• Kategorie
  • Szukaj
  • Puzzle wygłuszające i maty treningowe pod sprzęt sportowy

Brak produktów do wyświetlenia

Jak zabezpieczyć sprzęt i podłogę na siłowni?

Warunki panujące na siłowni bądź w domowym kąciku do ćwiczeń mają ogromny wpływ na naszą motywację oraz jakość treningów. O postępie nie świadczą jedynie akcesoria jakie posiadamy. Ogromną rolę odgrywa również zabezpieczenie sprzętów oraz zadbanie o warunki do ich przechowywania. Co to oznacza? Pewnie nie raz spotkałeś się z uszkodzeniami w podłodze pojawiającymi się po treningu albo uskarżałeś się na uciążliwe hałasy. Jest to zmora wielu siłowni, a także indywidualnych sportowców. Jak temu zapobiec? Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wyposażenie się w puzzle treningowe. Są to połączone części, które niwelują dźwięki, a także chronią podłogę przed uszkodzeniami. Istotą ich posiadania jest przede wszystkim zadbanie o korzystne i bezpieczne otoczenie do kształtowania swojej sylwetki. Ich brak może szybko doprowadzić do utraty estetyki siłowni, a także uszkodzenia sprzętów. Maty pod sprzęt na siłownie dopasowuje się indywidualnie do urządzenia, gdyż gwarantuje to najlepsze efekty. Mogą być stosowane pojedynczo bądź w komplecie - wszystko jest uzależnione od zapotrzebowania.

Mata wygłuszająca pod bieżnię czyli niezbędne wyposażenie każdego klubu fitness

Mata pod sprzęt do siłowni do produkt, który z racji częstego użytkowania odznacza się najwyższej jakości wykonaniem. Jest to niezbędne jeśli chcemy cieszyć się stosowaniem tego rozwiązania przez długi czas. Grubość wahająca się między 0,6-2 cm jest optymalna i nie wpływa na ograniczenie wizualnej przestrzeni pomieszczenia. To także idealna grubość jeśli chodzi o skuteczne zabezpieczenie podłogi. Należy mieć na uwadze, że mata pod bieżnię nie może być stosowana jako podłoga np. do podnoszenia ciężarów. Mata wyciszająca pod bieżnię występuje w kolorze czarnym i jest to praktyczny sposób na to jak uchronić się przed nieporządkiem. Jaśniejsze kolory są bardziej podatne na zabrudzenia. Brak higieny w takim miejscu jakim jest siłownia jest niedopuszczalna, dlatego też mata treningowa puzzle została wyprodukowana z tworzywa, które bez problemu można czyścić. Mata pod siłownie z powodzeniem może być wykorzystywana do niemal wszystkich urządzeń takich jak - rower stacjonarny, ławeczka czy bieżnia. Użytkownik zyskuje dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu sprzęt nie będzie przemieszczał się na podłodze.

W jaki sposób montuje się matę pod sprzęt?

Mata pod sprzęt sportowy to rozwiązanie stworzone z myślą o profesjonalnych siłowniach oraz pomieszczeniach służących do aerobiku czy fitnessu. W obszarach tych należy zadbać o bezpieczne przechowywanie hantli. Bez obaw na matach pod sprzęt można układać hantle lub inne akcesoria. Nie można rzucać nimi na produkt, ponieważ może on ulec uszkodzeniu - rozerwaniu bądź przedziurawieniu. Posiadając matę pod orbitrek szybko zauważy się zmiany w jakości funkcjonowania. Dotyczy to przede wszystkim ograniczenia hałasów związanych z treningiem. Wyciszone są wszelkie drgania, a co tym idzie ćwiczenia odbywają sie w komfortowych warunkach. Nasza mata pod rower stacjonarny charakteryzuje się powłoką antypoślizgową, dzięki której użytkownicy nie muszą przejmować się o kontuzję czy upadek. Samo tworzywo jest miękkie, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do budowy sprzętu. Mata puzzle pod sprzęt do siłowni będzie stanowiła świetne uzupełnienie domowej siłowni, a ponieważ występuje w kilku wariantach jeśli chodzi o rozmiar, jej wybór nie powinien być problematyczny. Mata wygłuszająca pod bieżnię sprawia, że mimo częstego nacisku na podłoże pozostaje ono w nienaruszonym stanie. Decydując się na zmianę aranżacji przestrzeni z siłowni na pokój użytkowy nie będzie konieczności usuwania zniszczeń.

Maty pod sprzęt na siłownie - jak długo można je użytkować?

Tworząc matę pod hantle skupiliśmy się przede wszystkim na zagwarantowaniu odbiorcom niepowtarzalnej jakości. Chcemy, aby nasze produkty spełniały swoją rolę przez długi czas. Koncentrując się na takich cechach stworzyliśmy matę pod rower treningowy, która jest jedyna w swoim rodzaju. Odpowiednia grubość, solidny materiał oraz elastyczność sprawiają, że szybko zyskuje się wygodę i komfort podczas treningów. Już po kilku obecnościach na siłowni zauważalne są zmiany - ograniczenie drgań, wyciszenie pomieszczenia oraz brak przemieszczania się sprzętów. Posiadając taki produkt nie trzeba przejmować się montażem - można to zrobić samodzielnie nie posiadając przy tym żadnych wyjątkowych umiejętności. Dodatkowo tworzywo z jakiego wykonana jest mata pod sprzęt do siłowni pozwoli utrzymać higienę i porządek niezależnie od ilości gości. Nasz asortyment skierowany jest zarówno do właścicieli klubów fitness, jak również klientów indywidualnych. W razie trudności z podjęciem decyzji służymy pomocą oraz dobrą radą. Z nami zmienisz swoje dotychczasowe zabezpieczenia na lepsze i bardziej estetyczne.