• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep ornitologiczny z artykułami dla ptaków w dobrej cenie

Brak produktów do wyświetlenia

Jeśli artykuły dla ptaków to tylko w M-sell24h!

Ptaszki domowe takie jak papugi faliste, nimfy, kanarki czy słowiki to wyjątkowo wdzięczni towarzysze codziennego życia. Umilają swoją obecnością codzienne funkcjonowanie domowników i wyjątkowo mocno wiążą się ze swoimi opiekunami. Przed zakupem swojego skrzydlatego podopiecznego dobrze jednak poczytać o usposobieniach, zwyczajach i potrzebach gatunku, który chcemy nabyć – tak by przygoda z ptakiem domowym dostarczała nam tylko przyjemności. Ważne są również akcesoria i artykuły dla ptaków, które powinniśmy nabyć zanim przyjmiemy pod dom kanarka, słowika czy papugę. Sklep ornitologiczny prowadzony przez M-sell24 to miejsce, gdzie każdy początkujący właściciel ptaka znajdzie najpotrzebniejsze artykuły dla ptaków.

Klatki dla ptaków od M-sell24h

Nasz sklep ornitologiczny posiada w swojej ofercie klatki dla ptaków różnych gatunków. Nasze klatki to produkty najwyższej jakości, spełniające wysokie wymagania stawiane przez hobbystów i profesjonalnych hodowców. Wszystkie nasze klatki posiadają wysuwane szuflady, które ułatwiają sprzątanie po naszym egzotycznym ptaku. Co więcej w zestawie znajdują się również poidełka i dwie specjalne żerdzie, które sprawią, że ptaki będą mogły przelatywać z miejsca na miejsce. Nasze klatki są wykonane z metalu, pomalowane na różne kolory, które można dobrać pod wystrój mieszkania. Ich waga rzadko przekracza jeden kilogram co sprawia, że podróżowanie z nimi nie stanowi problemu.

Inne artykuły dla ptaków

Oprócz klatek dla ptaków, sklep ornitologiczny prowadzony przez M-sell24h posiada w swojej ofercie szereg innych akcesoriów takich jak miski i huśtawki. Huśtawki to artykuły dla ptaków, które wyjątkowo docenią właściciele papug. Plastikowa huśtawka pozwoli bowiem papudze na ćwiczenie kondycji fizycznej poprzez huśtanie się, z kolei zamontowane po bokach dzwoneczki zajmą ptaka na kilka godzin i będą stymulować jego rozwój intelektualny. Nasze huśtawki to produkty bardzo bezpieczne i lekkie. Wykonane są z dobrej jakości plastiku, którego uszkodzenie przez zwierzę jest praktycznie niemożliwe. Huśtawki są wyposażone również w specjalne haczyki umożliwiające pewne powieszenie ich na szczeblach klatki. W asortymencie M-sell24h znaleźć można również szereg misek różnej wielkości, które posłużą do podawania ptakom wody i pokarmu. Te artykuły dla ptaków są wykonane ze stali nierdzewnej. Ich szersze i zaokrąglone brzegi sprawiają, że zarówno papuga jak i kanarek bezpiecznie będą mogły z nich korzystać. Są wyposażone również w specjalne uchwyty pozwalające na bezpieczne zamontowanie ich do klatki! Nasze miski, mimo, iż przeznaczone dla ptaków, świetnie nadają się również dla innych zwierzaków takich jak gryzonie czy mniejsze psiaki. W ofercie posiadamy pojemniki o pojemności o 0,15 L aż po 1,4 L. Dostępne są zarówno niemalowane miski ze stali nierdzewnej jak i pojemniki w zielonym kolorze z biało-żółto-czerwonym wzorem.