• Kategorie
  • Szukaj
  • Najlepsze pawilony i namioty ogrodowe z moskitierą w dobrej cenie

OGRODOWY PAWILON ZAMYKANY Z MOSKITIERAMI IDEALNY NA GARDEN PARTY Stelaż pawilonu został wykonany z lekkiego i wytrzymałego włókna szklanego przez co idealnie nadaje...
430.00
szt. Do przechowalni
PAWILON 3X3M 4 ŚCIANKI - CIEMNY SZARY BLOKADY RUREK DACHU NA ZATRZASKI - wzmacniają konstrukcję pawilonu. W ZESTAWIE 4 ŚCIANY  - 3 z oknami oraz 1 w...

Namioty ogrodowe – idealne do domu i do firmy!

Pawilon ogrodowy na garden party

Posiadając własny ogród prędzej czy później zdecydujemy się na wyprawienie imprezy dla rodziny lub znajomych. Duża liczba gości oznacza, że zwykłe meble ogrodowe i parasol mogą nie wystarczyć a w razie załamania pogody nasi goście szybko uciekną pod dach. Warto zawczasu zaopatrzyć się więc w odpowiednie narzędzie, dzięki któremu zła pogoda nie zepsuje naszego przyjęcia – dobrym pomysłem jest pawilon ogrodowy. Namioty ogrodowe idealnie sprawdzają się podczas takich wydarzeń, bowiem chronią nie tylko przed deszczem, ale również przed prażącym słońcem. To rozwiązanie bezpieczne dla domowników i gości, bowiem stabilne stopni z otworami na śledzie oraz sznury napinające dodatkowo stabilizują pawilon ogrodowy i nie dopuszczają do jego przewrócenia. Coraz cieplejsze zimy powodują również, że długotrwałe przesiadywanie na świeżym powietrzu przyciąga wiele owadów. Dlatego dobrym pomysłem jest postawienie na pawilon ogrodowy z moskitierą. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Pawilon ogrodowy z moskitierą świetnie nada się do spędzania w lecie wolnego czasu w ogrodzie, bez uciążliwej obecności much czy meszek. Wieczorem z kolei pawilon ogrodowy z moskitierą uchroni nas przed ukąszeniami komarów.

Pawilon ogrodowy 3x3 – na co zwracać szczególną uwagę?

Wybór dobrego pawilonu ogrodowego nie należy do najłatwiejszych zadań. Podczas zakupów warto zwrócić szczególną uwagę na kilka szczegółów. Po pierwsze, mocne pawilony ogrodowe powinny być wykonane z wytrzymałego i lekkiego tworzywa. Najczęściej spotykane są namioty ogrodowe wykonane ze stali malowanej proszkowo, jednak tak konstrukcja mimo dużej wytrzymałości sporo waży. Dużo lepszym wyborem będzie pawilon ogrodowy wykonany z włókna szklanego, które zapewnia mocną a jednocześnie lekką konstrukcję całego namiotu. Równie ważny jest również materiał ścian przypinanych do pawilonu. Najlepiej przed deszczem i wiatrem chronić będą ściany poliestrowe, które jednak charakteryzują się niemal zerową przepuszczalnością co w upalne dni może powodować, że wewnątrz pawilonu temperatura może być wysoka. Po trzecie, pawilon ogrodowy powinien posiadać szereg zabezpieczeń przed silnym wiatrem, które powinny zapobiec jego przewróceniu. Najlepsze pawilony posiadają specjalne stopki, które umożliwiają wbicie w ziemię śledzi, dzięki czemu namiot zachowuje stabilność nawet przy mocniejszych podmuchach. Dodatkowym zabezpieczeniem będą też sznury napinające, które utrzymują całą konstrukcję w pionie.

Pawilon ogrodowy 3x4 jako namiot handlowy

Stawiając na mocne pawilony ogrodowe możemy wykorzystać je również w działalności gospodarczej. Wiele eventów i koncertów odbywa się na świeżym powietrzu co powoduje, że każdy handlarz potrzebuje odpowiedniej ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zacinający deszcz i prażące słońce mogą skutecznie odstraszyć większość klientów i zniszczyć sprzedawany towar. Dlatego dla małej działalności gospodarczej idealnie nadaje się pawilon ogrodowy 3x3. Ważne by taki produkt posiadał mocną konstrukcję wzmocnioną dodatkowo blokadą rurek dachu na zatrzaski oraz trzy wytrzymałe ściany, których demontaż powinien być dziecinnie prosty. To kluczowe zwłaszcza przy upalnej pogodzie, gdy w nagrzanym od słońca pawilonie znacząco wzrośnie temperatura, która może zniechęcić potencjalnych kupujących i wymęczyć pracujących w środku sprzedawców. Ściany namiotu powinny być również wodoodporne co powoli w jego wnętrzu schować się przed deszczem. Montaż całej konstrukcji również nie powinien sprawiać dużych kłopotów ani zabierać dużej ilości czasu. Najlepsze namioty ogrodowe da się złożyć i rozłożyć bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Podczas zakupu wybranego namiotu zwrócić uwagę warto także na jego wagę. Działalność handlowa na świeżym powietrzu wiąże się z częstym rozkładaniem, składaniem i przewożeniem całego stanowiska handlowego. Przy dużej wadze stelaża transport może sprawiać problemy i być męczący, dlatego po złożeniu waga pakunku z namiotem nie powinna przekraczać siedmiu kilogramów.

Pawilon ogrodowy z moskitierą i nie tylko – gdzie szukać?

 

Sklep internetowy M-Sell24h to miejsce, gdzie znaleźć można wiele rodzajów namiotów o wszystkich wspomnianych wyżej cechach. W ofercie znajduje się zarówno pawilon ogrodowy 3x3, 3x4 jak również prawdziwy hit ostatniego sezonu, czyli pawilon ogrodowy z moskitierą, który pozwala na organizowanie rodzinnych imprez w ogrodzie i eventów w przestrzeni publicznej bez uciążliwych komarów czy much. Wszystkie namioty ogrodowe od M-sell24h charakteryzują się dobrą jakością wykonania, świetnymi materiałami a do tego atrakcyjną ceną, konkurencyjną na rynku namiotów ogrodowych i pawilonów. Namioty ogrodowe to spełnienie marzeń każdego, kto lubi w dobrym towarzystwie spędzać czas na łonie natury.