• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki magazynowe, transportowe

Wózek magazynowy/ uniwersalny/ udżwig 200kg/ magazyn/sklep/ bituxx
161.00
szt. Do przechowalni
WÓZEK NA DREWNO DO PRZEWOŻENIA DREWNA 3 W 1
236.00
szt. Do przechowalni
246.00
szt. Do przechowalni
WÓZEK NA DREWNO OPAŁOWE BITUXX Wózek doskonale sprawdzi się przy transporcie jak i przechowywaniu drewna opałowego. Wózek zapewnia ładowność aż do 100kg. Perforo...
220.00
szt. Do przechowalni

Solidny wózek magazynowy w korzystnej cenie

Wózki magazynowe na każdą kieszeń

Prosty i wygodny sposób transportu nawet bardzo ciężkich ładunków, czyli praktyczny wózek magazynowy platformowy. W naszej ofercie znajdziesz kilka propozycji ręcznych wózków, które sprawdzają się w przypadku transportowania różnych towarów, nawet drzewa. Kupisz u nas wózki wykonane ze stali najwyższej jakości, która da Ci gwarancję użytkowania sprzętu przez bardzo długie lata. Schody, czy też spora wysokość miejsca, na którym ma być pozostawiony ładunek to żaden problem z wózkami ze sklepu MSell24h. U nas kupisz odpowiedni rodzaj urządzenia, które z łatwością pokona tego typu przeszkody. W naszej ofercie znajdziesz bowiem wózek z regulacją wysokości oraz obrotowymi kółkami, które poradzą sobie z każdymi schodami. Wózek magazynowy platformowy to z kolei świetne rozwiązanie, które sprawdza się, gdy ładunek należy umieścić na dużej wysokości.

Wózek transportowy magazynowy, który sprawdzi się w każdej firmie

Wózek magazynowy transportowy to absolutna konieczność w wielu różnych przedsiębiorstwach i firmach. Sprawdza się on na halach produkcyjnych, w sklepach, czy też w centrach logistycznych. Z tego typu wózków korzystają między innymi kurierzy podczas załadunku oraz rozładunku przesyłek. Jest to bardzo praktyczny zakup, który sprawdzi się również w niewielkich przestrzeniach, czy też w wąskich korytarzach. Wózki magazynowe ręczne dostępne w naszym sklepie internetowym są bardzo zwrotne, dzięki czemu pozwalają na precyzyjne manewrowanie ładunkiem w każdej sytuacji.

Wózki magazynowe ręczne praktyczne i wygodne w obsłudze

Wózek magazynowy dwukołowy jest niezwykle prosty w obsłudze, a przede wszystkim prowadzi się go bardzo wygodnie. Koła zostały wykonane z bardzo odpornego materiału, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniu, jak i w terenie. Jest to urządzenie o sporym udźwigu, które jest powszechnie wykorzystywane w firmach na całym świecie. Najważniejsze jednak jest to, aby odpowiednio dopasować konkretny model do swoich potrzeb i oczekiwań. Tylko wtedy jest on w stanie spełniać swoją funkcję.