• Kategorie
  • Szukaj
  • Plastikowe kotniki dla rybek

Brak produktów do wyświetlenia

Kotnik dla rybek

W naszym sklepie internetowym MSell24h znajdziesz produkty dla zwierząt z najwyższej półki. Jest to między innym kotnik. Akwarium to miejsce, w którym ten powinien się znaleźć. Jest to niezwykle ważny element wyposażenia, gdy zależy nam na tym, aby rozmnożyć swoje ryby. Tego typu akcesorium dobrze sprawdzi się nie tylko w przypadku gupików, ale również glonojadów syjamskich czy zbrojników niebieskich. Kotnik siatkowy sprawi, że będą one mogły bez żadnych przeszkód wydać na świat nowe pokolenie! W naszym sklepie znajdziesz różnorodne propozycje tego typu akcesoriów. Różnią się między sobą wielkością, ale również ceną i materiałem wykonania. Tak szeroki i bogaty wybór asortymentu sprawia, że bez trudu znajdziesz właściwy wariant dla siebie. Dokładnie przyjrzyj się naszym produktom, a uda Ci się dobrać taki, który sprawdzi się w Twoich, domowych warunkach.

Najlepszy kotnik dla ryb

To, który produkt wybrać, zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim dobierz go do konkretnego akwarium. Kotnik nie może być ani zbyt duży, ani zbyt mały. Musi jednak gwarantować maksimum swobody, tak aby ryby się w nim znajdujące czuły się komfortowo. Jeżeli hodujesz małe rybki, możesz postawić na niewielkie zbiorniki o wymiarach od pięciu do dziesięciu litrów. Jeżeli chcesz rozmnażać konkretny gatunek masowo, również postaw na większe akcesorium. Oczywiście wszystko zależy przede wszystkim od rodzaju ryb, jakie chcesz wpuścić do wnętrza. Glonojad syjamski czy zbrojnik niebieski, będą wymagały większego litrażu, niż gupiki. Kotnik w akwarium, jaki jest dostępny w naszej ofercie to trwała i solidna propozycja. Co ważne, został on wykonany z materiałów najwyższej jakości. To gwarancja tego, że posłuży on zwierzętom przez bardzo długi czas. Nie ulegnie zbyt szybko uszkodzenia, a ponadto jest bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Jest to zatem wybór na lata. 

Kotnik do akwarium – jak używać?

Kotnik dla gupików przede wszystkim musi być właściwie używany. Jest to kluczowe do tego, żeby zwierzęta dobrze się w nim czuły. Woda musi być przede wszystkim dobrze natleniona, pozbawiona bakterii, a także musi wyróżniać się niezmiennymi właściwościami fizykochemicznymi. Dzięki temu ekosystem będzie jak najbardziej odpowiedni dla poszczególnych gatunków, a to sprawi, że zyskasz pewność, że Twoje ryby będą w pełni bezpieczne i chętnie będą się rozmnażać. Co ważne, całość należy umieścić na samej górze akwarium. W zależności, od konkretnego gatunku, powinieneś ustawić właściwą temperaturę wody. To oznacza, że w wielu przypadkach grzałka będzie kolejnym, nieodłącznym elementem wyposażenia Twojego zbiornika. Pamiętaj jednak o tym, że żadne ziarenko ikry nie może jej bezpośrednio dotknąć!

Kotnik dla gupika w korzystnej cenie  

W sklepie internetowym MSell24h stawiamy przede wszystkim na bardzo korzystne ceny. Zależy nam bowiem na tym, aby zadbać o naszych klientów. Proponujemy im produkty najwyższej jakości w bardzo niskich cenach. To oznacza, że kotniki dla rybek akwariowych kupisz u nas po prostu tanio! Poszczególne propozycje różnią się między sobą wielkością, a także kształtem. Wszystkie są jednak odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dzięki temu doskonale sprawdzą się każdego dnia. Nie ma sensu wykonywać tego typu pojemnika w domowych warunkach, ponieważ może to być bardzo czasochłonne, a nawet bardziej kosztowne, niż propozycje dostępne w naszej ofercie. Zaoszczędź czas i pieniądze i postaw na nasze produkty z najwyższej półki, które na pewno Cię nie zawiodą. Tworzywo, z którego jest wykonany kotnik dla narybku jest dla niego w pełni bezpieczne, a przy tym bardzo solidne!

Jak wygląda kotnik do rybek?

Kotnik dla ryb żyworodnych to produkt, który powinien znaleźć się w akwarium każdej osoby, która chce rozmnażać swoje zwierzęta. Zazwyczaj ma on prostokątny albo kwadratowy kształt. Na dnie oraz przy otworze znajdują się małe otwory, które gwarantują dopływ zarówno wody, jak i tlenu. Z kolei wewnątrz całości mieści się przegródka z otworami na dole. To właśnie przez nie narybek ucieka do drugiego pomieszczenia, które znajduje się poniżej. Jest to ochrona przed innymi rybami, które mogłyby zjeść te mniejsze. Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz różnorodne kotniki, które cechują się innymi wymiarami. To pozwoli Ci na dopasowanie konkretnego do swoich indywidualnych potrzeb. Kiedy narybek trochę podrośnie, można go przenieść do innego, nieco mniejszego akwarium, żeby dorósł. Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz również wiele innych akcesoriów dla zwierząt – nie tylko dla ryb, ale również kotów, psów czy gryzoni. A to wszystko w bardzo korzystnych cenach. Dużym atutem jest również to, że wszystkie zamówienia realizujemy zaledwie w ciągu dwudziestu czterech godzin. Gwarantujemy także bardzo szybką wysyłkę poszczególnych towarów do naszych klientów. Masz jakiekolwiek pytania? Zatem napisz do nas albo zadzwoń!