• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoły warsztatowe w doskonałej cenie!

Kompletując wyposażenie do pracowni postaw na stół warsztatowy

Od zawsze interesowały cię naprawy aut i gadżety dla fanów motoryzacji? Postanowiłeś zorganizować swoje własne miejsce, w którym będziesz mógł w spokoju przyjrzeć się bliżej swojemu samochodowi? Najtrudniej jest zacząć! Warto w takiej sytuacji postawić na gotowy stół warsztatowy z solidnym blatem i wygodnymi uchwytami – niech będzie twoją bazą, od której rozpoczniesz rozbudowę pracowni. W Msell24h.pl znajdziesz kilka wersji i rozmiarów stołu w atrakcyjnych cenach.

Stol warsztatowy stołowi nie równy

Na co warto zwrócić uwagę kupując stol warsztatowy? Przede wszystkim musi zawierać sporej wielkości blat roboczy – największy na jaki możesz sobie pozwolić. Rozpoczynając kompletowanie pracowni nie masz jeszcze zbyt wielu akcesoriów i narzędzi – ale z biegiem czasu będzie się to zmieniało. Docenisz także porządnie wykonane uchwyty na poszczególne narzędzia oraz wygodne szuflady. Dzięki nim łatwiej będzie ci utrzymać porządek w warsztacie. Blat powinien być wykonany z grubej płyty, na przykład MDF, która będzie odporna na uszkodzenia i wytrzymała. Stół warsztatowy z szufladami powinien być stabilny – precyzja, która będzie częścią twojej pracy wymaga odpowiednich warunków. Możesz też wybrać stół warsztatowy metalowy – wówczas również będziesz miał pewność, że zainwestowałeś w mebel dobrej jakości, który posłuży na lata. Stoły warsztatowedostępne w Msell24h posiadają dodatkowe haczyki, które ułatwią wieszanie poszczególnych narzędzi.

Stoły warsztatowe – czy montaż jest trudny?

Stół do warsztatu jest banalnie prosty do zmontowania. Do każdego produktu Msell24h dołącza jasną i prostą instrukcję pozwalającą na szybkie i sprawne złożenie mebla w całość. Jako przyszły mechanik z pewnością poradzisz sobie z jego obsługą. Do samego stołu dołączone są haki, dolna półka, dodatkowa szuflada na narzędzia oraz uchwyty. Przed zamówieniem sprawdź dokładnie wymiary stołu i upewnij się, że będzie pasował do wyznaczonej przestrzeni.

A może stół warsztatowy do garażu?

 

Jeżeli nie udało ci się zorganizować całej pracowni, w której mógłbyś oddawać się pasji do motoryzacji możesz stworzyć nie mniej satysfakcjonujący kącik warsztatowy w swoim garażu. Również w zagospodarowaniu tej przestrzeni pomocny będzie stół do warsztatu. Dzięki dobremu systemowi organizacji w małej przestrzeni będziesz mógł zmieścić najbardziej potrzebne akcesoria i narzędzia. Odwiedź Msell24h i znajdź swój wymarzony stół warsztatowy w atrakcyjnej cenie!