• Kategorie
  • Szukaj
  • Tanie poidła dla gryzoni - miski, karmniki, poidełka - chomik, mysz, szynszyl

Brak produktów do wyświetlenia

Poidełko dla chomika

Sklep internetowy MSell24h dba o zadowolenie wszystkich klientów. To właśnie dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór asortymentu dla miłośników zwierząt. Są to nie tylko akcesoria dla psów i kotów, ale także dla tych najmniejszych, czyli gryzoni. Dużym atutem naszej oferty jest jej rozbudowanie. Bogaty i różnorodny asortyment sprawia, że nasz sklep internetowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Poidełka dla gryzoni to absolutna podstawa, stanowiąca wyposażenie każdej klatki – zarówno królika, jak i szczura, myszy czy chomika. W końcu ich zróżnicowana dieta nie była kompletna bez ciągłego dostępu do świeżej, codziennie wymienianej wody. W naszej ofercie znajdziesz zatem propozycje, które sprawdzą się w klatce każdego zwierzęcia. Jest to również odpowiedni wybór do wyposażenia dla ptaków, takich jak kanarki czy papugi.

Najlepsza miska dla chomika

Poidła dla gryzoni przede wszystkim powinny być stabilne, aby zwierzak nie mógł z nich wylewać wody. Jest to ważne, ponieważ musi mieć on stały dostęp do świeżego napoju. Zadbaj zatem o to, aby konkretne akcesorium było przytwierdzone do szczebli klatki. W naszej ofercie znajdziesz miski z różnymi mocowaniami. Wszystkie są łatwe w montażu, a zdecydowanie najpopularniejsza jest ta z haczykami, które zaczepia się o szczebelki. Takie mocowanie jest niezwykle praktyczne i z jego zamontowaniem poradzi sobie każda osoba, nawet dziecko. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz także poidelko dla chomika z jeszcze trwalszym mocowaniem, którego schemat działania opiera się na śrubie. To właśnie na niej mocowana jest podkładka, która unieruchamia miseczkę we wnętrzu klatki. Na co zwrócić uwagę podczas instalacji całości? Przede wszystkim na miejsce i wysokość założenia. W końcu Twój pupil musi mieć możliwość wygodnego użytkowania miseczki. Warto zatem postawić na montaż przy półeczce, dostęp bowiem nie może być trudny.

Jakie poidło dla chomika wybrać?

Na polskim rynku znajdziesz różnorodne poidełka. Dużą popularnością cieszą się te w postaci butelki, które sprawiają, że gryzoń nie wylewa wody, a ponadto ta zachowuje czystość przez długi czas. Z kolei karmnik dla gryzoni w postaci miseczki jest także bardzo dobrym rozwiązaniem. Możesz używać go zarówno do pojenia swojego pupila, jak i do karmienia go mieszankami właściwymi dla konkretnego zwierzęcia. W ofercie naszego sklepu internetowy znajdziesz propozycje z najwyższej półki. Są to produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje użytkowanie przez niezwykle długi czas. Karmnik dla chomika może być wyprodukowany z plastiku, a także z metalu. W szczególności dużą popularnością cieszą się te drugie, ponieważ bardzo łatwo można je utrzymać w czystości, ponadto są odporniejsze na ostre zęby gryzoni. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pierwsze, jak i drugie. Twój wybór ostatecznie zależy od indywidualnych preferencji. Możesz u nas znaleźć akcesoria w różnych rozmiarach, wzorach oraz kolorach, dzięki czemu całość będzie prezentować się w klatce bardzo stylowo.

Miseczka dla chomika wykonana z najlepszego materiału

Miska dla gryzoni powinna być wykonana z solidnych materiałów, ponieważ jest to gwarancją długiego użytkowania konkretnego produktu. Warto zatem postawić na nasze propozycje, ponieważ spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze poidełka nie mają ostrych zakończeń, a jedynie te gładkie, co sprawia, że są bezpieczne w codziennym użytkowaniu i nie skaleczą Twojego delikatnego pupila. Oprócz tego produkuje się je jedynie z certyfikowanych materiałów, zarówno plastiku, jak i metalu, dzięki czemu nie wchodzą one w niebezpieczną reakcję z wodą czy pokarmem albo śliną czy odchodami zwierząt. Jest to zatem najlepszy wybór dla osób, którym zależy na dobrym zdrowiu ich pupili. Kupisz u nas różne wymiary miseczek, mają średnicę, m.in. 7,5 cm, 17 cm, 14,5 cm, 12,5 cm, 9,5 cm czy nawet 5 cm. Do wyboru – do koloru! U nas wyposażysz klatkę gryzonia od góry do dołu!

Miska dla gryzoni w korzystnej cenie

Wiemy, że dla naszych klientów bardzo ważna jest nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale również korzystna cena. Właśnie dlatego gwarantujemy dostęp do propozycji znanych producentów, które kupisz u nas bardzo tanio! To sprawi, że możesz zaopatrzyć się również w zapasową miseczkę dla chomika, która sprawdzi się w sytuacji awaryjnej. Pamiętaj o tym, że jeżeli wyjeżdżasz z domu na weekend, a Twój pupil będzie bez opieki przez dwa dni, poidło dla chomika musi być pełne wody. Warto w takiej sytuacji w klatce zostawić dwa pojemniki z napojem, a także z karmą, ponieważ wtedy zyskasz pewność, że będzie on bezpieczny i nie odwodni się pod Twoją nieobecność. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, który produkt wybrać czy masz jakiekolwiek inne pytania, nie wahaj się i koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji. Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, odpowiadamy nie tylko telefonicznie, ale również mailowo. Możesz skorzystać z tej propozycji i już dziś skontaktować się z nami. Czekamy!