• Kategorie
  • Szukaj
  • Przysmaki dentystyczne i gryzaki dentystyczne dla psów

Brak produktów do wyświetlenia

Podstawowa opieka nad zwierzętami - o czym powinien pamiętać właściciel psa?

Pies w domu jest nie tylko pupilem, który umila czas wtedy gdy tego oczekujemy. To przede wszystkim zwierzę wymagające stałej opieki oraz zajęć, które pozwalałyby mu się rozwijać. Duża część właścicieli nie zdaje sobie z tego sprawy. Jest to złe podejście, które w dużej mierze odbija się na zachowaniu psa. Osoby planujące lub posiadające już zwierzęta powinny przede wszystkim zadbać o szkolenie swojego pupila. Jest to trening mający za zadanie nauczyć posłuszeństwa i konkretnych poleceń. W trakcie jego przeprowadzania bardzo przydatne mogą okazać się gryzaki na zęby dla psa. Mogą być wykorzystywane w formie nagrody, wówczas pies zapamięta okoliczności z pozytywnym bodźcem. Zaletą takiego rozwiązania jest bez wątpienia zdrowie. Przysmak do czyszczenia zębów dla psa jest bezpieczny i zawiera składniki korzystnie wpływające na psa. Tak jak w przypadku innych dodatków do karmy należy pamiętać o umiarze. Wszystkie produkty jakie spożywa zwierzę posiadają kalorie, a ich notoryczne przekraczanie może doprowadzić do nadwagi u psa. Jest to sytuacja zagrożenia dla zwierzęcia, która może doprowadzić do chorób, a także trudności z poruszaniem się. 

Przysmaki dla psa na zęby korzystnie wpływające na uzębienie i zapach z jamy ustnej

Gryzak dla psa czyszczący zęby posiada wiele zalet korzystnie wpływających na relacje między psem oraz właścicielem. Wielu opiekunów skarży się na brzydki zapach dobiegający z jamy ustnej pupila. Jest to powszechne zjawisko wynikające z braku regularnego czyszczenia zębów, a także zjadania przez psa przypadkowych produktów. W takich przypadkach najważniejsze jest szybkie i skuteczne działanie. Przysmaki na zęby dla psa są idealnym rozwiązaniem niezależnie od wieku czy rasy psa. Umożliwiają usunięcie osadu nazębnego, w efekcie eliminując także nieprzyjemną woń. Przysmaki dla psa na zęby charakteryzują się dużą twardością co jest świetne jeśli chcemy zająć swojego pupila na dłuższy okres czasu. Opcja ta sprawdzi się w przypadku gdy opiekunowie chcą wyjść z domu. Przysmaki dentystyczne dla psa odwrócą uwagę od tego wydarzenia i sprawią, że zwierzę będzie mogło się zrelaksować podczas rozbrajania gryzaka. Przekąski wykonane są wyłącznie ze sprawdzonych półproduktów, dzięki czemu właściciele mają pewność zachowania bezpieczeństwa. Nie ma obaw, że coś zaszkodzi pupilowi. Chcąc, aby zwierzę miało świeży oddech każdego dnia warto zatroszczyć się o zapas przysmaków, aby zawsze mieć je pod ręką w razie potrzeby. 

Przekąski w diecie psa - czy są konieczne i jak wpływają na wagę pupila?

 

W naszej ofercie znajdują się gryzaki dla psa na zęby w kilku wariantach jeśli chodzi o wielkość czy smak. Możliwe jest więc dobranie produktu zgodnie z rozmiarem psa, a także jego indywidualnymi preferencjami. Zadbaliśmy o różnorodność w kwestii wykorzystanych składników, aby gryzak dentystyczny dla psa nigdy mu się sie znudził. Przekąska jest bogata w wartości odżywcze, a także witaminy, co sprawia, że zdrowie zwierzaka jest w pełni zabezpieczone. Efektem regularnego stosowania gryzaków są zdrowe zęby pozbawione nalotu nazębnego, rozrywka, dzięki której pies ma zajęcie przez długi czas, a także idealny sposób nagradzania psa podczas treningów. Właściciele zwierząt z nadwagą nie muszą się przejmować, gdyż receptura stworzona jest w taki sposób, aby ograniczać ilość tłuszczu. Gryzak dla psa czyszczący zęby powinien znaleźć się w każdym domu świadomego właściciela, któremu zależy na prawidłowym rozwoju i higienie swojego pupila. Dużym atutem oferty, który wyróżnia ją na tle innych są korzystne ceny. Klienci mają pewność, że kupują produkty wysokiej jakości nie przepłacają przy tym. Tylko regularne stosowanie przysmaków na zęby przyniesie oczekiwany efekt, dlatego warto posiadać kilka produktów z tej kategorii.