• Kategorie
  • Szukaj
  • Stołek warsztatowy, czyli profesjonalne wyposażenie dla każdego specjalisty

Taboret warsztatowy z pneumatyczną regulacją wysokości w zakresie 400-500mm. Siedzisko z eko skóry. W podstawie kuweta na narzędzia i akcesoria niezbędne w trakcie pracy.
135.00
szt. Do przechowalni
  MOBILNY STOŁEK WARSZTATOWY Z PÓŁKĄ NARZĘDZIOWĄ     Jeżdżący stołek warsztatowy z wbudowaną półką na
Profesjonalny stołek WARSZTATOWY z półką na narzędzia BITUXX Taboret przeznaczony do stosowania w warsztatach, garaż, serwisach samochodowych, na produkcję czy nawe...

Stołek warsztatowy, czyli profesjonalne wyposażenie dla każdego specjalisty

Taborety warsztatowe to absolutny must have w każdym profesjonalnym zakładzie. Jest to idealny przedmiot dla każdego majsterkowicza! Ułatwia on pracę, a także zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Posiada on funkcję regulowania wysokości, zatem idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku wysokich, jak i niskich osób. Będziesz mógł go odpowiednio dostosować w zależności od swoich potrzeb i aktualnie wykonywanej czynności. Taboret obrotowy warsztatowy to propozycja, która zda egzamin w przydomowym garażu, warsztacie mechanicznym, ogrodzie, czy też w marketach. Jest to bowiem sprzęt, który zapewni wygodę każdej osobie obsługującej klientów przy kasie. W naszej ofercie znajdziesz kilka propozycji o różnym kształcie i wielkości, zatem bez trudu wybierzesz odpowiednią dla siebie.

Hoker warsztaty z komfortową półką na narzędzia

Stołki warsztatowe charakteryzują się nie tylko wygodnym siedziskiem. Posiadają one także specjalne półki poniżej, na których możesz wygodnie umieścić swoje narzędzia. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie najważniejsze przedmioty zawsze będziesz miał „pod ręką”. Dodatkowym atutem jest również to, że siedzisko warsztatowe zostało wyposażone w wygodne kółka obrotowe, dzięki którym będziesz mógł swobodnie przemieszczać się po całej przestrzeni. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które doceniają wszyscy użytkownicy. Kółka nie zacinają się, zatem praca przebiega szybko i sprawnie.

Taborety warsztatowe, czyli doskonała jakość wykonania

 

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonywane z najlepszych pod względem jakości materiałów. Wszystkie wyróżniają się trwałością na najwyższym poziomie. Ich niezawodność sprawdza się w każdym profesjonalnym warsztacie, a także prywatnym garażu. Oprócz tego dbamy również o bezpieczeństwo transportowanych towarów, co oznacza, że w odpowiedni sposób je pakujemy. Docierają one pod drzwi naszych klientów w stanie nienaruszonym!