• Kategorie
  • Szukaj
  • Stabilizatory na kostkę - usztywnienie kostki w niskiej cenie

Brak produktów do wyświetlenia

Stabilizator na kostkę

Stabilizator kostki to produkt polecany wszystkim osobom, aktywnym fizycznie, a szczególnie tym, które w przeszłości borykały się już z kontuzją stawu skokowego. Stabilizator na kostkę wykorzystywane jest więc nie tylko przez osoby cierpiące na artretyzm, zapalenie ścięgien oraz torebki stawowej. Chętnie sięgają po niego również podczas ćwiczeń fitness oraz treningów wytrzymałościowych.

Usztywniacz na kostkę ma proste zadanie – ustabilizować staw skokowy i nie narażać go na nadmierne przeciążenia. Dzięki temu wykonywane ćwiczenie będzie bezpieczniejsze, a rehabilitacja o wiele skuteczniejsza.

W naszym asortymencie znajdziesz usztywniacze wysokiej jakości, od marki HMS. Oferujemy różne modele, które każdy klient może dobrać zgodnie ze swoimi potrzebami. Mowa tu nie tylko o rozmiarze opaski, ale i jej długości, a także opcji zamkniętej oraz odkrytej pięty.

Stabilizator na kostkę sportowy – dla kogo?

Stabilizator kostki sportowy wykorzystywany jest zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą zadbać o swój staw skokowy. Wśród osób, które na pewno powinny mieć taki sprzęt w swojej szufladzie znajdują się bez wątpienia biegacze. Długie wybiegania, intensywne treningi, mogą skutkować nadmiernym obciążeniem stawów. Stabilizator na kostkę do bieganiabędzie działać jako ochrona kostki sprawiając, że trening nie będzie miał negatywnego wpływu na zdrowie. To bardzo ważne, szczególnie podczas przygotowania do półmaratonów, maratonów czy ultramaratonów. Dodatkowo, opaska stosowana podczas samych zawodów może uchronić jej użytkownika przed kontuzją.

Stabilizator na kostkę siatkarski to również nieoceniona pomoc dla sportowców. Ta dyscyplina sportu wymaga częstych wyskoków oraz wykonywania wypadów w celu odebrania lub podania piłki. W takiej sytuacji nie trudno o kontuzję lub naciągnięcie ścięgien. Opaska zapewni Ci większe bezpieczeństwo i stabilizację.

Po stabilizatory sięgają również osoby, aktywnie trenujące piłkę nożną. To sport, polegający na bieganiu, mocno obciążający staw skokowy. Użytkowanie opaski profilaktycznie zapewnia większy komfort gry.

Opaska może być również stosowana w przypadku, gdy dojdzie już do kontuzji. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, to stabilizator pomoże lekko usztywnić staw skokowy, przyspieszając leczenie. W naszej ofercie znajdziesz też stabilizator na kostkę dziecka, z którego mogą korzystać najmłodsi.

Zawsze w Twojej szufladzie

W domowej apteczce warto mieć nie tylko najpotrzebniejsze leki. Okazuje się, że równie przydatny może być stabilizator do kostkiUsztywnienie na kostkę będzie stanowić pomoc zawsze wtedy, gdy krzywo staniesz, naciągniesz ścięgno lub niefortunnie upadniesz. To pierwsza pomoc, niezbędna w takich sytuacjach. W wielu przypadkach lekarze i fizjoterapeuci rekomendują wykorzystanie podobnych stabilizatorów zamiast gipsu lub ortezy. Usztywniacze oddychają i zapewniają stawowi skokowemu optymalne ustawienie, dzięki czemu nie dochodzi do dalszego napinania i przeciążania ścięgien.

Usztywniacz do kostki przydatny jest również osobom, które cierpią na artretyzm. Ściągacz na kostkę zapewnia nie tylko usztywnienie tej partii ciała, ale i ochronę przed zimnem. Dzięki temu staw skokowy może zostać poddany rehabilitacji i leczeniu.

Ile kosztuje stabilizator na kostkę?

Jak powszechnie wiadomo, ortezy są dość drogie. Nie każda kontuzja wymaga ich stosowania. Poza tym, osoby zdrowe nie powinny zakładać ich profilaktycznie. Dlatego właśnie usztywniacz kostki to świetna alternatywa dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Można zakładać go bowiem zarówno w celu odciążenia i ochrony stawu skokowego, jak i w przypadku kontuzji. Taki ściągać to wydatek zaledwie kilkudziesięciu złotych, a zapewnia spokój na długi czas.

Opaska może być wykorzystywana wielokrotnie. Wytrzymały materiał, z którego została wykonana może być prany i poddawany czyszczeniu. Oferowane przez nas usztywnienie kostki to m.in. bezszwowy stabilizator, co zapewnia ogromny komfort użytkowania.

Stabilizator jest intuicyjny w użytkowaniu i nie sprawia trudności podczas zakładania. Przy każdym z produktów znajdziesz szczegółową instrukcję obsługi, która krok po kroki pokaże Ci jak odpowiednio założyć usztywniacz na kostkę.

 

Bardzo ważne jest to, że każdy użytkownik może dobrać rozmiar usztywniacza odpowiedni dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno te w rozmiarze S, jak i XL. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu produktu, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie opcji.