• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucz dynamometryczny - wymienne końcówki, oczkowy, zestaw

☀️ Klucz dynamometryczny z zestawem udarowym do ochrony obręczy.☀️
140.00
szt. Do przechowalni

Wyposażenie warsztatu profesjonalnego oraz domowego - podstawowe narzędzia

Duża część majsterkowiczów czy też samodzielnych pracowników często nie zastanawia się nad tym czy wykonywana przez nich praca jest w pełni efektywna i adekwatna do produktów jakimi się zajmują. Sporo osób w chwili gdy pojawia się konieczność dokręcenia czegoś stosuje klasyczny śrubokręt. Nie ma się wówczas pełnej kontroli nad tym do jakiego stopnia śruba jest dokręcona. W efekcie opieramy się wyłącznie na naszej sile i odczuciach. Nie jest to tak dużym błędem w przypadku zajmowania się domowymi sprzętami takimi jak biurka czy fotele. Bardziej kłopotliwe staje się to jeśli wykonujemy tego typu czynności w warsztacie motoryzacyjnym. Tutaj bardzo dużą uwagę należ zwrócić na precyzję oraz siłę jakiej się używa. W przeciwnym razie można doprowadzić nawet do awarii. Jak więc powinieneś przygotować się do swojej pracy? Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w sprawdzony i skuteczny sprzęt jakim jest klucz dynamometryczny. Czym różni się od tradycyjnych narzędzi? Pozwala na w pełni precyzyjną pracę i dobór parametrów bezpośrednio do danego elementu. Zyskujesz gwarancje, że śruby zamocowane są z odpowiednią siłą.

Klucze dynamometryczne zestaw - wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki

Klucze dynamometryczne swoją funkcjonalność opierają na budowie, a także zasadach fizyki. W naszym produkcie umieszczona jest sprężyna, dzięki której możliwe jest ustawienie klucza w taki sposób, aby śrubka była w pełni przymocowana - nie luzowała się, ani nie ścierała. Klucz dynamometryczny mały jest wygodny w użyciu, ponieważ doprowadza do idealnej siły zwanej momentem dokręcenia. Jest to najważniejszy aspekt funkcjonowania tego sprzętu, który wpływa na ograniczenie ryzyka uszkodzenia elementów, a także daje pewność trwałości połączenia. Posiadając dobry klucz dynamometryczny zyskuje się swobodę pracy - przykręcania śrub z pewnością, że nie wypaczą się nawet podczas wielokrotnego użytku. Dokonując wyboru w naszym sklepie masz gwarancje najwyższej jakości. Klucze dynamometryczne zestaw wykonane są z materiałów zabezpieczonych przez szybkim zużywaniem się, a to w trosce o to, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się niezawodnością narzędzi. Stal chromowo-vanadowa jest w stanie poradzić sobie z wieloma, nawet twardymi materiałami. Łatwa obsługa, a także intuicyjne działanie sprawia, że nie jest ważne czy jesteś osobą doświadczoną czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej dziedzinie, ponieważ świetnie poradzisz sobie wykorzystując to narzędzie. Produkt idealnie sprawdzi się zarówno w warsztatach, jak również w przypadku domowego wykorzystywania.

Zastosowanie oraz obsługa sprzętu warsztatowego

Klucz dynamometryczny oczkowy to produkt, który trzeba odpowiednio pielęgnować. Jest to istotne z punktu widzenia zachowania wszystkich właściwości. W tej kwestii najlepiej raz w roku dokonać kalibracji narzędzia - zyskuje się wówczas gwarancje otrzymywania adekwatnych wartości. W trakcie stosowania sprzętu należy mieć na uwadze przede wszystkim fakt, iż klucz dynamometryczny do samochodu jest przeznaczony wyłącznie do wkręcania. Odkręcanie śrub przy jego użyciu może doprowadzić do zniszczeń. Dodatkowo nie zapominaj o zgodności z kierunkiem obrotu. W chwili gdy usłyszysz dźwięk świadczący o uzyskaniu momentu dokręcenia - wyjmij klucz. Produkt ten charakteryzuje się naprawdę ogromnym zastosowaniem. Wynika to z jego uniwersalności i precyzji. Klucz dynamometryczny z wymiennymi końcówkami może przydać się w wielu aspektach życia. Najczęściej jednak sięgają po niego pracownicy warsztatu. Mechanicy nie wyobrażają sobie napraw bez jego użycia. Ponadto mały klucz dynamometryczny wykorzystywany jest również na produkcji, budowie, a także w warunkach domowych.

Cena klucza dynamometrycznego, a jego jakość oraz działanie

 

Korzystając z Naszej oferty masz pewność, że otrzymasz tani klucz dynamometryczny bez utraty jego właściwości. Dążymy do tego, aby spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby Naszych klientów bez wpływu na wzrost ceny. W efekcie - kupując u Nas zyskujesz klucz dynamometryczny z ceną, która będzie Cię satysfakcjonowała. Sam produkt zachwyci Cię jakością wykonania, a także funkcjonalnością. Twoja praca zmieni się nie do poznania - będziesz mógł zapomnieć o uciążliwym dokręcaniu śrub oraz braku kontroli nad momentem. Klucze dynamometryczne zestaw to najlepszy wybór z jakiego możesz skorzystać. W komplecie znajduje się klucz wraz z trzema nasadkami, a także przedłużką. Nie potrzebujesz więc niczego więcej, aby zacząć realizacje swoich zleceń. Zadbaj o komfort pracy w swoim warsztacie, dzięki któremu uzyskasz większą efektywność i zadowolenie z efektów. Nie czekaj - zmień swoje dotychczasowe narzędzia na sprawdzone i skuteczne! Z nami jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać!