• Kategorie
  • Szukaj
  • Solidne wózki kuchenne - mobilne, na kółkach

Beżowy wózek kuchenny barek na kółkach z przegrodami 4 kolory do wyboru
Wózek kuchenny barek na kółkach BITUXX z przegrodami funkcjonalny
Ułatwiający przechowywanie, wielofunkcyjny wózek kuchenny. Idealny, mobilny sprzęt na kółkach, dzięki któremu znajdziesz miejsce, na żywność, przybory kuchenne, a ...
Wielofunkcyjny przybornik kuchenny. Idealny do wykorzystanie w kuchni, łazience, czy gdziekolwiek indziej gdzie potrzebne jest dodatkowe miejsce do przech...
Miętowy wózek kuchenny Barek na kółkach BITUXX z przegrodami

Wózek kuchenny – ekspert do małych pomieszczeń

Jeżeli zajmujesz wraz ze swoją rodziną lub przyjaciółmi niewielką powierzchnię w mieszkaniu wiesz jak ważny jest kompaktowy sposób organizacji przestrzeni. Mieszkając na trzydziestu czy czterdziestu metrach kwadratowych umiejętne zagospodarowanie przedmiotami i ich uporządkowanie to najcenniejsze umiejętności. Wózek kuchenny to idealny kompan do tego zadania. Dlaczego? Wózek pomocnik kuchenny może być wykorzystany w każdym pomieszczeniu – nie tylko kuchennym. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, pasuje do większości mebli i można go bez problemu przewozić pomiędzy pomieszczeniami.

Wózek kuchenny na kółkach i jego zastosowania

Wózek kuchenny na kółkach posiada przednią blokadę, która nie pozwoli na niechcianą migrację po pomieszczeniu. Można go świetnie wpasować do wąskiej łazienki, w której brakuje nam półek na przechowywanie artykułów higienicznych, ręczników czy kosmetyków. Wózek kuchenny czarny może stać obok wanny, jeżeli mamy zbyt wąskie ranty, aby tam ustawić produkty. Będzie nawiązywał do loftowego wystroju wnętrz. Innym miejscem, które będzie idealne, aby wykorzystać wózek kuchenny na kółkach może być korytarz. Jest to najczęściej miejsce wzmożonego ruchu w każdym domu. Często również brakuje nam w korytarzu miejsca, aby odłożyć czapkę, torebkę czy nawet klucze. Dyskretny pomocnik kuchenny na kółkach sprawdzi się znakomicie. I ostatnie – najbardziej oczywiste miejsce, w którym możemy ustawić wózki kuchenne to właśnie jadalnia lub kuchnia. To tam przyda nam się najbardziej – organizując wszystkie przedmioty, na które brakuje miejsca w szafkach. Ręczniki, przybory kuchenne, zapasowy zestaw kubków – wszystko to można dyskretnie uporządkować wykorzystując wózek pomocnik kuchenny. Dzięki kółkom bez problemu możemy też przesuwać wózek po kuchni, pomiędzy pomieszczeniami, a nawet na zewnątrz.

Jakipomocnik kuchenny na kółkach doda wnętrzom stylu?

Wybierając wózek do kuchni warto zwrócić uwagę nie tylko na jego solidne wykonanie i funkcjonalne rozmiary, ale także jego walory estetyczne. Pomocnik kuchenny na kółkach może być wykonany z metalu barwionego na różne kolory. Wybierając wózek kuchenny czarny doskonale wpiszemy się w modny nurt surowych dodatków, na punkcie którego szaleją obecnie wszyscy projektanci wnętrz. Uniwersalnie sprawdzi się również szary lub biały wózek na kółkach do kuchni. Tak naprawdę kluczowe jest umiejscowienie wózka i zorganizowanie w nim artykułów. Mimo niewielkiej powierzchni, może on pomieścić artykuły o łącznej masie nawet piętnastu kilogramów.

Gdzie kupićwózki kuchenne?

 

Msell24 to sklep wielobranżowy, który oferuje szeroki wybór jeśli chodzi o wózki kuchenne na kółkach czy wózek na warzywa do kuchni. Znajdziesz tu produkty o wysokiej jakości, ale w atrakcyjnych cenach. Wózek pomocnik kuchenny z pewnością cię nie rozczaruje, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania co do jego specyfikacji technicznej – nasza obsługa z pewnością ci pomoże!