• Kategorie
  • Szukaj
  • Blokada parkingowa dla każdego

BARIERKA SKŁADANA PARKINGOWA BLOKADA MOTYL
163.99
163.99
Słupek stalowy parkingowy BLOKADA parkingowa
110.15
110.15
Blokada parkingowa składana z 3 nogami SŁONIK
105.99
105.99

Blokady parkingowe na wyciągnięcie Twojej ręki

Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na zabezpieczenie Twojego miejsca parkingowego przed innymi kierowcami, postaw na blokada parkingowa na klucz. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór barierek, które przede wszystkim odpowiednio ochronią Twoją przestrzeń przed innymi pojazdami. Dzięki temu nikt już nie zastawi Twojego wjazdu na prywatną posesję, do garażu, czy też po prostu nie zajmie Twojego miejsca parkingowego. Nawet pod swoim blokiem, na osiedlu w dużym mieście możesz bowiem wykupić swoje prywatne miejsce parkingowe, do którego tylko i wyłącznie Ty będziesz miał prawo. Blokady parkingowe na klucz stają się coraz popularniejsze, ponieważ liczba osób, które posiadają jeden, bądź nawet dwa samochody rośnie w zastraszającym tempie. To sprawia, że zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach brakuje wolnych miejsc parkingowych.

Zapora parkingowa dla Twojego samochodu

W naszym sklepie internetowym MSell24h znajdziesz ciekawe propozycje, które są bardzo wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Blokada parkingowa na kłódkę jest łatwa w obsłudze, a do jej otwarcia oraz zamknięcia koniecznych jest tak naprawdę zaledwie kilka ruchów. Słupek można złożyć oraz rozłożyć w dowolnym momencie. Z kolei samo przymocowanie barierka parkingowa do podłoża również nie jest specjalnie wymagające, jednak konieczne do tego celu jest użycie chociażby wkrętarki, tak aby umiejscowić odpowiednio i stabilnie wkręty w podłożu. Dużym atutem propozycji dostępnych w ofercie naszego sklepu jest ich odporność. Są bowiem wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów. Mogą swobodnie być montowane na świeżym powietrzu, pod gołym niebem, ponieważ zostały pokryte lakierami, które chronią je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak silne deszcze, wiatr, a także słońce.

Najlepsza blokada na miejsce parkingowe

 

Blokada parkingowa składana nie zajmuje wiele miejsca, za to jest bardzo skuteczna. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno blokady zamykane na klucz, jak i na kłódkę, dzięki czemu bez trudu wybierzesz odpowiedni produkt, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Jeżeli jesteś właścicielem prywatnego miejsca parkingowego, a informacyjne tabliczki na nic się zdają – postaw na blokada parkingowa i ciesz się tym sprawdzonym, a przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem przez wiele lat. Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie – możesz swobodnie wybrać sklep internetowy MSell24h, ponieważ wszystkie zamówienia realizujemy zaledwie w ciągu dwudziestu czterech godzin od ich złożenia. Do Twojej dyspozycji jest również nasz dział obsługi klienta, który chętnie odpowie na Twoje wszelkie wątpliwości. Pytania możesz nam zadać zarówno telefonicznie, jak i mailowo, do czego bardzo serdecznie zachęcamy.