyłączy narzędzie już w kilka sekund. Te wszystkie atuty sprawiają, że asortyment cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak również śmiałków stawiających pierwsze kroki w dziedzinie majsterkowania. Nie czekaj i Ty! Stań się właścicielem jedynych takich produktów na rynku i spraw, że warunki Twojej pracy staną się o wiele lepsze i przyjemniejsze! Nie bój się wysokich cen - z nami ich unikniesz! W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z podjęciem decyzji czy pytań możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych konsultantów.