• Kategorie
  • Szukaj
  • Palnik dekarski – niezbędny dla każdego fachowca

122.00
szt. Do przechowalni
150.00
szt. Do przechowalni
⭐ Reduktor ciśnienia do palników gazowych.⭐ Reduktor ciśnienia do palników gazowych dekarskich Bituxx to niezawodne narzędzie, które pomoże w precyzyjnym dostarcza...
64.00
szt. Do przechowalni
  PALNIK GAZOWY DO OPALANIA DEKARSKI     Bardzo łatwy i prosty w obsłudze Palnik Gaz

Palnik dekarski – niezbędny dla każdego fachowca

W sklepie internetowym MSell24h kupisz między innymi palnik gazowy dekarski. Jest to element niezbędny dla każdego dekarza, który zajmuje się swoją pracą zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko. Nasze palniki dekarskie to propozycja bardzo szybka, a także łatwa w obsłudze, dzięki czemu możesz być spokojny o rezultat. Prace zostaną wykonane fachowo oraz wprost błyskawicznie, a to dzięki profesjonalnemu sprzętowi, który obsługuje się niezwykle intuicyjnie. W naszej ofercie znajdziesz urządzenie z regulacją przepływu gazu, które jest również bardzo wygodne w użytkowaniu. Będziesz mógł przy pomocy sprzętu efektownie podgrzewać duże powierzchnie, co sprawdzi się, na przykład podczas opalania papy, czy też farby.

Palnik gazowy do opalania

Na polskim rynku możesz znaleźć wiele różnych urządzeń, takich jak palnik dekarski, które sprawdzają się do układania papy termozgrzewalnej na każdym dachu. To urządzenie może być zróżnicowane pod względem mocy, wielkości butli, ale również sposobu działania. Ważne jest to, aby odpowiednio dobrać sprzęt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Musi on być wygodny w użytkowaniu, ale również na tyle mocny, żeby Twoja praca przebiegała szybko i sprawnie. Palnik gazowy do opalania dostępny w naszym sklepie internetowym zagwarantuje Ci skuteczne działanie, a przede wszystkim sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dekarstwem.

Z czego składa się palnik dekarski?

Jest to urządzenie, które jest zasilane gazem. Jest to często czysty propan, ale również zdarza się propan-butan. W zestawie znajdziesz elastyczny wąż, który służy do transportu gazu z butli do dyszy. W każdym urządzeniu znajduje się wygodny sterownik do odpowiedniej regulacji. Może to być zarówno pokrętło, jak i dźwignia. W niektórych modelach można znaleźć również specjalną podstawkę.

Gdzie jeszcze używa się takich palników?

 

Najczęściej produkt jest używany podczas prac dekarskich, właśnie na dachu. Okazuje się jednak, że sprzęt może być wykorzystywany również w wielu innych miejscach. Na przykład w kamieniarstwie, w przypadku klejenia na ciepło, obkurczania, czy też w przydomowych ogródkach do usuwania chwastów spomiędzy kostki brukowej. Sam widzisz, że zastosowań jest sporo, zatem warto zainwestować w tak uniwersalny sprzęt.