• Kategorie
  • Szukaj
  • Obciążenie do Twojej sztangi

HG PRO 12 KG HANTLE GUMOWANE HMS
HG PRO 12 KG HANTLE GUMOWANE HMS
Produkt niedostępny

Sztangi nie mają stałego ciężaru, a jest to spowodowane tym, że treningi są najbardziej efektywne wtedy, gdy ciężar wykorzystywany podczas ćwiczeń jest nieustannie zmieniany. Ważne jest to, aby obciążenie żeliwne było odpowiednio dostosowane do postępów wykonywanych przez konkretną osobę. Musisz mieć świadomość tego, że regularna zmiana obciążenia skutkuje wzrostem siły, poprawą sylwetki, a zatem również rozbudową mięśni! Obciążenie na siłownie musi być dostosowane nie tylko do potrzeb konkretnej osoby, ale również rodzaju treningów. Podczas godzinnych ćwiczeń, każda osoba powinna skupiać się na wykorzystywaniu różnych obciążeń, a wszystko po to, aby zapewnić sobie odpowiednią rozgrzewkę i jak najbardziej efektywny trening właściwy.

Obciążenie żeliwne do Twojej siłowni

W naszej ofercie znajdziesz obciążenie o różnej wadze, będzie to między innymi talerz 20 kg. Jest to propozycja dla osób zaawansowanych, którzy decydują się na wykonywanie coraz bardziej wymagających treningów. Warto jednak podkreślić również to, że nie brakuje u nas propozycji nieco lżejszych, które doskonale wpasują się w potrzeby osób początkujących. Jeżeli planujesz zorganizowanie swojej domowej siłowni, najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na obciążenie stalowe o różnej wadze. Nawet, jeżeli jesteś osobą zaawansowaną w treningach, powinieneś skupić się na wykonywaniu ćwiczeń jak najbardziej zróżnicowanych, aby zapewnić sobie zdrowie i odpowiednią kondycję. Sprzęt dostępny w naszej ofercie jest odpowiednio przystosowany do konkretnych celów, dzięki czemu możesz swobodnie pracować nad techniką wykonywanych ćwiczeń.

Hantle czy gryf?

Zastanawiasz się nad tym, czy kupić obciążenia na gryf, czy też obciążenie do hantli? Decyzja nie jest łatwa, jednak warto pamiętać o tym, że treningi zarówno z wykorzystaniem sztangi, jak i hantli mogą być bardzo skuteczne i efektywne. Dla swojego dobra i odpowiedniego rozwoju swojego ciała, powinieneś zdecydować się na zakup zarówno pierwszych, jak i drugich. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł wykonywać zróżnicowane ćwiczenia, a Twoje treningi będą znacznie bardziej rozwojowe.

Szybka wysyłka

Nasz sklep internetowy składa się z najlepszych fachowców, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizujemy w prawdziwie ekspresowym tempie. To oznacza, że zamówione przez Ciebie produkty dotrą prosto pod drzwi Twojego domu zaledwie w ciągu kilku dni roboczych! Ekspresowa wysyłka to pewnik w przypadku sklepu internetowym MSell24!