• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze płasko oczkowe z grzechotką - Łamane / zwykłe - Zestaw

ZESTAW KLUCZY PŁASKO - OCZKOWYCH 12 ELEMENTÓW
130.00
szt. Do przechowalni
ZESTAW KLUCZY DO PRZEWODÓW HAMULCOWYCH 7 elementowy zestaw kluczy półotwartych do przewodów hamulcowych niemieckiej marki BITUXX Materiał wykonania kluczy to stal c...
85.00
szt. Do przechowalni
Zestaw składa się z 12 kluczy zapadkowych wykonanych z trwałej i odpornej stali chromowo - wanadowej i dostarczany jest w solidnej obudowie z tworzywa sztucznego.
130.00
szt. Do przechowalni
5 częściowy zestaw kluczy oczkowych TORX, wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Zawiera niezbędne rozmiary kluczy. Od numery 8 do 19. Długość klu...
Zestaw składa się z 6 zapadkowych kluczy , które ułatwią pracę nawet w trudno dostępnych miejscach . Klucze wyprodukowano z wytrzymałej i odpornej stali . Można je bezpiecznie przechowywać i transportować w solidnej obudowie z tworzywa sztucznego.
Zestaw składa się z 6 zapadkowych kluczy , które ułatwi pracę nawet w trudno dostępnych miejscach . Klucze składają się z wytrzymałej i odpornej stali . Można je bezpiecznie przechowywać i transportować w solidnej obudowie z tworzywa sztucznego.

Wyposażenie domowego garażu oraz profesjonalnego warsztatu - czy są różnice?

Każdy choć raz musiał zmagać się z koniecznością montażu bądź naprawy jakiś elementów. Dotyczy to zarówno środowiska domowego jak również bardziej wymagających obszarów jak na przykład branży motoryzacyjnej. Niezależnie od okoliczności niezbędny jest w takich warunkach profesjonalny sprzęt. Bez niego usuwanie usterek jest niemal niemożliwe. Podstawowym i jednocześnie najczęściej wykorzystywanym sprzętem jest zestaw kluczy płaskich z grzechotką. Czemu jest on tak rozpowszechniony? Jest to spowodowane przede wszystkim przez uniwersalność sprzętu. W komplecie znajdują się klucze płasko oczkowe łamane z grzechotką w kilku wariantach jeśli chodzi o średnicę, dlatego produkt ten może być stosowany w wielu dziedzinach, do różnych elementów. Zestaw sprawdza się w pracy przy zmiennych obciążeniach, dzięki czemu ma się wszystko co niezbędne do efektywnej realizacji zleceń pod ręką. Dużą zaletą zestawu jest jego opakowanie, które pozwala na wygodną segregacje pojedynczych elementów, a także zachowanie porządku oraz czystości. Jest to bardzo trudne w warsztatach.

Jakie klucze płasko oczkowe z grzechotką wybrać, aby ułatwić sobie codzienną pracę?

Wybierając dla siebie łamane klucze płaskooczkowe z grzechotką bardzo ważna jest jakość. Pominięcie tego aspektu może negatywnie odbić się na niezawodności, a co za tym idzie również efektach Twojej pracy. Chcąc uniknąć takiego ryzyka skorzystaj z naszych rozwiązań charakteryzujących się głównie wykonaniem z materiałów zabezpieczonych przed szybkim zużywaniem oraz zniszczeniami. Zestaw kluczy płasko oczkowych łamanych z grzechotką jest wyprodukowany ze stali chromowo-vanadowej gwarantującej ogromną twardość. Dużym ułatwieniem podczas korzystania z narzędzi jest ich ustawianie według wymaganego kąta. Nie powinno więc być trudne odkręcenie czy przykręcenie gwintu zlokalizowanego nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Wszystkie narzędzia charakteryzują się także bezproblemową obsługą. Nie są konieczne wyjątkowe umiejętności, aby poradzić sobie z użytkowaniem sprzętu. Jest to zaleta sprawiająca, że nie ma znaczenia czy posiadasz już jakieś doświadczenie w majsterkowaniu czy dopiero interesujesz się tym tematem. U nas kupisz produkt na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań. Już po pierwszym użyciu zdasz sobie sprawę, że będzie to udogodnienie, które będzie Ci towarzyszyć przez długi czas.

Czym powinny charakteryzować się komplety kluczy warsztatowych?

Zestaw kluczy płasko oczkowych z grzechotką to elementy, które są nieco zbliżone do tradycyjnych kluczy płasko-oczkowych. Te pierwsze odróżniają się poprzez zastosowanie grzechotki, która ma za zadanie wpłynąć na przyspieszenie pracy. Powoduje również, że jest ona bardziej komfortowa. Zlokalizowanie oczka na przegubie powoduje, że sprzęt sprawdza się także w miejscach trudno dostępnych. Klucze płasko oczkowe z grzechotką są narzędziami ręcznymi stanowiącymi niezbędne wyposażenie zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak również w domowych garażach. Ich zastosowanie jest szerokie - od prostych czynności takich jak naprawa mebli, do bardziej skomplikowanych zajęć branży motoryzacyjnej. Zasługą sprawiającą, że klucz płasko oczkowy z grzechotką będzie odpowiedni dla każdego jest jego budowa. Idealnie układa się w ręce, posiada fakturę, która nie ślizga się w ręce, przez co zachowuje się bezpieczeństwo podczas wykonywania zadań. Postawiliśmy również na to, aby zestaw kluczy z grzechotką był mobilnych rozmiarów. Będziesz go mógł zabrać ze sobą w dowolne miejsce, bez obaw, że zajmie zbyt dużo miejsca. Przyjemna praca może odbywać się w każdych okolicznościach.

Jakie klucze płasko oczkowe do warsztatu będą bezpieczne i wytrzymałe?

Komplet kluczy płasko oczkowych z grzechotką stworzyliśmy z myślą o każdym komu zależy na profesjonalnych naprawach czy montażach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze narzędzia były zróżnicowane. W ofercie można znaleźć zarówno zestawy 6, jak i również 12-elementowe, aby każdy mógł otrzymać produkt, którego oczekuje. Komplety składają się z kluczy oraz specjalnej skrzynki lub walizki, w której każdy pojedynczy element posiada swoje indywidualne miejsce. Możesz więc zapomnieć o nieładzie. Wszystko jest w zasięgu wzroku, a w razie konieczności możesz zabrać zestaw ze sobą, bez obaw, że coś się zgubi. Komplet kluczy płasko oczkowych powinien mieć każdy, ponieważ wyróżnia się ogromną funkcjonalnością w przypadku wielu branż czy czynności. Docenisz jego wytrzymałość, która przełoży się na wieloletnie i całkowicie bezproblemowe użytkowanie. Nie będziesz mieć problemu z obsługą kluczy. Ich działanie jest proste i intuicyjne. Ty możesz cieszyć się efektami bez posiadania wygórowanych umiejętności. Postaw na narzędzia, które ułatwią Ci pracę! Z nami masz gwarancje korzystnych cen!