• Kategorie
  • Szukaj
  • Dmuchawy do liści - elektryczne i spalinowe

Solidna i mocna dmuchawa do liści ułatwia jesienne porządki w ogrodzie. Zbiornik Na liście jest duży i lekki. Urządzenie zasysa liście do rury, następnie wirujące ostrza rozdrabniają liście i kierują je bezpośrednio do worka.
370.00
szt. Do przechowalni
ODKURZACZ DMUCHAWA DO LIŚCI 3FUNKCJE 3000W 270km/h

Dmuchawa do liści – prosty sposób na porządki w ogrodzie

Chcesz mieć zawsze idealny trawnik, prezentujący się okazale nawet jesienią? Nie możesz obejść się bez urządzenia, które pomoże ci w utrzymaniu porządku. Dobry odkurzacz ogrodowy to podstawa!

Kiedy stosuje się dmuchawy do liści?

Urządzenie pomocne przy usuwaniu liści, igliwia czy śmieci z trawnika sprawdzi się na każdym ogrodzie. Nie ma znaczenia, czy posiadasz okazałą działkę, czy skromny, przydomowy ogródek - odkurzacz do liści to sprzęt, który ma wiele zastosowań. Z jego pomocą bez trudu usuniesz zalegające liście, gałązki i inne zanieczyszczenia, które psują wygląd dobrze utrzymanego trawnika. W naszym sklepie znajdziesz modele na każdą kieszeń! Dmuchawa do liści spalinowa będzie idealnym wyborem, jeśli planujesz sprzątać większą powierzchnię. Mocny, wydajny silnik zapewnia optymalną moc ssania. Nie ma śmieci, których nie usuniesz przy pomocy takiego sprzętu. Wessane liście trafiają do worka, ale zanim to się stanie, są cięte na mniejsze kawałki dzięki systemowi wirujących ostrzy. Korzyści? To przede wszystkim oszczędność miejsca i łatwiejsze wykorzystanie takiego materiału jako nawozu.

Odkurzacz do liści, czyli sprzątanie poza domem

Potraktuj to jako rozszerzenie dotychczasowych porządków: sprzątanie ogrodu to czynność, której nie warto pomijać. Piękna, zielona trawa i dobrze prezentujące się rośliny wymagają wiele pracy. Spadające jesienią liście, jeśli będą zalegać na trawniku, mogą doprowadzić do jego degradacji. Nie pozwól na to! Postaw na odkurzacz do liści, a pozbędziesz się problemu bez większego wysiłku. Modele z silnikiem elektrycznym to kompaktowe urządzenia, które sprawdzą się także w mniejszych domach – nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca na przechowywanie. Dmuchawa do liści elektryczna jest gotowa do pracy zawsze i wszędzie. Po prostu, wyciągasz, podłączasz i już możesz pracować. W dodatku, sprzęt jest lekki i wygodny w obsłudze. A duży worek na liście to rzadsza konieczność jego opróżniania

Dwa w jednym, czyli dmuchawa do liści spalinowa

 

Odkurzanie trawnika to jedno, ale kupując odkurzacz do liści zyskujemy o wiele więcej. Urządzenia mogą działać także jako dmuchawa. Jeśli chcesz pozbyć się brudu, ale bez wsysania do worka, wystarczy zmienić tryb pracy. Od teraz brud, piasek i kurz będą odpychane z duża siłą, strumieniem powietrza. Potrzebujesz jeszcze więcej wygody? Żaden problem! W MSell24h znajdziesz także odkurzacz do liści akumulatorowy.