• Kategorie
  • Szukaj
  • Breszki warsztatowe w dobrej cenie - Szybka zmiana kół

ŁYŻKI DO ZDEJMOWANIA OPON ZESTAW 4 SZTUKI + TORBA
80.00
szt. Do przechowalni

Breszki - Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się sprzęty, które przydadzą się zarówno w profesjonalnym warsztacie samochodowym, jak i w przydomowym garażu. Do takich produktów z pewnością należą breszki.

breszkami wymiana opon będzie prosta

Oferujemy wysokiej jakości breszki warsztatowe, po które sięgną z chęcią ambitni, doświadczeni mechanicy samochodowi oraz hobbyści. Narzędzie to przydatne jest do zdejmowania opon. Przeznaczone jest dla osób, które lubią zajmować się naprawą pojazdów samodzielnie – od początku, do końca. Każda łyżka do wymiany opon wykonana jest z kutej i hartowanej stali, dzięki czemu oferuje Ci niezwykłą trwałość oraz precyzję pracy. Jest to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie. Cały zestaw, na który składają się łyżki do kół zapakowany jest w wytrzymałą i estetyczną torbę.

Co otrzymujesz, sięgając po zestaw breszek?

Każda łyżka do wymiany kół jest niezwykle solidna, co umożliwia pracę przy niemal każdym pojeździe. W zestawie, oferowanym przez M-Sell24H znajdziesz komplet czterech breszek, zróżnicowanych pod względem wielkości. Zestaw składa się z jednej łyżki 600 mm, jednej łyżki 500 mm, jednej łyżki 400 mm oraz jednej łyżki 300 mm i wygodnej, pojemnej torby.

Dlaczego breszki warto kupować w komplecie? Decydując się na zestaw, otrzymujesz uniwersalny sprzęt, który dopasujesz do sytuacji. Z jego pomocą prace związane z wymianą kół nie będą już skomplikowane, ani czasochłonne.

Kupuj u nas

 

M-Sell24H to sklep wielobranżowy, z którego pomocą skompletujesz zestaw wszystkich narzędzi, niezbędnych w warsztacie samochodowym, zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorskim. Decydując się na zakup łyżek do kół w naszym sklepie sporo zyskujesz. Przede wszystkim to wysokiej jakości produkty, które będą służyć Ci bezawaryjnie przez wiele lat. Oferujemy Ci narzędzia w atrakcyjnej cenie, konkurencyjnej nawet dla specjalistycznych marketów. Zakupiony towar szybko wyślemy pod wskazany adres. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.