• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestaw - sztangi z obciążeniem

ZESTAW DO MINI SIŁOWNI ŁAWKA TRENINGOWA Z ZESTAWEM HANTLI 40KG   Chcesz zrobić domową siłownię? A może chcesz zestaw który pozwoli Ci utrzymać bądź zrobić for...
ZESTAW DO MINI SIŁOWNI STOJAK Z ZESTAWEM HANTLI 40KG   Chcesz ćwiczyć w domu a nie masz dużo miejsca? Czy może chcesz zrobić miejsce do ćwiczeń na świeżym pow...

Sztangi ze stałym obciążeniem, czyli podstawa domowej siłowni

Treningi siłowe zarówno w profesjonalnym klubie jak i w domu wymagają rozmaitych urządzeń i narzędzi, które urozmaicają ćwiczenia i pracę różnych grup mięśniowych. Podczas pracy nad sylwetką nie sposób obejść się bez pewnych podstawowych akcesoriów takich jak sztangi z obciążeniem czy różnego rodzaju hantle i ciężarki. Szczególnie ta pierwsza grupa przedmiotów stanowi niejako podstawę każdej, nawet domowej siłowni. Dobra sztanga z obciazeniem to uniwersalne narzędzie pozwalające na urozmaicony trening, który angażuje wiele mięśni. To właśnie sztangi z obciążeniem wykorzystywane są w słynnych i niezwykle popularnych ćwiczeniach takich jak martwy ciąg, wyciskanie na ławeczce leżąc czy przysiady ze sztangą opartą na barkach. To jedne z najlepszych ćwiczeń, które każdy fan sportów siłowych planuje w czasie swoich treningów. Dlatego też dobrze wybierać sobie sztangi z obciazeniem, które będą dobrej jakości i wytrzymają duże przeciążenia. Największe ciężary dźwiga się przecież w czasie martwego ciągu. 

Jaka sztanga z obciazeniem jest najlepsza?

Kupując swoją pierwszą sztangę np.: do domu, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Początkującym adeptom sztuk siłowych polecamy nasze sztangi ze stałym obciążeniem. Jest to idealny kompromis między ceną a skutecznością ćwiczenia z danym narzędziem. Na początku przygody z podnoszeniem ciężarów, rzadko wymagane jest ciągłe zmienianie obciążeń, więc nie warto kupować zwykłych gryfów a następnie ponosić kolejne koszty związane z zakupem talerzy i obciążników. Sztangi z obciążeniemstałym wykluczają również koszty zakupu różnego rodzaju tulei i zacisków, które są niezbędne w czasie ćwiczeń z gryfami olimpijskimi. Zaciski zapobiegają zsuwaniu się obciążenia, co nie może mieć miejsca w wypadku sztangi ze stałym obciążeniem. Nasze gryfy ze stałym obciążeniem zadowolą nawet najbardziej wymagającego sportowca. Wszystkie gryfy ze stałym obciążeniem w ofercie M-sell24h to produkty renomowanej firmy HMS. Wykonane są z wysokiej jakości hartowanej stali, która pokryta jest ochronną warstwą chromu. Dodatkowo, część chwytna jest odpowiednio radełkowana, co zwiększa pewność chwytu dłonią. Z kolei obciążniki są pokryte gumową powłoką co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania – zwłaszcza w domu, gdzie rzadko zdarzają się ochronne maty na podłodze. 

Sztangi ze stałym obciążeniem od M-sell24h – jak ich używać?

 

Sztangi ze stałym obciążeniem proponowane przez nasz sklep to produkty, które usatysfakcjonują każdego. Idealnie nadają się do ćwiczeń siłowych oraz do treningów modelujących mięsnie ramion, nóg, pleców a nawet klatki piersiowej. Doskonale sprawdzą się przy przysiadach, wyciskaniu leżąc, wyciskaniu żołnierskim a nawet przy ćwiczeniach wiosłowania. Dzięki odpowiednim wymiarom, nasze gryfy ze stałym obciążeniem są produktem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn szukających sposobu na zwiększenie siły, masy i własnej wytrzymałości.