• Kategorie
  • Szukaj
  • Tanie domki dla gryzoni - chomik, szynszyl, mysz itp.

Brak produktów do wyświetlenia

Domki dla gryzoni, bo każdy potrzebuje chwili spokoju

Każdy z nas lubi sobie wypocząć. Posiadanie w domu czy mieszkaniu kąta, w którym w spokoju można się zrelaksować jest niezbędne dla zachowania równowagi psychicznej. Nie ma co ukrywać, że tylko człowiek potrzebuje miejsca, gdzie może sobie trochę odpocząć. Podobnego spokoju potrzebują również nasi czworonożni przyjaciele, których przyjmujemy pod swój dach. Zarówno kot jak i pies i gryzoń lubią odpoczywać w miejscach nieco oddalonych od zgiełku codziennego życia. W przypadku kotów sprawa jest prosta, bowiem te czworonogi dość łatwo wynajdują niedostępne miejsca, gdzie mogą zaznać nieco relaksu – kto z nas nie widział kota leżącego na szafie czy też pod łóżkiem. Psy z kolei uwielbiają spać pod schodami, pod stołami czy też w przedpokoju, gdzie pomimo spokoju mogą mieć oko na wszystkich domowników. Spokojny, relaksujący wypoczynek potrzebny jest również tym nieco mniejszym towarzyszom – takim jak gryzonie. Tego typu miejscem są bez wątpienia domki dla gryzoni dostępne w ofercie naszego sklepu!

Domek dla chomika daje poczucie bezpieczeństwa

Klatka i znajdujący się w niej domek dla chomika plastikowy, to miejsca, w których gryzonie spędzają większość swojego czasu. Szukając odpowiedniego wyposażenia dla gryzonia swoją uwagę należy zwracać na domki dla chomików, które są odpowiedniej wielkości – najlepiej by były wykonane z plastiku lub naturalnych materiałów jak drewno czy trawa morska. Plastik to materiał, który najłatwiej utrzymać w czystości, więc szczególnie polecany jest początkującym hodowcom świnek morskich i chomików a także właścicielom, którzy nie mogą poświęcać 100% uwagi swoim podopiecznym. Klatka i domek dla chomika powinny być wybierane ze szczególną uwagą, do tego być praktycznie i ciekawie urządzone. Dzięki temu małe zwierzęta nie będą się nudzić, a my zapewnimy im odpowiednią ilość ruchu. W M-sell24h dokładnie wiemy, czego potrzeba malutkim gryzoniom – stąd w naszej ofercie znaleźć można prawdziwe bogactwo, jeśli chodzi o domki dla gryzoni. Każdy znajdzie tutaj wszystko czego potrzeba by urządzić małym zwierzakom dom ich marzeń. Każdy nasz dom dla chomika zapewnia idealne środowisko i daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

 Domek dla chomika i domek dla szynszyla

W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. plastikowy domek dla chomika w kształcie rakiety. Co prawda, nie gwarantuje on, że zwierzak wystrzeli w kosmos, ale zaoferuje chomikowi odpowiednią dawkę bezpieczeństwa. Dzięki przezroczystemu dachowi i dużemu otworowi wejściowemu, taki domek dla chomika da zwierzakowi także możliwość obserwacji jego opiekuna. Człowiek z kolei bez przeszkód może oglądać zachowanie swojego podopiecznego. Ten domek dla chomika dżungarskiego jest wykonany z plastiku co znacznie ułatwia sprzątanie – trociny wysypane na dnie klatki nie przykleją się do jego gładkiej powierzchni. Co więcej, specjalny kształt domku sprawia, że może on pełnić wiele funkcji poza schronieniem. Myszki, chomiki czy świnki morskie docenią plastikowy dom dla chomika jako element do wspinaczki lub wannę. Domek dla chomika w kształcie rakiety może również z powodzeniem służyć jako domek dla myszoskoczka czy innego gryzonia. Dla fanów klasycznych kształtów i mniej ekstrawaganckich rozwiązań jest z kolei klasyczny, dwukolorowy domek dla myszy i innych małych gryzoni. Ten produkt również wykonany jest z plastiku, który jest odporny na uszkodzenia i bezpieczny dla małych zwierzaków. Wszystkie gryzonie charakteryzują się tym, że ich przednie zęby cały czas rosną – oznacza to, że mysz czy chomik bezustannie musi je piłować. Najczęściej robi to na elementach naturalnych jak kolby czy patyczki w klatce, jednak, gdy twojemu gryzoniowi przyjdzie na myśl obgryzać domek dla szynszyla, nic mu nie grozi, bowiem plastik wytrzyma taką próbę. Dzięki zastosowaniu nieprzeźroczystego materiału te domki dla gryzoni dają maksimum prywatności i mocne poczucie bezpieczeństwa. Dla właścicieli myszy i chomików mamy również w ofercie produkty dwa w jednym. To plastikowy domek dla chomika czy myszy połączony ze specjalnym dyskiem. Może on służyć jako schronienie, które jednocześnie pozostaje zabawką. Na domku zainstalowany jest specjalny dysk, który kręci się i zachęca zwierzaka do aktywności. Jego płaska powierzchnia sprawa, że podczas zabawy myszka czy chomik nie obciąży sobie nadmiernie kręgosłupa i pozostanie w dobrym zdrowiu. Po skończonej zabawie – gryzoń może odpocząć we wnętrzu malutkiego domku przystosowanego dla nieco mniejszych przedstawicieli gryzoni.

Nie tylko dom dla chomika

 Domek dla chomika to nie jedyne o czym warto pamiętać. Oprócz domku i klatki ważne są również takie elementy jak poidełka, karmidełko, kołowrotki i gałązki. Szynszyle czy myszoskoczki docenią z kolei piaskownice, gdzie będą mogły się zakopywać.  Wszystkie te elementy zapewnią zwierzakowi zdrowy i zrównoważony rozwój!